Προς το περιεχόμενο
  • 0

αποστολη βεβαιωσεων ελευθεριων επαγγελματων μεσω ταχις


dodos

Ερώτηση

σημερα επιχειρησα να στειλω τις βεβαιωσεις παρακρατουμενων φορων ελευθεριων επαγγελματων (λογιστη)

με το προγραμματακι του ταξις .

 

1.σε συνολο αποδοχων 517,24 με ποσο φορου 103,44

τα 517,24 τα βαζω στα ακαθαριστα τα 103,44 κρατησεις   ο φορος 20% και τα καθαρα θα ειναι 413,80?

με κωδικο 1?

KAI OTAN YΠΑΡΧΕΙ ΑΜΟΙΒΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΗ ΠΑΛΊ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ?

ΜΕ ΤΙ ΚΩΔΙΚΟ 11?ΚΑΙ ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΣΟ?

 

 

2.στελνω και την παρακρατηση φορου 3 % απο τεχνικα εργα ?σαν βεβαιωση απο εμπορικες επιχειρησης πια με τι κωδικο?2?αν εργολάβος εχει πληρωση ο ιδιος την παρακρατηση του 3 % στο τιμολογιο του ?

τι βαζει δικαιουχο και εργοδοτη τον εαυτο του ?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ρε παιδιά είναι αδύνατο να στείλουμε βεβαιώσεις αποδοχών για ε.ε. για αυτους που δεν ειχαν παρακράτηση.δηλαδή πρέπει να μπούμε σε όλα τα τιμολόγια εξόδων των πελατών μας και να ψάξουμε να βρούμε αυτά των προμηθευτών/(ελευθερων επαγγελματιών) τους;αυτό θέλει 3 μήνες δουλειά.απίστευτα πράγματα.εκτός και εαν κάτι δεν έχω καταλάβει καλά...

Απο την εταιρεία μηχανογραφησης........δεν ετοιμάζουν κατι για αμοιβες ΕΕ χωρίς παρακρατηση φόρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

συνάδελφοι ας τα πάρουμε με τη σειρά:

δεν έχουν διεκρινήσει:

1.τους κωδικούς αποδοχών για βεβαίωση αποδ. για ελευθ. επαγγ. (αν γνωρίζει κάποιος να τους αναρτήσει εδώ παρακαλώ)

 

2.το αν θα περιλαμβάνει αμοιβές ελ. επαγγ. χωρίς παρακράτηση δηλαδή όλες (θα πάρω αύριο κιόλας στο ταχις να βεβαιωθώ)

 

και αν ισχύει αυτό τότε για αμοιβές εμπορ. επιχειρήσεων τι θα πρέπει δηλαδή? να αθροίσουμε πόσα δώσαμε σε κάθε έναν πιστωτή/προμηθευτή????

 

το προγραμματάκι του taxis είναι λανθασμένο (ούτε καν το πρόγραμμα είναι σωστό)

και εμείς οι δύσμοιροι παλεύουμε με τον παραλογισμό!! απλά δεν υπάρχουμε έλεος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ρε παιδιά είναι αδύνατο να στείλουμε βεβαιώσεις αποδοχών για ε.ε. για αυτους που δεν ειχαν παρακράτηση.δηλαδή πρέπει να μπούμε σε όλα τα τιμολόγια εξόδων των πελατών μας και να ψάξουμε να βρούμε αυτά των προμηθευτών/(ελευθερων επαγγελματιών) τους;αυτό θέλει 3 μήνες δουλειά.απίστευτα πράγματα.εκτός και εαν κάτι δεν έχω καταλάβει καλά...

 

Παιδιά δε παίζει αυτό που λέτε.

Όπως λέει και ο συνάδελφος δε μπορούμε να βρούμε τα τιμολόγια των ΕΕ όλων τω πελατών μας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ TAXIS ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΑΣΩ!

ΤΕΛΙΚΑ...

1)ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΜΟΙΒΩΝ ΑΠΟ ΕΕ ΟΛΩΝ (ΚΑΤΩ ΑΠΟ 300,ΠΑΝΩ ΑΠΟ 300) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΗ?????

2)ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΡΧΕΙΟ EXCEL ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ GSIS ΚΑΙ ΑΦΟΡΑ ΜΙΣΘΩΤΟΥΣ,ΑΥΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ????

3)ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟ ΕΕ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ???? :blink:

4)ΜΕ ΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ ΣΤΕΛΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ???? ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΟ EXCEL ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΥΠΟΒΟΛΗ ΒΕΒΑΙΩΣΕΩΝ ΑΠΟΔΟΧΩΝ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΕΛΕΥΘ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥ TAXISNET ΕΙΝΑΙ

1.ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ fmydesktop2014 ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ Ε7-2014

2,ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ apcdesktoprrivate ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΒΕΒΕΑΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΚΑΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

3,ΚΑΤΑΧΩΡΕΙΣ ΣΤΟ 1 ΑΡΧΕΙΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΣΤΟ 2 ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ

ΤΟΥ ΚΩΔΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΥΘ ΕΠΑΓΓΕΛΜ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛ1046/2014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η ΥΠΟΒΟΛΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΔΙΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΑΘΗ 1 - ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΗΚΟΣ ( ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΟ ΤΟΥ 120 )

 

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΥΠΟΒΑΛΩ  ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΟΡΟΥ ΑΠΟ ΕΜΠΟΡΙΚΕς ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Να κάνω μια ερώτηση και εγώ. Είχα φτιάξει με το προγραμματάκι του taxis βεβαιώσεις ελ. επαγγελματιών. Σε αυτούς που έχουν παρακράτηση φόρου έχω βάλει είδος αποδοχών 1. Το αποθήκευσα. Μετά που πάω να το ανοίξω για να το δω μου λέει Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ. Το έχει δει κανείς αυτό που λέω; Πόσα θέλουν να μας τρελάνουν σε αυτή τη χώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

αααχ αν περίμενα απάντηση από σας!! σώθηκα!! 

