Προς το περιεχόμενο

Ε20 και μη οριστικοποίηση εντός δύο μηνών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Έχω στείλει στις 26/3 όλες τις οριστικές δηλώσεις από αμοιβές (ε20) των πελατών μου και ακόμη δεν φαίνονται στη δήλωσή μου οι παρακρατήσεις που μου έχουν κάνει. Όταν μαπίνω στην εφαρμογή μου γράφει δήλωση σε εκκρεμότητα, κατάσταση οριστική και ότι έχει σταλεί για επεξεργασία στο taxis. Έχει τύχει σε κανέναν αυτό? Έχω αρχίσει κ αγχώνομαι! 2 μήνες έχουν περάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Έχω στείλει στις 26/3 όλες τις οριστικές δηλώσεις από αμοιβές (ε20) των πελατών μου και ακόμη δεν φαίνονται στη δήλωσή μου οι παρακρατήσεις που μου έχουν κάνει. Όταν μαπίνω στην εφαρμογή μου γράφει δήλωση σε εκκρεμότητα, κατάσταση οριστική και ότι έχει σταλεί για επεξεργασία στο taxis. Έχει τύχει σε κανέναν αυτό? Έχω αρχίσει κ αγχώνομαι! 2 μήνες έχουν περάσει...

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Και σε μένα το ίδιο. Έχω στείλει τα Ε20 από τις 20/3 και ακόμα δεν έχουν οριστικοποιηθεί. Χθες μίλησα με taxis και μου είπαν οτι κάποια στιγμή θα τα κάνει δεκτά το σύστημα, να μην ανυσηχώ και οτι και άλλοι έχουν παραπονεθεί γι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Έχω στείλει στις 26/3 όλες τις οριστικές δηλώσεις από αμοιβές (ε20) των πελατών μου και ακόμη δεν φαίνονται στη δήλωσή μου οι παρακρατήσεις που μου έχουν κάνει. Όταν μαπίνω στην εφαρμογή μου γράφει δήλωση σε εκκρεμότητα, κατάσταση οριστική και ότι έχει σταλεί για επεξεργασία στο taxis. Έχει τύχει σε κανέναν αυτό? Έχω αρχίσει κ αγχώνομαι! 2 μήνες έχουν περάσει...

Καλημέρα,

Χριστός Ανέστη,

 

αν δεν κάνω λάθος, οι παρακρατήσεις σας θα φανούν μετά την αποστολή των βεβαιώσεων και όχι της οριστικής.

Πάντως μέχρι την Μ.Πέμπτη υπήρχε "πρόβλημα" στο Taxis και δεν φαινόντουσαν τα συγκεκριμένα ποσά. Δεν ξέρω όμως αν διορθώθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ ΑΕΚtzis! με ξεάγχωσες...
 

cpischos

 

Καλημέρα,

Χριστός Ανέστη,

 

αν δεν κάνω λάθος, οι παρακρατήσεις σας θα φανούν μετά την αποστολή των βεβαιώσεων και όχι της οριστικής.

Πάντως μέχρι την Μ.Πέμπτη υπήρχε "πρόβλημα" στο Taxis και δεν φαινόντουσαν τα συγκεκριμένα ποσά. Δεν ξέρω όμως αν διορθώθηκε.

Δεν μιλώ για τις οριστικές ΦΜΥ...
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Και σε μένα το ίδιο. Έχω στείλει τα Ε20 από τις 20/3 και ακόμα δεν έχουν οριστικοποιηθεί. Χθες μίλησα με taxis και μου είπαν οτι κάποια στιγμή θα τα κάνει δεκτά το σύστημα, να μην ανυσηχώ και οτι και άλλοι έχουν παραπονεθεί γι αυτό.

Ευχαριστώ πολύ! Με ξε-άγχωσες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ ΑΕΚtzis! με ξεάγχωσες...

 

cpischos

 

Δεν μιλώ για τις οριστικές ΦΜΥ...

 

δεν αμφισβήτησα ότι ξέρεις...

το έγραψα επειδή μίλησες για Ε20!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...