Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ


Επισκέπτης

Ερώτηση

14 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

O LANDS ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΤΙΣ ΕΡΩΤΟΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙ ΤΑ 1,2,3,4 ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΘΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕΣ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΒΙΒΛΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ,ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΥΠΟΒΑΛΛΕΙ,ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΧΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
O LANDS ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΤΙΣ ΕΡΩΤΟΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙ ΤΑ 1,2,3,4 ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΘΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕΣ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΒΙΒΛΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ,ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΥΠΟΒΑΛΛΕΙ,ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΧΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.

Φίλε ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ , νομίζω ότι χάνεις το όποιο δίκιο σου . Εγώ είμαι λογιστής αλλά ειλικρινά δεν ξέρω πόσα αντίγραφα της κατάστασης προσωπικού πάμε στην Επιθεώρηση Εργασίας . Ρωτάω την συνεργάτισσα που έχω στο γραφείο.

Ισως πρέπει να τα μάθω και αυτά για να γίνω Λογιστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το να εισαι λογιστης, δε σημαινει οτι ξερεις τις απαντησεις σε ολα. Σημαινει τουλαχιστο οτι ξερεις που να ψαξεις να τις βρεις, και οτι θα μπορεσεις να κρινεις αυτα που βρηκες, πριν πραξεις.

Σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογει να κρινεις με τετοιο τροπο καποιον που ρωταει κατι που πιθανως καποτε να ρωτησες κ συ...

υγ. ουτε εγω ξερω ποσα αντιγραφα χρειαζονται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

EXΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΒΗΜΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΟ. ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΛΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ. ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΟΜΩΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ Η ΑΠΟΨΗ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΩΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑ Π.Χ. ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ Ο Ο.Α.Ε.Δ. Ή ΤΙ ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙ Ο ΕΟΜΕΧ ΚΛΠ. Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ- ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΟΛΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ. ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΔΙΑΡΚΩΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ.ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ. ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΑΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΒΕΒΑΙΑ Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΒΟΗΘΗΜΑ (ΓΙΑ ΕΡΓΑΤΙΚΑ ΓΙΑ Π.Χ. ) ΟΠΟΥ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΤΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ.

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΚΑΚΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 1,2,3,4, ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ LANDS.

ΤΡΙΤΟΝ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ.

ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΜΟΡΦΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΟΛΟΙ ΡΩΤΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ.

ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΒΗΜΑ, ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΓΑΠΗΤΕ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΚΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑΜΕ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ ΒΗΜΑ ΕΧΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ. ΑΝ ΗΘΕΛΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ "ΒΓΕΙΣ" ΑΠΟ ΤΗΝ "ΑΝΩΝΥΜΙΑ" ΤΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΜΕ LANDS . ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΤΟΝΙΣΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΞΕΦΡΑΣΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΡΩΝΕΥΤΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΟ ΒΗΜΑ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΠΡΩΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ.ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗ ΛΥΣΗ ΤΟΤΕ ΑΣ ΑΠΕΥΘΥΝΟΤΑΝ ΣΤΟ ΒΗΜΑ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη KOKKINIDHS

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΜΕΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΙΤΕ

ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΕΝΑ

ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ & ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ

ΝΑ ΡΩΤΑΜΕ,ΑΠΑΝΤΑΜΕ,ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ & ΩΡΑΙΑ.

ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ¨ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΣΜΕΥΣΗ? ΔΗΛ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ

ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ? ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ

ΑΠΑΝΤΑΕΙ? ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ? Η ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ

ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΟΘΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΕΦΟΡΙΕΣ?

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ & ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΡΩΤΑΕΙ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΛΗ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΣΤΕΣ,ΜΕ ΑΔΕΙΑ Α ΤΑΞΗΣ

ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ 80 ΧΡΟΝΩΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ

ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΣΕΠΕ ΤΙΣ 2 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΕΣ ΜΕ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΟΣΕΣ

ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΜΙΣΘΟ & ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΟΥΣΕ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΒΛΕΠΑ??????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προς επισκέπτη που επικαλέστηκε προηγούμενη συζήτηση παρόμοιου θέματος:

Ευτελίζετε, τις δικές σας Ακαδημαϊκές Περγαμηνές, τη δική σας Πείρα και τό δικό σας Επαγγελματισμό, άν κριτήριο για την ιδιότητα του Λογιστή είναι η γνώση του πόσα αντίγραφα απαιτούνται για την α' ή β΄κατάσταση.

Λογιστική εξασκούμε και όχι γραφειοκρατειολογία.

( Κρηθέα, ίσως από εκνευρισμό να έχω ανορθογραφήσει το νεολογισμό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

παρακολουθώντας τη συζήτηση, θα έλεγα μήπως.... μήπως λέω θα πρέπει να σκεφτούμε σοβαρά την δημιουργία χωριστών κατηγοριών για λογιστές και άλλη για το κοινό?

Το να λέει ο καθένας μας διάφορα ...@#$%@... απλά τονίζει την πίεση κάτω από την οποία βρισκόμαστε αυτή την περίοδο. Ποιά περίοδο δηλαδή που όλο το χρόνο έτσι είναι.

Και μόλις άρχισαν οι ζέστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...