Προς το περιεχόμενο

Εκκαθάριση δήλωσης στο Xline φορολογία εισοδήματος της Altec


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλους.

Βλέποντας την αρχική σελίδα του taxheaven κατέβασα το πρόγραμμα της altec xline φορολογια εισοδήματος .Κάνοντας μια δοκιμή είδα ότι δεν έχω την επιλογή "εκκαθάρισης δήλωσης".Εχει κατεβάσει κανένας αλλός το ίδιο πρόγραμμα (εντελώς δωρεαν)?Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά ή η συγκεκριμένη εφαρμογή δεν δίνει την παραπανω επιλογή μιας και είναι δωρεαν?Πάντως δεν λέει ότι είναι demo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω.Μπαινω στην ιστοσελιδα της ALTEC,κατεβαζω το προγραμμα και μου λεει οτι

δεν ειναι εγκυρη εφαρμογη win32.

Απο που το κατεβαζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατέβασες την δωρεάν έκδοση (altec.gr/software-eservices/Εξυπηρέτηση Πελατών/xLINE ΛΟΓ.ΣΟΥΙΤΑ/Δωρεάν έκδοση κλπ) πρέπει να κάνεις σωστά την εγκατάσταση.

Αν δεν έχεις MSDE πρέπει να ζητήσεις να γίνει εγκατάσταση και του MSDE, να κάνεις επανεκκίνηση του Η/Υ και να τρέξεις το xLINE Setup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 years later...

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλους.

Βλέποντας την αρχική σελίδα του taxheaven κατέβασα το πρόγραμμα της altec xline φορολογια εισοδήματος .Κάνοντας μια δοκιμή είδα ότι δεν έχω την επιλογή "εκκαθάρισης δήλωσης".Εχει κατεβάσει κανένας αλλός το ίδιο πρόγραμμα (εντελώς δωρεαν)?Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά ή η συγκεκριμένη εφαρμογή δεν δίνει την παραπανω επιλογή μιας και είναι δωρεαν?Πάντως δεν λέει ότι είναι demo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 months later...
επισκέπτη ΜΑΡΙΑΝΝΑ

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλους.

Βλέποντας την αρχική σελίδα του taxheaven κατέβασα το πρόγραμμα της altec xline φορολογια εισοδήματος .Κάνοντας μια δοκιμή είδα ότι δεν έχω την επιλογή "εκκαθάρισης δήλωσης".Εχει κατεβάσει κανένας αλλός το ίδιο πρόγραμμα (εντελώς δωρεαν)?Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά ή η συγκεκριμένη εφαρμογή δεν δίνει την παραπανω επιλογή μιας και είναι δωρεαν?Πάντως δεν λέει ότι είναι demo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

Γνωριζει καποιος αν το συγκεκριμενο προγραμμα διαθετει και υπολογιζει το εντυπο του αυτοελεγχου;

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...