Προς το περιεχόμενο
  • 0

Πρακτικό παράδειγμα Φορολογίας Ατομικής επιχειρήσης


broster

Ερώτηση

Με τα τόσα που ακούγονται προσπάθησα κυρίως για να καταλάβω εγώ τι γίνεται να κάνω ένα παράδειγμα . 

Το έφτιαξα μέσα 60 λεπτά με τηλέφωνα, καταχωρήσεις, τσάτινκ  κλπ οπότε η πιθανότητα λάθος είναι αρκετά μεγάλη, άλλωστε για αυτό το ανεβάζω για παρατηρήσεις , διορθώσεις και σχόλια .

Θεωρητικά θα ήταν εξαιρετικά αν έβαζα όλους τους πίνακες με τους συντελεστές και τις αντίστοιχες συναρτήσεις , αλλά δεν είχα τέτοιο κουράγιο .

 

ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Με τα τόσα που ακούγονται προσπάθησα κυρίως για να καταλάβω εγώ τι γίνεται να κάνω ένα παράδειγμα . 

Το έφτιαξα μέσα 60 λεπτά με τηλέφωνα, καταχωρήσεις, τσάτινκ  κλπ οπότε η πιθανότητα λάθος είναι αρκετά μεγάλη, άλλωστε για αυτό το ανεβάζω για παρατηρήσεις , διορθώσεις και σχόλια .

Θεωρητικά θα ήταν εξαιρετικά αν έβαζα όλους τους πίνακες με τους συντελεστές και τις αντίστοιχες συναρτήσεις , αλλά δεν είχα τέτοιο κουράγιο .

 

attachicon.gifΦΟΡΟΛΟΓΙΑ.zip

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΑΩ.ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΑΥΞΗΣΗ  ΠΧ. 20% ΣΤΙΣ ΕΙΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΣΑΣ, ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ 5 Η 10% ΚΛΠ .ΜΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΣΕ ΒΟΔΙΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ήδη πάντως ο κ. Κατρούγκαλος κατάφερε να μου βγάλει οφ τα τελευταία παραδείγματα μιας και η έκπτωση των εισφορών δεν θα αφορά τους ασφαλισμένος σε ΟΑΕΕ ..... Λυπάμαι που θα το γράψω , αλλά πραγματικά οι άνθρωποι που έχουν τις τύχες μας στα χέρια τους είναι επικίνδυνοι και άσχετοι και δυστυχώς αυτό ισχύει για όλους , απλά ο κ. Κατρούγκαλος το τερματίζει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...