Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΑΔΕΙΑ ΓΑΜΟΥ - ΣΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ - ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ


επισκέπτη Guest

Ερώτηση

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ..Ο ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΔΥΟ ΑΔΕΙΕΣ?

ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ?

ΑΝ ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Μια , εχει απαντηθει και παλαιοτερα το θεμα . Οι νομος δεν διευκρινιζει για πολιτικο/θρησκευτικο αλλα μιλαει για γαμο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ...ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΟΜΩΣ...

ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΡΓΟΔΟΤΗ (ΚΑΙ ΠΟΛΗ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ) ΓΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΔΕΙΑ ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΧΩ ΠΡΟΣΛΗΦΘΕΙ ΗΔΗ ΩΣ ΕΓΓΑΜΗ...ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ..

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΛΕΞΩ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

KATA THN TAΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΑΜΟ ΑΠΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΓΑΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕΣ!! ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΕΠ.ΓΑΜΟΥ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
KATA THN TAΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΑΜΟ ΑΠΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΓΑΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕΣ!! ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΕΠ.ΓΑΜΟΥ??

ΚΑΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΦΩΤΙΣΗ...

ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ....ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ....ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΑΦΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΣΤΟ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...