Προς το περιεχόμενο
  • 0

e-9.gr ΕΚ ΝΕΟΥ ΔΗΛΩΣΗ ΣΟΙΧΕΙΩΝ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΤΟΥ ΕΤΑΚ


επισκέπτη PAP

Ερώτηση

Για την επικοινωνία σας, απαιτούνται:

α) Ο Α.Φ.Μ.

β) Ο Ειδικός Κωδικός ………………..

γ) Ο Αριθμός Ειδοποίησης του εκκαθαριστικού της δήλωσης Φορολογίας Εισοδήματος του τελευταίου έτους υποβολής. Σε περίπτωση που δεν έχει εκδοθεί εκκαθαριστικό, απαιτείται ο Αριθμός Δελτίου Ταυτότητας ή Διαβατηρίου που έχει δηλωθεί στο μητρώο του Taxis.

Εναλλακτικά, μπορείτε να διορθώσετε τα λάθη/παραλείψεις και στο διαδικτυακό τόπο www.e-9.gr, χρησιμοποιώντας τα ίδια στοιχεία επικοινωνίας για την πρόσβασή σας στο σύστημα.

ΕL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

http://www.google.com/search?q=WWW.E-9.GR&...;rlz=1I7GGLR_el

ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ WWW.e-9.gr .............

epsilonnetwork.gr - Online Τράπεζα - ΠΟΛ. 1148/2008 (10/11/2008 ...10 Νοεμ. 2008 ... Εναλλακτικά, μπορείτε να διορθώσετε τα λάθη/ παραλείψεις και στο διαδικτυακό τόπο www.e-9.gr, χρησιμοποιώντας τα ίδια στοιχεία επικοινωνίας ...

www.e-forologia.gr/lawbank/document.aspx?show=last&doc=10242 - Πριν από 19 ώρες - Παρόμοιες σελίδες

Διορία 10 ημερών για διόρθωση λαθών στο Ε9 - Express.gr... άρθρου να συνδεθεί με τη διαδικτυακή εφαρμογή στον δικτυακό τόπο www.e-9.gr και αφού πραγματοποιηθεί η ταυτοποίηση, σύμφωνα με το άρθρο 2 της παρούσης, ...

www.express.gr/news/finance/96129oz_2008111196129.php3 - Πριν από 5 ώρες - Παρόμοιες σελίδες

DCORFU: Οσοι εκαναν λάθος στην συμπλήρωση του Ε9 θα κληθούν να τα ...Η διόρθωση αυτή γίνεται αποκλειστικά είτε μέσω τηλεφνικού κέντρου είτε ηλεκτρονικά μεσω της ιστοσελίδας www.e-9.gr Η διόρθωση αυτή πρέπει να γίνει εντός 10 ...

dcorfu.blogspot.com/2008/11/9.html - Πριν από 14 ώρες - Παρόμοιες σελίδες

v2.imerisia.gr - Hλεκτρονική διόρθωση λαθών και παραλείψεων για ...... εντός δέκα ημερών να διορθώσουν τα στοιχεία των ακινήτων τους χρησιμοποιώντας είτε το τηλεφωνικό κέντρο (call center) ή το διαδίκτυο ( www.e-9 .gr). ...

www.imerisia.gr/article.asp?catid=12336&subid=2&tag=9464&pubid=3891116 - Πριν από 5 ώρες - Παρόμοιες σελίδες

TaxHeaven _ News10 Νοεμ. 2008 ... είτε μέσω τηλεφωνικού κέντρου (call center), είτε με τη χρήση διαδικτυακής εφαρμογής στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.e-9.gr. ...

www.taxheaven.gr/news/news/view/id/4173 - Πριν από 20 ώρες - Παρόμοιες σελίδες

[DOC] ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ Β Αρ. Πρωτ.: Μοσχάτο, ../../2008 ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ...Μορφή αρχείου: Microsoft Word

Για το λόγο αυτό καλείσθε, εντός 10 ημερών από την παραλαβή της παρούσης, να επισκεφθείτε το διαδικτυακό τόπο www.e-9.gr και να προβείτε στις απαραίτητες ...

www.taxheaven.gr/imagenom/pol1148_ipod_bb.doc - Πριν από 21 ώρες - Παρόμοιες σελίδες

Περισσότερα αποτελέσματα από το www.taxheaven.gr »

