Προς το περιεχόμενο

ΚΑΔ. ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΓΑΜΩΝ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛ.


επισκέπτη Επισκέπτης-ΧΡΗΣΤΟΣ-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Επισκέπτης-ΧΡΗΣΤΟΣ-

ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΡΞΗ ΩΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΓΑΜΩΝ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ . ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΕΟ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ ΜΗΠΩΣ Ο 74.84.15.04 ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ .

ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ Ο-Η ANAST ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ .

Υ.Γ. ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ( ΚΩΔ. ΕΝΝΟΩ ) ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 years later...
επισκέπτη ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Αγαπητέ Χρήστο,

Νομίζω ότι ο κωδικός 93.29.19.01 "Υπηρεσίες διοργάνωσης ψυχαγωγικών εκδηλώσεων (π.χ. γάμων και συναφών)" είναι αυτό που ψάχνει ο πελάτης σου.

Το έχω ψάξει και εγώ αρκετά γιατί βρίσκομαι σε παρόμοια διαδικασία όχι βέβαια για οργάνωση γάμων αλλά διαφορετικών εκδηλώσεων.

Με την ευκαιρία, μήπως κάποιος φίλος ή συνάδελφος μπορεί να βοηθήσει? Προσπαθώ να μάθω εάν όλο οι κωδικοί δραστηριοτήτων που περικλείονται στην κατηγορία ΚΑΔ 79.9 (άλλες δραστηριότητες υπηρεσιών κρατήσεων και συναφείς δραστηριότητες) απαιτούν την ίδρυση και λειτουργία Γραφείου Τουρισμού. Ο πελάτης μου θέλει (αποκλειστικά και μόνο) μέσω υπηρεσιών μεσιτείας να δραστηριοποιείται στις κρατήσεις δωματίων σε τουριστικές επιχειρήσεις, στον σχεδιασμό και προώθηση οργανωμένων περιηγήσεων με παροχή καταλύματος, σε άλλες συναφείς δραστηριότητες τουριστικού περιεχομένου και απλά να λαμβάνει την προμήθειά του απο τον ξενοδόχο ή τον εκάστοτε επιχειρηματία εκδίδοντας το σχετικό του παραστατικό (ΤΠΥ).Δεν θέλει να ανοίξει γραφείο τουρισμού με ότι αυτό συνεπάγεται (άδεια ΕΟΤ, σήμα λειτουργίας κλπ). Υπάρχει κάποιος τρόπος? Στην εφορία που απευθύνθηκα με μπέρδεψαν περισσότερο και στο τέλος με παρέπεμψαν στις τοπικές περιφερειακές υπηρεσίες τουρισμού όπου και απο εκεί έφυγα άπρακτος γιατί δεν γνωρίζουν εάν μπορεί να ισχύσει αυτό.

Ευχαριστώ για την βοήθειά σας.

Βαγγέλης Αντωνόπουλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...