Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΡΥΘΜΙΣΗ ΟΦΕΙΛΩΝ ΜΕΣΩ TAXISNET ΚΑΙ ΠΟΡΕΊΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ


AGGELA

Ερώτηση

Έχω κάνει ρύθμιση οφειλών πελατη μου (ληξιπροθεσμων και μη ) μεσώ taxis . Η ρυθμιση έγινε 24/7/13 και η πληρωμη της πρωτης δόσης σε τράπεζα την 27/7/2013 .

Μεχρι και σύμερα και ενω στην κατασταση της αιτησης αναφερει ότι 'εγινε αποδεκτη απο το taxis 

 

Ιστορικό Μεταβολών Καταστάσεως Αίτησης

Ημ/νία Κατάσταση Αποστολέας Υπεύθυνος 23/07/2013 11:16:13 Έχει Υποβληθεί χχχχχχχχχχχ χχχχχχχχχχχχχχ 23/07/2013 11:16:13

Η Αίτηση είναι έτοιμη για προώθηση στο TAXIS 23/07/2013 11:16:13

Η Αίτηση προωθήθηκε προς επεξεργασία στο TAXIS 24/07/2013 03:07:48

Η Αίτηση έγινε αποδεκτή από το TAXIS

 

μπροστά στις αποθηκευμενες δηλώσεις  εμφανιζει αυτο

 

Αποθηκευμένες Αιτήσεις που έχουν υποβληθεί στο έτος 2013

Τύπος Αίτησης:  Αίτηση ρύθμισης με απαλλαγή προσαυξήσεων

 Αίτηση Πάγιας Ρύθμισης  Έτος:   2013   

Πηγή          Αριθμός  Καταχ.     Ημ/νία Υποβολής     Κατάσταση Ρύθμισης     Ενέργειες

TAXISnet   34156χχχχ                 23/07/2013          Ανεπικύρωτη clear.gif              Προβολή Αίτησης

                                                                                                                                                           Υπεύθυνη Δήλωση

clear.gif

                                                                                                                                       Κατάσταση Αίτησης

clear.gifclear.gif

τι μπορει να σημαίνει το ΑΝΕΠΙΚΥΡΩΤΗ ????? γνωρίζει κανεις ???

Μηπως δεν εχει ενημερωθεί ακόμη για την πληρωμη στην τράπεζα??? ....εχουν περασει τοσες ημερες 

Θα μου βγάσλει καποια κατάσταση των δόσεων με τις ημερομηνίες πληρωμων τους ????

Αν γνωρίζει καποιος συνάδελφος κατι σχετικα με το πως λειτουργει το παραπάνω θέμα ας με ενημερώσει 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters For This Question

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

καλημερα . Για τις οφειλες του Φ.Ε. 2013 δεν ξεκινησε ακομα να πληρωνει ,διοτι τωρα εληξε η πρωτη δοση.Μεχρι τωρα πληρωνε για του 2012. ( απλα με ταυτοτητα πληρωμης ληξ. οφειλων)

 

Ποια δόση έληξε;

 

Όταν έκανε τη αίτηση για να ρυθμίσει μέχρι το 2012 είχε άλλα ληξιπρόθεσμα που έμενα από το 2013;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ποια δόση έληξε;

 

Όταν έκανε τη αίτηση για να ρυθμίσει μέχρι το 2012 είχε άλλα ληξιπρόθεσμα που έμενα από το 2013;

 

Ποια δόση έληξε;

 

Όταν έκανε τη αίτηση για να ρυθμίσει μέχρι το 2012 είχε άλλα ληξιπρόθεσμα που έμενα από το 2013;

Δεν εχει κανει ρυθμιση. Απλα εκτυπωσε ταυτοτητα οφειλης για τον φορο εισοδηματος οικ.2012 και ξεκινησε να πληρωνει τον Αυγουστο. 30/8/2013 εληξε η πρωτη δοση για τον Φ.Ε. οικ.2013 και χθες μου ηρθε μηνυμα οτι πρεπει να ρυθμισει τις οφειλες σε 15 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπερα, 

καποιες ερωτησουλες εχω αν γνωριζει καποιος...

