Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗΣ ΦΠΑ 2014


Aristidis

Ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Ούτε εγώ προλαβαίνω, μα με τίποτα όμως ! Τουλάχιστον για τις εκκαθαριστικές πρέπει κάτι να γίνει, μέχρι να οριστικοποιηθούν οι τροποποιητικές να σταλούν & νέες τροποποιητικές επομένου τριμήνου αν χρειαστεί και να οριστικοποιηθεί & αυτή χαιρετίσματα ούτε με σφαίρες για 30/04/ δεν προλαβαίνω. Ελπίζω να δωθεί παράταση γιατί βλέπω να πληρώνω πρόστιμα & το κασέ του Θεοχάρη να ανεβαίνει κι άλλο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και εγώ σε μια παράταση ελπίζω ...αν δεν γίνει κάτι θα πληρώνω πρόστιμα 5 περιπτώσεις ξέρει κανείς πόσο πάει ? τροποποιητικές στον "αέρα" εκκαθαριστική στον "¨αέρα" Ε3 & Ε5 στον αέρα και 2 μέρες χωρίς ύπνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και εγώ σε μια παράταση ελπίζω ...αν δεν γίνει κάτι θα πληρώνω πρόστιμα 5 περιπτώσεις ξέρει κανείς πόσο πάει ? τροποποιητικές στον "αέρα" εκκαθαριστική στον "¨αέρα" Ε3 & Ε5 στον αέρα και 2 μέρες χωρίς ύπνο

καλημερα και καλη εβδομαδα.Ολοι το ιδιο ελπιζουμε .Εγω με τιποτα δεν τελειωνω τις εκκαθαριστικες.ΜΕ ΤΟΣΕΣ  ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ 30/04/2014

ειναι δυνατον να μην δοθει παραταση?Οι συλλογοι που ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΠΑΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ . ΔΕΝ ΕΠΕΝΔΥΣΑΜΕ ΠΟΤΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΟΙ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΕΧΟΥΝ

ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΦΡΙΚΗ. ΖΗΤΑΜΕ ΧΡΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 5/5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα,

 

είμαι στον αέρα γενικώς........... δεν προλαβαίνω να ολοκληρώσω τίποτα, ούτε εκκαθαριστικές, ούτε φπα ούτε Ε5 ούτε οριστικες αμοιβών..... αν είμαι μόνη μου να μου το πείτε να πάω να πνιγώ .............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα,

 

είμαι στον αέρα γενικώς........... δεν προλαβαίνω να ολοκληρώσω τίποτα, ούτε εκκαθαριστικές, ούτε φπα ούτε Ε5 ούτε οριστικες αμοιβών..... αν είμαι μόνη μου να μου το πείτε να πάω να πνιγώ .............

 

Δεν είσαι μόνη σου .... είμαστε πολλοί στην ίδια κατάσταση ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα,

 

είμαι στον αέρα γενικώς........... δεν προλαβαίνω να ολοκληρώσω τίποτα, ούτε εκκαθαριστικές, ούτε φπα ούτε Ε5 ούτε οριστικες αμοιβών..... αν είμαι μόνη μου να μου το πείτε να πάω να πνιγώ .............

δεν είσαι μόνη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ TAXISNET.

ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟ ΘΑ ΔΙΑΚΟΨΟΥΝ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ ΦΠΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΟΙ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΦΠΑ ΤΟΥ 2013 ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΟΥΝ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..................

ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ (ΕΑΝ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Υποχρεώσεις μέχρι 30/4:

1) Περιοδική ΦπΑ

2)Εκκαθαριστική ΦΠΑ

3)Προσωρινή ΦΜΥ για τον 2ο/2014

4)Ε3,Ε5 προσωπικών εταιρειών

5)Οριστική Ελ. Επαγγελματιών

6)Οριστική Μισθωτων Υπηρειων (Ε7)

7)Οριστική Εμπορικών Επιχειρήσεων

8)Απδ για τον 3ο/2014

9)Τροποποιησεις Ε9

10) Σημερα έληγε η προθεσμια για την υποβολή αιτήσεων για τα προγράμματα ΟΑΕΔ(διετες,τεραετες, κτλ)

11)Θέλουν όλοι να κάνουν την αίτηση για το κοινωνικό μέρισμα πριν 30/4 για να πάρουν τα χρήματα στις 9/5

 

Ειλικρινά ,η κατάσταση είναι απελπιστική........Σήκωνω τα χέρια ψηλά!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προσοχή όλοι στα συστήματά σας (πρόβλημα static IP) , χθές δεχτήκαμε επίθεση χάκερ μας κλείδωσε όλα τα προγράμματα έσβησε τα backup δύο μηνών ζητάει 3000 δολ. για να ξεκλειδώσει κλπ. Κρατάτε  backup σε εξωτερικό δίσκο. Τώρα βοήθεια μας... ( το πολύ κλάμα και παρολίγον έμφραγμα έπεσε χθές).Τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προσοχή όλοι στα συστήματά σας (πρόβλημα static IP) , χθές δεχτήκαμε επίθεση χάκερ μας κλείδωσε όλα τα προγράμματα έσβησε τα backup δύο μηνών ζητάει 3000 δολ. για να ξεκλειδώσει κλπ. Κρατάτε  backup σε εξωτερικό δίσκο. Τώρα βοήθεια μας... ( το πολύ κλάμα και παρολίγον έμφραγμα έπεσε χθές).Τέλος.

ΜΑΚΑΡΙ ΧΑΚΕΡ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ TAXISNET ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ 2 ΕΤΩΝ.

ΞΕΡΩ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ , ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΕΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΕΜΑΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΤΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ Ε5 ΚΑΙ ΦΠΑ ΚΑΙ ΔΕ ΦΕΥΓΕΙ ΤΠΤ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΑΝ ΔΕ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΦΗΚΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!!

 

ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΤΣΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

επίσης ΠΟΛ.1046/7.2.2014.......

 

Άρθρο 11

Καταληκτική ημερομηνία Υποβολής

1. Η προθεσμία υποβολής, η οριζόμενη με τις διατάξεις της παραγράφου 3 του άρθρου 59 του ν. 2238/1994, για το οικονομικό έτος 2014, τωνοριστικών δηλώσεων απόδοσης φόρου μισθωτών υπηρεσιών που λήγει την 31η Μαρτίου 2014 παρατείνεται μέχρι και την 30η Απριλίου 2014των οριστικών δηλώσεων από ελευθέρια επαγγέλματα λήγει την 30η Απριλίου 2014 και των οριστικών δηλώσεων εισοδημάτων από εμπορικές επιχειρήσεις την 30η Μαΐου 2014.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...