Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

Αριθμός Μητρώου Κοινωνικής Ασφάλισης - Εθνικά Μητρώα Ασφαλισμένων, Εργοδοτών, Συνταξιούχων (ΑΜΚΑ-ΕΜΑΕΣ)

- - - - -

• Please log in to reply
46 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

DAS

DAS

Σύννεφα του γυαλού θε ν'αρματώσω

• Silver members
  • 2.781 Δημοσιεύσεις:
Μετά απο σχεδόν καθημερινή επικοινωνία με τα κεντρικά της υπηρεσίας , σήμερα μας ενημέρωσαν , πως στις επόμενες ημέρες θα υπάρξει νέο έγγραφο το οποίο θα αναφέρει πως ο ΑΜΚΑ θα είναι υποχρεωτικός σε όλες τις ΑΠΔ απο 01/01/2010.

Αυτά .

:)
Φιλικά DAS

Μεγάλωσαν τα γένια μας η ψυχή μας αλλιώτεψε , αγριεμένο το σκυλί γαυγίζει την φωνή του βοήθα καλέ μου μη φαγωθούμε μεταξύ μας .

SOULIS

SOULIS

***chief***

• Silver members
  • 10.906 Δημοσιεύσεις:

Μετά απο σχεδόν καθημερινή επικοινωνία με τα κεντρικά της υπηρεσίας , σήμερα μας ενημέρωσαν , πως στις επόμενες ημέρες θα υπάρξει νέο έγγραφο το οποίο θα αναφέρει πως ο ΑΜΚΑ θα είναι υποχρεωτικός σε όλες τις ΑΠΔ απο 01/01/2010.

Αυτά .

:)

Ημερομηνία κατάθεσης ή περίοδο απασχόλησης?
Bρε μπαγάσα! Περνάς καλά εκεί πάνω
κάνε πάσα και μια ματιά και χάμω
'κει που κοιμάσαι και αρμενίζεις
ξάφνου αστράφτεις και μπουμπουνίζεις
κι ότι σου 'ρθει κατεβάζεις
μην θαρρείς πως με ταράζεις

Νικόλας Άσιμος-Βασίλης Παπακωνσταντίνου

"Μην ντρέπεσαι να ρωτήσεις Σύντροφε/ Μην αφεθείς να πείθεσαι/ Μάθε να βλέπεις συ ο ίδιος!/
Ο,τι δεν ξέρεις ο ίδιος/ καθόλου δεν το ξέρεις/ Έλεγξε το λογαριασμό/ Εσύ θα τον πληρώσεις/
Ψάξε με τα δάχτυλα κάθε σημάδι/Ρώτα: πώς βρέθηκε αυτό εδώ/Εσύ να πάρεις πρέπει την εξουσία."

"Εγκώμιο για τη μάθηση" Μπέρτολτ Μπρεχτ

DAS

DAS

Σύννεφα του γυαλού θε ν'αρματώσω

• Silver members
  • 2.781 Δημοσιεύσεις:

Ημερομηνία κατάθεσης ή περίοδο απασχόλησης?

Περίοδο απασχόλησης μάλλον .

Θα δείξει .... :)
Φιλικά DAS

Μεγάλωσαν τα γένια μας η ψυχή μας αλλιώτεψε , αγριεμένο το σκυλί γαυγίζει την φωνή του βοήθα καλέ μου μη φαγωθούμε μεταξύ μας .

Επισκέπτης-Επισκέπτης-

Επισκέπτης-Επισκέπτης-
  • Επισκέπτες
ensima 2009

Επισκέπτης-ΔΗΜΗΤΡΗΣ-

Επισκέπτης-ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
  • Επισκέπτες
ΜΗΜΠΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΑΜΚΑ ΑΛΛΑΖΕΙ? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑΝ ΛΑΤΗΟΣ ΕΙΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΡΘΟΣΩ?

COSTAS

COSTAS

Κώστας

• simple Members
  • 439 Δημοσιεύσεις:
  • Interests:Οι προσαυξήσεις

ΜΗΜΠΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΑΜΚΑ ΑΛΛΑΖΕΙ? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑΝ ΛΑΤΗΟΣ ΕΙΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΡΘΟΣΩ?

Οτιδήποτε λάθος και αν έχει γίνει, το ΑΜΚΑ που έχει αποδοθεί, δεν αλλάζει.

Επισκέπτης-ΔΗΜΗΤΡΗΣ-

Επισκέπτης-ΔΗΜΗΤΡΗΣ-
  • Επισκέπτες
ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΗΜΕΝΟΣ ΤΟ 19 3 84 ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΚΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ 19 03 89 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΕΙ ΕΙΧΑΝ ΛΑΘΟΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΕΠ (ΕΧΩ ΓΕΝΗΘΕΙ ΤΟ 84 ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΠ ΕΓΡΑΦΕ ΤΟ 89.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΔΙΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΧ ΟΤΑΝ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΙΘΕΙΣ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΙΣΕΙ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες