Προς το περιεχόμενο

ειδοποιηση με συστημενη επιστολη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεδομενου του οτι βρισκομαι στο εξωτερικο και ηλθε ειδοποιηση για παραλαβη συστημενου απο το ταχυδρομειο της γειτονιας μου διερωτωμαι μηπως ειναι απο το ΚΕΠΥΟ για οποιοδηποτε θεμα με αφορα -δεν εχω εκκρεμοτητες παντως

 

Γνωριζετε μηπως αυτος ειναι ο συνηθησμενος τροπος επικοινωνιας (συστημενο γραμμα) και αν ισχυει αυτο αν θα ευρισκα καποια ειδοποιηση-μηνυμα στο ταxis εν τω μεταξυ δηλ μεχρι να παζ στη πρεσβεια για να εξουσιοδοτησω καποιον για παραλαβη

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλυτερος τροπος πιστευω ειναι η επικοινωνια σας με ΕΛΤΑ  ωστε να διαπιστωσετε

τον αποστολεα......

 

Μετα τα αλλα....

 

Καλο βραδυ

 

Φιλικα

Γιαν + 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχωρατε με αλλα δεν ηταν προθεση μου να διαβασετε βουλωμενο γραμμα η να θυμωσει κανεις ! Το  ερωτημα μου  μου ειναι καθαρα τεχνικο απευθυνομενο σε ατομα που γνωριζουν απο τη πρακτικη που ακολουθει το ΚΕΠΥΟ δηλ τα ειδοποιητηρια ειναι απλη αλληλογραφια, συστημενη επιστολή, και εν τοιαυτη περιπτωσει μπορει ο παραληπτης να ενημερωθει απο το taxisnet στα εισερχομενα μηνυματα και να βρει οτι ειδοποιηση του εχει αποσταλει

 

Το ταχυδρομειο δεν δινει πληροφοριες ζητα επικυρωμενη εξουσιοδοτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανό, επειδή έχει συμβεί τώρα τελευταία σε πολλούς γνωστούς μου, είναι να σου έχει στείλει η ΓΓΠΣ κωδικούς και κλειδάριθμο για την ηλεκτρονική υποβολή της δήλωσης εισοδήματος. Και όπως είναι φυσικό αυτή η επιστολή έρχεται συστημένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...