1)αν υπαρχουν ληξιπροθεσμα μεχρι 31/12/2012 και θελει καποιος να τα ρυθμισει, πρεπει να ρυθμισει ΚΑΙ τα ληξιπροθεσμα του 2013? και αν ναι, ποια ειναι η διαδικασια? πρεπει να κανει αιτηση για την Ρ1, μεσα σε 3 μερες να πληρωσει τη δοση και αφου γινει αυτο να κανει αιτηση για τη Ρ2 η μπορει να τις κανει ταυτοχρονα?

2)σε περιπτωση που χασει μια απο τις δυο ρυθμισεις επειδη δε πληρωσε καποια δοση περα απο την πρωτη, εχει δικαιωμα να υπαχθει εκ νεου σε καποια ρυθμιση??

 

please, αν γνωριζει καποιος θα εκτιμουσα μια βοηθεια!

ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπερα, 

καποιες ερωτησουλες εχω αν γνωριζει καποιος...

1)αν υπαρχουν ληξιπροθεσμα μεχρι 31/12/2012 και θελει καποιος να τα ρυθμισει, πρεπει να ρυθμισει ΚΑΙ τα ληξιπροθεσμα του 2013? και αν ναι, ποια ειναι η διαδικασια? πρεπει να κανει αιτηση για την Ρ1, μεσα σε 3 μερες να πληρωσει τη δοση και αφου γινει αυτο να κανει αιτηση για τη Ρ2 η μπορει να τις κανει ταυτοχρονα?

2)σε περιπτωση που χασει μια απο τις δυο ρυθμισεις επειδη δε πληρωσε καποια δοση περα απο την πρωτη, εχει δικαιωμα να υπαχθει εκ νεου σε καποια ρυθμιση??

 

please, αν γνωριζει καποιος θα εκτιμουσα μια βοηθεια!

ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΓΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ?? ΟΛΕΣ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΟΒΑΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ  ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ :Ανεπικύρωτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΓΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ?? ΟΛΕΣ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΟΒΑΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ  ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ :Ανεπικύρωτη..

Το σημαντικό είναι να πληρωθεί η πρώτη δόση μέχρι την ημερομηνία που δίνει το σύστημα.Η πάγια εντολή μπορεί να ΄γίνει μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

παγια εντολη μπορει να μη κανεις και καθολου , αρκει να πληρωνεται η δοση μεχρι τελος του μηνα με την ταυτοτητα πληρωμης...η πληρωμη για την επικυρωση της ρυθμισης αλλα και για καθε δοση φαινεται συνηθως την τριτη εργασιμη ημερα απο την πληρωμη ...αν ο πελατης δεν πληρωσει τη δοση η ρυθμιση ακυρωνεται και πρεπει να κανεις αλλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

παγια εντολη μπορει να μη κανεις και καθολου , αρκει να πληρωνεται η δοση μεχρι τελος του μηνα με την ταυτοτητα πληρωμης...η πληρωμη για την επικυρωση της ρυθμισης αλλα και για καθε δοση φαινεται συνηθως την τριτη εργασιμη ημερα απο την πληρωμη ...αν ο πελατης δεν πληρωσει τη δοση η ρυθμιση ακυρωνεται και πρεπει να κανεις αλλη

ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ. ΕΝΩ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΙ, ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΚΑΙ ΣΤΟ TAXIS ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΑ ΠΟΣΑ ΤΩΝ ΔΟΣΕΩΝ Ο ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ, Η ΡΥΘΜΙΣΗ ΠΑΡΕΜΕΝΕ ΑΝΕΠΙΚΥΡΩΤΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΣΕ ΝΕΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ TAXIS MOY ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΤΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΤΗΣ ΔΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΥΡΩΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥ.ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΚΑΘΕΚΑΣΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΟΥΦΟ. ΕΠΡΕΠΕ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΜΟΛΙΣ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΚΥΡΩΣΕΤΕ Σ ΕΜΑΣ ΤΗΝ ΡΥΘΜΙΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αν υπάρχει οφειλή από το 2012 Φ.Ε. μέχρι την 31/12/13 έτρωγε προσαύξηση 1,5 ανά μήνα, από 01/01/2014 εφαρμόζονται τα νέα πρόστιμα ή συνεχίζουν οι παλιές προσαυξήσις όπως τα ξέραμε για παλιές οφειλές;   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλό μεσημέρι!

 

Έκανα αίτηση για ρύθμιση (με απαλλαγή προσαυξήσεων) και δήλωσα κανονικά ΙΒΑΝ κλπ..