Κέρδος... διαδικτυακής εφαρμογής στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.e-9.gr. Η διόρθωση με έναν από τους δύο αυτούς τρόπους, θα επέχει θέση δήλωσης στοιχείων ακινήτων. ...

www.kerdos.gr/Default.aspx?t=print.aspx&aid=893189&ant=103 - Πριν από 7 ώρες - Παρόμοιες σελίδες

ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ - Η εφημερίδα της Μακεδονίας - Διαδικτυακή Έκδοση11 Νοεμ. 2008 ... είτε μέσω τηλεφωνικού κέντρου (call center), είτε μέσω Ιντερνετ στη διεύθυνση www.e-9.gr. Η χρήση του Ιντερνετ είναι υποχρεωτική, ...

agelioforos.gr/archive/article.asp?date=11/11/2008&page=35 - Πριν από 1 ώρα - Παρόμοιες σελίδες

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ » Στον «αέρα» ο φόρος ακινήτων... (call center) είτε με τη χρήση διαδικτυακής εφαρμογής στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.e-9.gr, ενώ στην επιστολή θα αναγράφονται οι κωδικοί πρόσβασης. ...

economist.yooblog.gr/2008/11/11/103/ - Πριν από 3 ώρες - Παρόμοιες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

ΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ...

Δε νομιζουν ....ειναι σιγουροι......

.....τοχουμε αποδειξει με τον ιδρωτα μας ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/index/circular/7749

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/4172

Ηθελα να ήξερα πόσα χρηματα εχουμε πληρώσει για αυτα τα Ε9 , τα οποία εγω θυμάμαι ,σε μορφή εντυπου Ε2 κάπου το 1994 αν δεν κανω λάθος .

Μερικά δις δραχμες αν θυμάμαι καλά , είχε πληρωθεί μια εταιρεία του Σωκράτη για την ιδια δουλεια καπου το 1996 .

Δωδεκα χρόνια μετά και ακόμα πληρωνουμε call center και e -Ε9 και golden τηλεφωνικά κεντρα με χάρτες και κουμπάκια , μήπως έρθει η ευλογημένη εκείνη στιγμή και υπάρξουν τα απαραιτητα στοιχεια των ακινήτων .

Τι να πω , ειλικρινα δεν εχω λόγια , αλλα όπως ξαναείπαμε , αυτα μόνο σε μία χώρα στον κόσμο μπορούν να συμβαίνουν , μόνο στην Ελλαδάρα , πουθενα αλλου.

Απο την συνέντευξη .........................

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ: Κύριε Υπουργέ, ήθελα να σας ρωτήσω καταρχήν εάν έχει ολοκληρωθεί η επεξεργασία όλων των εντύπων του Ε9 που έχουν υποβληθεί τα έτη 2005 έως 2008. Τι έχει γίνει με τα νομικά πρόσωπα τα οποία εντοπίσατε να μην έχουν υποβάλλει δηλώσεις ΕΤΑΚ; Εάν έχει προχωρήσει, εάν έχουν προχωρήσει οι διασταυρώσεις και έχουν σταλεί ειδοποιήσεις για να υποβάλλουν κι αν έχουν επιβληθεί πρόστιμα και επίσης τι γίνεται με το Δημόσιο. Αν το Δημόσιο έχει πληρώσει το ΕΤΑΚ για το 2008 και ποιος φορέας έχει υποβάλλει δήλωση.

A. ΜΠΕΖΑΣ: Είπα και στην εισαγωγή μου ότι όλα τα νομικά πρόσωπα δημοσίου και ιδιωτικού δικαίου, συμπεριλαμβανομένου και του Δημοσίου, είναι υποχρεωμένα να υποβάλλουν δηλώσεις Ενιαίου Τέλους Ακινήτων. Έχει τελειώσει μια διασταύρωση την οποία έχουμε ζητήσει από τη Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων προκειμένου να εντοπιστούν σε πρώτη φάση, γιατί θα υπάρξει και περαιτέρω επεξεργασία, νομικά πρόσωπα τα οποία δεν έχουν υποβάλλει δηλώσεις ΕΤΑΚ. Τις επόμενες ημέρες τα στοιχεία αυτής της διασταύρωσης θα πάνε στη Γενική Διεύθυνση Φορολογικών Ελέγχων η οποία θα δώσει τις κατάλληλες οδηγίες.

