Προς το περιεχόμενο

Γράμμα από τον Ομάρ Καντάφι και μια τίμια συναλλαγή.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητέ sotiris x,

απευθύνομαι μέσω εσένα, στον παραδοσιακό φίλο ελληνικό λαό.

Η μακρόχρνη φιλία που μας συνδέει, μου δίνει το θάρρος μέσα στις δύσκολες ώρες που περνάω να σου ζητήσω την βοήθειά σου. Εξ άλλου ο αείμνστος σύντροφος Ανδρέας ήταν αδελφικός μου φίλος. Δε θα ξεχάσω τα party που είχαμε δώσει με τον Ανδρέα στη σκηνή μου. Πως του άρεσε ρε παιδί μου το malt και οι ξανθιές.

Τέλος πάντων, θέλω να ζητήσω την δαμεσολάβησή σου αλλά και του forum των λογιστών ταξχεβεν.

Η πρότασή μου είναι ξεκαθαρη. Ξέρω ότι χρωστάτε κάτι 300 ψωροδισεκατομμύρια ευρώ στους λιγούρηδες της εσπερίας. Θα με βοηθήσετε να ξεπαστρέψω κάτι ναρκομανείς που θέλουν να με ρίξουν και ο Λιβυκός λαός από ευγνωμοσύνη θα σας πληρώσει τα χρέη.

Sotiris x., η ευγνωμοσύνη του Λιβυκού λαού θα είναι μεγάλη αν μπουρδουκλώσετε τις αποφάσεις εναντίον μου από την Ευρωπαική ένωση και κάνετε την πάπια μέχρι να τους ξεπαστρέψω. Λίγο χρόνο θέλω.

Θα είμαι πολύ γεναιόδωρος μαζί σας και στον ανεξάρτητο ελληνικό λαό.

Με τιμή,

Ομαρ Καντάφι

Τρίπολη - Λιβύης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ sotiris x,

απευθύνομαι μέσω εσένα, στον παραδοσιακό φίλο ελληνικό λαό.

Η μακρόχρνη φιλία που μας συνδέει, μου δίνει το θάρρος μέσα στις δύσκολες ώρες που περνάω να σου ζητήσω την βοήθειά σου. Εξ άλλου ο αείμνστος σύντροφος Ανδρέας ήταν αδελφικός μου φίλος. Δε θα ξεχάσω τα party που είχαμε δώσει με τον Ανδρέα στη σκηνή μου. Πως του άρεσε ρε παιδί μου το malt και οι ξανθιές.

Τέλος πάντων, θέλω να ζητήσω την δαμεσολάβησή σου αλλά και του forum των λογιστών ταξχεβεν.

Η πρότασή μου είναι ξεκαθαρη. Ξέρω ότι χρωστάτε κάτι 300 ψωροδισεκατομμύρια ευρώ στους λιγούρηδες της εσπερίας. Θα με βοηθήσετε να ξεπαστρέψω κάτι ναρκομανείς που θέλουν να με ρίξουν και ο Λιβυκός λαός από ευγνωμοσύνη θα σας πληρώσει τα χρέη.

Sotiris x., η ευγνωμοσύνη του Λιβυκού λαού θα είναι μεγάλη αν μπουρδουκλώσετε τις αποφάσεις εναντίον μου από την Ευρωπαική ένωση και κάνετε την πάπια μέχρι να τους ξεπαστρέψω. Λίγο χρόνο θέλω.

Θα είμαι πολύ γεναιόδωρος μαζί σας και στον ανεξάρτητο ελληνικό λαό.

Με τιμή,

Ομαρ Καντάφι

Τρίπολη - Λιβύης.

Αγαπητέ Μουαμάρ,

Η αφοσίωση σου απέναντι σοτν ελληνικό λάο πάντοτε υπήρξε υποδειγματική. Πραγματικά, δεν έχουμε λόγια να σ' ευχαριστήσουμε.

Αλλά επειδή χρόνια τώρα αναζητούσαμε τρόπο να εκφράσουμε και ν'ανταποδώσουμε στο ελάχιστο όλ' αυτά που εσύ έπραξες για μας, θα προβούμε σε βέτο στην ΕΕ για οιαδήποτε ένέργεια εναντίον εσού και του ιδανικού δημοκρατικού πολιτέυματος (sic) που με αίμα και αυταπαρνηση εγκαθίδρυσες εις την χαρισματική Λιβύη. Παράλληλα, με όπλο την τεράστια διπλωματική και πολιτική δύναμη της Ελλάδος στους κόλπους της ΕΕ, για να μη πω όλης της Ευρωπαικής περιφερειας και κατηγορηθούμε ως αλλαζόνες - Σκοπιανοί, θα μεριμνήσουμε για την επάξια μετεγκατάσταση του καθεστώτος σου εις την ευλογημένη πατρίδα μας.

Σου προτείνουμε, το λοιπόν, την άμεση εγκατάστασή ολάκερου του επιτελείου σου εις την Βουλή των Ελλήνων, και αποφασίζουμε ως Ελληνογερμανικό Κοινοβούλιο: α) Την μετονομασία της Πλ. Μαβίλη σε Πλ. Καντάφι και β) Το Κρητικο πέλαγος σε Λιβυικό ώστε να μην έχουμε και πολλές ονομασίες στην χώρα και μπερδευόμεθα.

Σου αποστέλλω τους αγωνιστικούς μας χαιρετισμούς και μη ξεχνάς Ααλαχ ουάκμπαρ

drebin εκ μέρους της Ελληνικής Οικουμένης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ????

ΕΛΗΞΑΝ???????

ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΟΛΑ?????

ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ??? ΟΙ ΦΜΥ????? ΟΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ??????

ΠΟΤΕ?????

ΑΑΑ ΓΙ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟ......Ε ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΤΙ ΝΑ ΛΗΞΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ

....ΑΣΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΙΩΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΣΤΙΣ ΕΜΠΟΛΕΜΕΣ ΖΩΝΕΣ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ, ΛΙΒΥΗ, ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ, ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ, ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΩΡΑ!!!

Αυτά που παίρνετε....

Να τα κόψετε.....

Είναι ληγμένα.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ΦΗΜΕΣ...ΚΑΤΙ ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΑΝ ΕΚΕΙ, ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ ..ΟΠΛΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΚΡΗΤΙΚΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟ ΦΡΟΥΤΑΚΙ ΤΟΥΣ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Σωτήρη δεν τρως κανένα Κανταϊφι να στανιάρεις; Btw, Μουαμάρ λέγεται ο τύπος, όχι Ομάρ!

με τον Ομάρ μιλάμε με τα υποκοριστικά μας

εμένα με λέει .. Άκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τον Ομάρ μιλάμε με τα υποκοριστικά μας

εμένα με λέει .. Άκη

Ακριβώς έτσι μιλάμε εμείς τα μέλη της Σοσιαλιστικής Διεθνής ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...