λοιπόν για όσους ενδιαφέρονται όλοι οι κωδικοί βρίσκονται στο παράρτημα της ΠΟΛ1039.

 

επίσης αν έχει μάθει τελικά κάποιος αν θα πρέπει να υποβάλουμε μ΄νο όπου υπάρχει παρακράτηση ας το αναφέρει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΩ.

 

ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΕΣ, Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΑΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ . ΟΑ ΛΟΟΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Ο.Ε. Κ ΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΑΝΙΚΟ ΚΑ ΧΟΝΤΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ.

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΠΥ ΓΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΜΟΙΒΗ.

 

ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΜΟΙΒΩΝ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ? 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΩ.

 

ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΕΣ, Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΑΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ . ΟΑ ΛΟΟΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Ο.Ε. Κ ΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΑΝΙΚΟ ΚΑ ΧΟΝΤΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ.

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΠΥ ΓΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΜΟΙΒΗ.

 

ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΜΟΙΒΩΝ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ? 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ.

ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλημερα!

σε περιπτωση που εχει γινει διακοπη εργασιων εντος του 2013 τι γινεται με την βεβαιωση?

μου βγαζει μηνυμα ανενεργος αφμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΩ.

 

ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΕΣ, Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΑΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ . ΟΑ ΛΟΟΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Ο.Ε. Κ ΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΑΝΙΚΟ ΚΑ ΧΟΝΤΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ.

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΠΥ ΓΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΜΟΙΒΗ.

 

ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΜΟΙΒΩΝ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ? 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ.

ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΙΝΑΟ ΟΛΕΣ ΒΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΜΟΙΒΩΝ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΗ ΛΟΓΙΣΤΗ ΣΩΣΤΑ?

ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΥ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ?

 

ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ότι έκοψες εσύ που είσαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ,ας τα έκοψες και στην εκκλησία.

 

δεν μας αφορά που τα έκοψες ,αλλά τι είσαι εσύ που τα έκοψες.

 

έτσι ο πελάτης σου θα μπει με τους κωδικούς του (ή εσύ με εξουσιοδότηση)  και θα στείλει βεβαίωση ελευθέρων για σένα.

 

εσύ μπερδεύτηκες γιατί το κάνεις εσύ!!! αλλά ενεργείς για λογαριασμό του πελάτη.  δες τον εαυτό σου σαν δικηγόρο.

 

 

επίσης εκεί στα εργαλεία έχει και εκτύπωση που φαίνονται τα στοιχεία των βεβαιώσεων ,που ρώτησες την άλλη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΙΝΑΟ ΟΛΕΣ ΒΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΜΟΙΒΩΝ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΗ ΛΟΓΙΣΤΗ ΣΩΣΤΑ?

ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΥ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ?

NAI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΝΙΩΘΩ ΟΜΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

 ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΗΛΟΥΝΤΟΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΜΟΙΒΩΝ ΒΑΖΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ . ΣΩΣΤΑ?

 

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ. 

ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΗ ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΦΜΥ Ε7 Ή ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΦΟΡΟΥ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΝΙΩΘΩ ΟΜΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

 ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΗΛΟΥΝΤΟΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΜΟΙΒΩΝ ΒΑΖΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ . ΣΩΣΤΑ?

 

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ. 

ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΗ ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΦΜΥ Ε7 Ή ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΦΟΡΟΥ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ?

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑ Ε7 (ΜΙΣΘΩΤΩΝ ) ΚΑΙ Ε20 (ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα....επειδή εχω μπερδευτεί....βεβαιώσεις απο ελευθέρια για μένα θα στείλουν οι πελάτες μου(στην ουσία εγω!).Την οριστική από ελευθέρια ποιος θα την στείλει εγώ η ο πελάτης μου??

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα....επειδή εχω μπερδευτεί....βεβαιώσεις απο ελευθέρια για μένα θα στείλουν οι πελάτες μου(στην ουσία εγω!).Την οριστική από ελευθέρια ποιος θα την στείλει εγώ η ο πελάτης μου??

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ο ΠΕΛΑΤΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ναι. Μπινελίκια και μούντζες.  :angry: 

Αλλά συγχωρέστε με, δεν ξέρω να σας πω προς τα που, διότι δεν ξέρω που βρίσκεστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ναι. Μπινελίκια και μούντζες.  :angry:

Αλλά συγχωρέστε με, δεν ξέρω να σας πω προς τα που, διότι δεν ξέρω που βρίσκεστε...

με εκανες και γελασα μεσημεριατικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...