Υ.Γ Και που να δείτε , όταν θα μπλέξουν τα Ε9 με το ΕΤΑΚ και το κτηματολόγιο τι θα γίνει , εκρηκτικό μείγμα.

Υ.Γ Αντε καλο βραδυ golden boys and girls και καλες βραδυνες σκεψεις και αποφασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Ηθελα να ήξερα πόσα χρηματα εχουμε πληρώσει για αυτα τα Ε9 , τα οποία εγω θυμάμαι ,σε μορφή εντυπου Ε2 κάπου το 1994 αν δεν κανω λάθος .

Μερικά δις δραχμες αν θυμάμαι καλά , είχε πληρωθεί μια εταιρεία του Σωκράτη για την ιδια δουλεια καπου το 1996 .

Δωδεκα χρόνια μετά και ακόμα πληρωνουμε call center και e -Ε9 και golden τηλεφωνικά κεντρα με χάρτες και κουμπάκια , μήπως έρθει η ευλογημένη εκείνη στιγμή και υπάρξουν τα απαραιτητα στοιχεια των ακινήτων .

Τι να πω , ειλικρινα δεν εχω λόγια , αλλα όπως ξαναείπαμε , αυτα μόνο σε μία χώρα στον κόσμο μπορούν να συμβαίνουν , μόνο στην Ελλαδάρα , πουθενα αλλου.

Δεν ξέρω πόσοι επισπευτήκατε τον νέο ιστοχωρο αλλά πρώτη φορά βλέπω μια σύγχρονη σελίδα για το Ε9.... επιτέλους κάτι πάει να γίνει και έχω ελπίδες ότι μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας θα υπάρχει η δυνατότητα απεικόνισης κατάστασης ακινήτων όπως έχουν διαμορφωθεί από 2005 ως σήμερα για να μην ψάχνουμε ώρες ποια ακίνητα έχουν διαγραφεί και ποια παραμένουν με δέκα έντυπα Ε9 απλωμένα πάνω στο γραφείο!!!.

Επίσης έχω ελπίδες ότι θα ανοίξει το e-9 για αλλαγές-προσθαφαίρεση ακινήτων με την νέα του μορφή και θα κάνουμε μεταβολές με απλές κινήσεις.

Ακόμα τολμώ να ελπίζω να παραμείνει και ανοιχτό το e-9 συνεχεία ώστε να γίνουν οι αλλαγές αμέσως μετά την σύνταξη συμβολαίου κλπ και όχι με συγκεκριμένες ημερομηνίες......

Πολλά ζηταωωωω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ Ο.Τ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΚΛΕΙΟΥΝ ΤΟ Ο.Τ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ???????

ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΔΕΝ ΣΗΚΟΥΝΟΥΝ ΤΗΛ. 2104803123.

ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ?????

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ Ο.Τ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΚΛΕΙΟΥΝ ΤΟ Ο.Τ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ???????

ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΔΕΝ ΣΗΚΟΥΝΟΥΝ ΤΗΛ. 2104803123.

ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ?????

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Εχω το ιδιο προβλημα. Τι κανουμε αραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Εχω το ιδιο προβλημα. Τι κανουμε αραγε?

e-mail για να έχεις βέβαιη ημερομηνια ίσως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν ξέρω πόσοι επισπευτήκατε τον νέο ιστοχωρο αλλά πρώτη φορά βλέπω μια σύγχρονη σελίδα για το Ε9.... επιτέλους κάτι πάει να γίνει και έχω ελπίδες ότι μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας θα υπάρχει η δυνατότητα απεικόνισης κατάστασης ακινήτων όπως έχουν διαμορφωθεί από 2005 ως σήμερα για να μην ψάχνουμε ώρες ποια ακίνητα έχουν διαγραφεί και ποια παραμένουν με δέκα έντυπα Ε9 απλωμένα πάνω στο γραφείο!!!.

Επίσης έχω ελπίδες ότι θα ανοίξει το e-9 για αλλαγές-προσθαφαίρεση ακινήτων με την νέα του μορφή και θα κάνουμε μεταβολές με απλές κινήσεις.

Ακόμα τολμώ να ελπίζω να παραμείνει και ανοιχτό το e-9 συνεχεία ώστε να γίνουν οι αλλαγές αμέσως μετά την σύνταξη συμβολαίου κλπ και όχι με συγκεκριμένες ημερομηνίες......

