Προς το περιεχόμενο
  • 0

Η ΥΠΕΡΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ;


επισκέπτη BOYLA

Ερώτηση

ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΠΕΝΘΗΜΕΝΟ 8,30-14,30 ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕς ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΩΡΙΕς (ΠΧ ΔΕΥΤΕΡΑ 18,00 - 23,00 ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ 19,00- 22,00)

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ Η ΥΠΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥ Η ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ "ΣΠΑΣΤΗ"; Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩς.... ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΩΡΑ ΣΑΝ ΥΠΕΡΕΡΓΑΣΙΑ (ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΜΟΥ. ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ 40 ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΩΣ ΥΠΕΡΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΘΗΜΕΡΟ!ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΣΕ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ!ΜΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΑΛΑΒΑ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ 8ΩΡΟ ΑΛΛΑ 6ΩΡΟ ΑΝΑ ΜΕΡΑΜΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΙΣΑΙ?ΤΙ ΛΕΕΙ?ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ?ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΩΡΙΑ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ 8ΩΡΟ.

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΠΕΝΘΗΜΕΝΟ 8,30-14,30 ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕς ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΩΡΙΕς (ΠΧ ΔΕΥΤΕΡΑ 18,00 - 23,00 ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ 19,00- 22,00)

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ Η ΥΠΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥ Η ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ "ΣΠΑΣΤΗ"; Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩς.... ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΩΡΑ ΣΑΝ ΥΠΕΡΕΡΓΑΣΙΑ (ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΜΟΥ. ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ;

8,30 ΜΕ 16,30 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΜΟΥ.... ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΛΑΘΟΣ....

ΕΥΣΕΒΕΙΣ ΠΟΘΟΙ ΤΟ 8,30 14,30!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης-kallistegi-

ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΛΕΟΝ ΤΟΥ ΝΟΜΙΜΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ (8,30-16,30) ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ

ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ?

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ?

Η ΑΠΛΩΣ ΤΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...