Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΕΝΤΥΠΟΥ Ε11?


LAS

Ερώτηση

  • Απαντήσεις 182
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters For This Question

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Τπτ ακόμα είναι σε άδεια . Εξαρτάται πάντως από το πόσοι δεν έχουν στείλει ,εαν είναι πολλοί είναι πολλές κ οι πιθανότητες για παράταση . Γνώμη μου είναι ότι πρέπει να καταργηθεί πριν ξεκινήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

RE TI STO KALO

ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ... ΔΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

RE TI STO KALO

ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ... ΔΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ

 

Εγώ έχω πολλά "ξεχασμένα". Τι διάολο γίνεται τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ... ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΕΤΣΙ ;p

 

 

 

Παρατείνεται για το έτος 2015, η προθεσμία ηλεκτρονικής υποβολής του εντύπου Ε11. (Γνωστοποίηση στοιχείων ετήσιας κανονικής άδειας) της περ. η) του άρθρου 4 της υπ’ αρ. πρωτ. 29502/85/1.9.2014 (ΦΕΚ Β 2390/08-9-2014) απόφασης του Υπουργού Εργασίας, Κοινωνικής Ασφάλισης και Πρόνοιας έως και την 30 Απριλίου 2015

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Και εμένα εκπρόθεσμο με βγάζει. Μου φαίνεται αυτοί οι ηλίθιοι στο ΙΚΑ-ΣΕΠΕ κλπ όταν λένε λήγει στις 30/04 εννοούν μέχρι 29/04 άκουσον-άκουσον. Μα τόσο άχρηστοι είναι, τόσο άχρηστοι. Ρε αι στο διάολο που σας δίνουμε και αξία που ασχολούμαστε μαζί σας τέτοια ώρα, ρε ουστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ... ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΕΤΣΙ ;p

 

 

 

Παρατείνεται για το έτος 2015, η προθεσμία ηλεκτρονικής υποβολής του εντύπου Ε11. (Γνωστοποίηση στοιχείων ετήσιας κανονικής άδειας) της περ. η) του άρθρου 4 της υπ’ αρ. πρωτ. 29502/85/1.9.2014 (ΦΕΚ Β 2390/08-9-2014) απόφασης του Υπουργού Εργασίας, Κοινωνικής Ασφάλισης και Πρόνοιας έως και την 30 Απριλίου 2015

 

Το ίδιο έψαξα κι εγώ (την απόφαση). Το θέμα είναι ότι δεν το παίρνει. Να πάμε σπίτι ή να κοιτάμε την οθόνη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

SPITI NA PAS ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ

 

 

ΜΗ ΜΑΣ ΣΠΑΜΜΑΡΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ... ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΠΑ ΔΕ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ, (ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΦΠΑ ΜΟΥ)... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Και εμένα εκπρόθεσμο με βγάζει. Μου φαίνεται αυτοί οι ηλίθιοι στο ΙΚΑ-ΣΕΠΕ κλπ όταν λένε λήγει στις 30/04 εννοούν μέχρι 29/04 άκουσον-άκουσον. Μα τόσο άχρηστοι είναι, τόσο άχρηστοι. Ρε αι στο διάολο που σας δίνουμε και αξία που ασχολούμαστε μαζί σας τέτοια ώρα, ρε ουστ...

 

 

 Θα γίνω ΚΑΚΟΣ.... Ξενυχτάμε αυτήν την στιγμη  781 άτομα που διαβάζουμε αυτό το θέμα. ΑΥΤΟΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΗΣΥΧΟΙ. Αύριο θα πληρωθούν κιόλας και μάλιστα προκαταβολικά  για τον επόμενο μήνα,  Την παρασκευή θα "απεργήσουν" κιόλας για τα εργατικά τους δικαιώματα. 

 

 Εμείς θα τρέχουμε πίσω από τις προθεσμίες πάλι.....

 

 Ευχομαι από καρδιάς να χρεοκοπήσουμε μια ώρα αρχύτερα. Να δώ αυτά τα σαπρόφυτα  να ανησυχήσουν και μια φορά για το δικό τους αύριο. 

 

 Καληνύχτα λεωφορείο - που λέει και ο γιός μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πηγαιντε για υπνο, πριν ενα μηνα ειχα παθει το ιδιο με το Ε9, το πρωι στις 8 το ανοιξαν στην δικια μου περιπτωση! ηρεμια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

στελνω το δικο μου φπα και παω για υπνο sorry δεν ηθελα να σναμπαρω το θεμα σας.... αλλα βαρεθηκα να ανοιξω καινουριο

 

φπα ακομη 4-5 απο κατι ανεκδιηγητους που θυμηθηκαν οτι αυριο θα φερουν και κατι ξεχασμενα τιμολογια.....

 

Καληνυχτα σε ολους σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

στελνω το δικο μου φπα και παω για υπνο sorry δεν ηθελα να σναμπαρω το θεμα σας.... αλλα βαρεθηκα να ανοιξω καινουριο

 

φπα ακομη 4-5 απο κατι ανεκδιηγητους που θυμηθηκαν οτι αυριο θα φερουν και κατι ξεχασμενα τιμολογια.....

 

Καληνυχτα σε ολους σας.

 

ΠΛΑΚΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ελα ντε?? οεοοο τι πρόστιμο έχει??? δεν είσαι ο μόνος με τόσα πράγματα που έχουμε να κάνουμε .......... μια ακόμα π@π@ρι@ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Στείλτε ρε ό,τι να'ναι. Έτσι κι αλλιώς το ΣΕΠΕ στους ελέγχους και στις εργατικές διαφορές ζητά αναλυτικά στοιχεία αδειών, κοινώς αυτό το έντυπο είναι μια πα-πα-ριά και μισή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μία έχω γμτ , αλλά είναι 80+ εργαζόμενοι (Καθαρίστριες ) και έχουν προσληφθεί -απολυθεί και δυο και τρεις φορες μέσα στο 2014 ........με τις μακακίες που μας βάζουν να κάνουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Στείλτε ρε ό,τι να'ναι. Έτσι κι αλλιώς το ΣΕΠΕ στους ελέγχους και στις εργατικές διαφορές ζητά αναλυτικά στοιχεία αδειών, κοινώς αυτό το έντυπο είναι μια πα-πα-ριά και μισή....

Νομίζω θα συμφωνήσω

Αφού μπάλωσαν το θέμα της μη λήψης ολόκληρης  της άδειας λόγω απόλυσης-αποχώρησης με την εγγραφή στις παρατηρήσεις

Το θέμα αν είναι εξαήμερης απασχόλησης η πενθήμερης απασχόλησης ο εργαζόμενος

δεν μπορεί να ξεκαθαριστεί-δηλωθεί στη φόρμα.

 

Για 5 βδομάδες άδειας στην εξαήμερη απασχόληση  δηλώνονται 30 ήμερες,

και για τις  ίδιες 5 βδομάδες για πενθήμερο δηλώνονται 25 

...Πως θα καταλάβει ενός υποτιθέμενος αυτόματος έλεγχος μέσω λογισμικού

 αν πήρε σωστά την άδεια ο εργαζόμενος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μία έχω γμτ , αλλά είναι 80+ εργαζόμενοι (Καθαρίστριες ) και έχουν προσληφθεί -απολυθεί και δυο και τρεις φορες μέσα στο 2014 ........με τις μακακίες που μας βάζουν να κάνουμε 

98 ΣΕ ΜΙΑ  48 ΣΕ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ,ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΣΤΟ ΕΤΟΣ ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ ΑΔΕΙΩΝ  ,ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...