Πολλά ζηταωωωω??

Καλημερα συναδελφοι ,καλη εβδομαδα και καλο μηνα!

τα αυτονοητα ζητας! τιποτα σπουδαιο!

ναι πραγματι πολυ καλη η σελιδα του e-9 λειτουργικη, απλη και επιτελους! απλα πραγματα με απλες κινησεις!

Ευγενια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Εχω το ιδιο προβλημα. Τι κανουμε αραγε?

Χρύσα,η υπηρεσία στο WWW.e-9.gr,αποτελείται από πρόσωπα,για τα οποία πρέπει να είμαστε

υπερήφανοι.Τραβάνε όλοι τους μεγάλο λούκι από τις μαλθακότητες που έχουν γίνει κατά και-

ρους στα Ε9,είτε από τους σχεδιαστές του,είτε από τους αυτόκλητους λογιστές,είτε από τους

ιδιοκτήτες,είτε ακόμα,ακόμα και από εμάς τους λογιστές.

Υπάρχουν λάθη,για τα οποία έφταιγε το σύστημα καταχώρησης (TAXISNET) του Ε9 (2005),

υπάρχουν λάθη με περιοχές,οι οποίες ακόμα και σήμερα είναι δύσκολο να εντοπιστούν από

τις νέες ονοματοδοσίες,υπάρχουν λάθη,διότι το 2005 δεν υπήρχε το ΑΑΠΑ κλπ.

Λίγη υπομονή θέλει με τα τηλέφωνα,διότι γίνεται χαμός και στο τέλος θα νιώσεις ένα αίσθημα

ικανοποίησης από την συμπεριφορα των υπαλλήλων.

Όσο για την προθεσμία των 15 ημερών,έχω την αίσθηση ότι δεν λέει και πολλά πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Χρύσα,η υπηρεσία στο WWW.e-9.gr,αποτελείται από πρόσωπα,για τα οποία πρέπει να είμαστε

υπερήφανοι.Τραβάνε όλοι τους μεγάλο λούκι από τις μαλθακότητες που έχουν γίνει κατά και-

ρους στα Ε9,είτε από τους σχεδιαστές του,είτε από τους αυτόκλητους λογιστές,είτε από τους

ιδιοκτήτες,είτε ακόμα,ακόμα και από εμάς τους λογιστές.

Υπάρχουν λάθη,για τα οποία έφταιγε το σύστημα καταχώρησης (TAXISNET) του Ε9 (2005),

υπάρχουν λάθη με περιοχές,οι οποίες ακόμα και σήμερα είναι δύσκολο να εντοπιστούν από

τις νέες ονοματοδοσίες,υπάρχουν λάθη,διότι το 2005 δεν υπήρχε το ΑΑΠΑ κλπ.

Λίγη υπομονή θέλει με τα τηλέφωνα,διότι γίνεται χαμός και στο τέλος θα νιώσεις ένα αίσθημα

ικανοποίησης από την συμπεριφορα των υπαλλήλων.

Όσο για την προθεσμία των 15 ημερών,έχω την αίσθηση ότι δεν λέει και πολλά πραγματα.

Βαγγγελη, τις τελευταιες μερες περισσοτερη επικοινωνια με τη γενικη γραμματεια ειχα παρα με το σπιτι μου !!!! <_<

πραγματικα κανουν τη δουλεια τους με προθυμια και ευγενεια...

Αρα αναμενουμε στο ακουστικο μας .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μου προέκυψε χθες 1 θέμα το απόγευμα, και παρ' όλο που ήταν περασμένες 8, πήρα πιο πολύ μήπως έχουν τηλεφωνητή, που αναφέρει το ωράριο λειτουργίας. Απλώς καλούσε.

Το πρωί ξεκίνησα να παίρνω πριν τις 9. Μέχρι τις 12, έπαιρνα συνέχεια, και και συνεχώς ήταν κατειλημμένο. Πήρα στα γνωστά τηλ. του taxis, κι όταν μου με παρέπεμψαν στο γνωστό 210 4803123, οπότε τους ζήτησα κάποιο τηλέφωνο να λειτουργεί. Μου είπαν ότι παραπονιούνται πολλοί, αλλά λειτουργεί κανονικά, απλά παίρνει πολύς κόσμος. Τους είπα ότι θα έπρεπε να έχει τηλεφωνητή, να μπαίνουμε τουλάχιστον σε σειρά προτεραιότητας. Μου είπε ότι γι αυτό θα πρέπει να παραπονεθώ στον προϊστάμενο. Της ζήτησα και μου έδωσε το τηλ. (αύριο θα το προσθέσω στη δημοσίευσή μου). Έπιασα με την 1η. Μου είπε ότι έχει επανδρώσει το τμήμα με 10 άτομα σε 2 βάρδιες των 5. Ο 6ος τρώει άκυρο. Μου κράτησε τα στοιχεία, και μου είπε ότι θα με πάρουν σε 5'. Δεν του είπα όμως τίποτα για τον τηλεφωνητή. Σε περίπου 5' με πήραν πάντως. Το παλικάρι ήταν εξυπηρετικότατο, και μάλιστα προθυμοποιήθηκε να τη συμπληρώσουμε μαζί, και επειδή τα στοιχεία τα είχα στο pc του σπιτιού μου, μου είπε να τα ζητήσω από τη γυναίκα μου και να με ξαναπάρει. Δεν έγινε βέβαια έτσι, γιατί δεν είχα πρόβλημα με τη χρήση της υπηρεσίας, αλλά κάποια συγκεκριμένη απορία.

Ακόμα και τώρα πάντως, δείχνει συνεχώς κατειλημμένο.

Τώρα, σχετικά με την απορία μου, θα ήθελα να η μοιραστώ και μαζί σας. Το ακίνητο είναι αγροτεμάχιο, αλλά έχει δηλωθεί στον πίνακα 1 (ως οικόπεδο). Πίνακα 2 ως γνωστόν, δε διαθέτει η εφαρμογή. Διαγράφω το ακίνητο από τον πίνακα 1, και μετά τι;;;

Μου είπε να κάνω οριστική υποβολή, με κενό έντυπο, κι όταν έρθει το εκκαθαριστικό του ΕΤΑΚ, μέσα σε 60 μέρες, να πάω στην εφορία για διόρθωση. Όχι τώρα, γιατί θα φάω πρόστιμο.

Τώρα όμως που πήγα να το υποβάλλω, με ρωτάει:

"Δεν έχετε συμπληρώσει στοιχεία για κανένα περιουσιακό δικαίωμα δικό σας ή της οικογένειάς σας. Είστε βέβαιος ότι δεν υπάρχει στην κατοχή σας κανένα περιουσιακό δικαίωμα την 1/1/2008;

Αν ναι, επιλέξτε Yποβολή και σχετικό μήνυμα θα αναγραφεί στις παρατηρήσεις της δήλωσής σας. Αν όχι, παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε τα περιουσιακά δικαιώματά σας πριν την οριστική υποβολή."

Αν επιλέξω ναι, θα μου έρθει εκκαθαριστικό;

Ποια η γνώμη σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Απο τη στιγμή που δεν υπάρχει κανένα περιουσιακό στοιχείο στον πίνακα Ι, νομίζω πως το σωστό θα ήταν να ακολουθήσεις τη διαδικασία που σου ανέφερε ο υπάλληλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΤΣΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Για την επικοινωνία σας, απαιτούνται:

α) Ο Α.Φ.Μ.

β) Ο Ειδικός Κωδικός ………………..

γ) Ο Αριθμός Ειδοποίησης του εκκαθαριστικού της δήλωσης Φορολογίας Εισοδήματος του τελευταίου έτους υποβολής. Σε περίπτωση που δεν έχει εκδοθεί εκκαθαριστικό, απαιτείται ο Αριθμός Δελτίου Ταυτότητας ή Διαβατηρίου που έχει δηλωθεί στο μητρώο του Taxis.

Εναλλακτικά, μπορείτε να διορθώσετε τα λάθη/παραλείψεις και στο διαδικτυακό τόπο www.e-9.gr, χρησιμοποιώντας τα ίδια στοιχεία επικοινωνίας για την πρόσβασή σας στο σύστημα.

ΕL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αγαπητέ επισκέπτη, η IP σου είναι γνωστή πλέον. Αν συνεχίσεις να παραθέτεις το συγκεκριμένο κομμάτι γιατί δεν έχεις τίποτε καλύτερο να κάνεις, τότε θα κινηθούμε αναλόγως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...