 

Μου έβγαλε μνμ να πάω έως 27/1/14 να πληρώσω την 1η δόση.

 

Την πλήρωσα σήμερα και ζήτησα απ'την τράπεζα να γίνει και ενεργοποίηση της πάγιας εντολής πληρωμής. Στην αρχή δεν ήξεραν και μετά μου είπαν

πως δεν κάνω κάτι άλλο και πως με την πληρωμή της 1ης δόσης γίνεται αυτόματα ενεργοποίηση πάγιας εντολής.

Ισχύει αυτό? Δεν έπρεπε να μου δώσουν να υπογράψω κάποιο χαρτί για ενεργοποίηση της πάγιας εντολής?

 

Μήπως πρέπει να πληρώνω κάθε μήνα με την Ταυτότητα Ρυθμισμένης Οφειλής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

επρεπε να σου δωσουν να υπογράψεις αιτηση παγιας καταβολης ώστε κάθε μηνα να πληρώνεται αυτόματα η δόση από τον λογ που θα τους εδινες....ξαναρωτα ,αν εχουν συνδεσει τον λογ με παγια καταβολή....με την ΤΡΟ για εμενα είναι καλυτερα, διοτι μερικες φορες μπορει να εχει τραβηχθει καποιο ποσο από τον λογ και να μην υπαρχει διαθεσιμο υπολοιπο και για τη ρυθμιση..απλα ξαναρωρα για να μην χρεωθεί 2 φορες,μη νομιζεις ότι και οι υπαλληλοι είναι για NASA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλό μεσημέρι!

 

Έκανα αίτηση για ρύθμιση (με απαλλαγή προσαυξήσεων) και δήλωσα κανονικά ΙΒΑΝ κλπ..

 

Μου έβγαλε μνμ να πάω έως 27/1/14 να πληρώσω την 1η δόση.

 

Την πλήρωσα σήμερα και ζήτησα απ'την τράπεζα να γίνει και ενεργοποίηση της πάγιας εντολής πληρωμής. Στην αρχή δεν ήξεραν και μετά μου είπαν

πως δεν κάνω κάτι άλλο και πως με την πληρωμή της 1ης δόσης γίνεται αυτόματα ενεργοποίηση πάγιας εντολής.

Ισχύει αυτό? Δεν έπρεπε να μου δώσουν να υπογράψω κάποιο χαρτί για ενεργοποίηση της πάγιας εντολής?

 

Μήπως πρέπει να πληρώνω κάθε μήνα με την Ταυτότητα Ρυθμισμένης Οφειλής?

Μέχρι πρότινος ότι σου είπε κι η Αναστασία.

Δεν γίνεται αυτόματα η ενεργοποίηση της πάγιας εντολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μέχρι πρότινος ότι σου είπε κι η Αναστασία.

Δεν γίνεται αυτόματα η ενεργοποίηση της πάγιας εντολής.

 

 

επρεπε να σου δωσουν να υπογράψεις αιτηση παγιας καταβολης ώστε κάθε μηνα να πληρώνεται αυτόματα η δόση από τον λογ που θα τους εδινες....ξαναρωτα ,αν εχουν συνδεσει τον λογ με παγια καταβολή....με την ΤΡΟ για εμενα είναι καλυτερα, διοτι μερικες φορες μπορει να εχει τραβηχθει καποιο ποσο από τον λογ και να μην υπαρχει διαθεσιμο υπολοιπο και για τη ρυθμιση..απλα ξαναρωρα για να μην χρεωθεί 2 φορες,μη νομιζεις ότι και οι υπαλληλοι είναι για NASA

 

 

Επειδή τους υπαλλήλους αυτής της τράπεζας δεν τους βλέπω και πολύ γνώστες του θέματος,

γίνεται να διαπιστώσω εγώ με κάποιο τρόπο (π.χ.από το taxis) αν έχει δοθεί εντολή πάγιας καταβολής των δόσεων?

 

Ευχαριστώ και τους 2 σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έχω κάνει ρύθμιση οφειλών πελατη μου (ληξιπροθεσμων και μη ) μεσώ taxis . Η ρυθμιση έγινε 24/7/13 και η πληρωμη της πρωτης δόσης σε τράπεζα την 27/7/2013 .

Μεχρι και σύμερα και ενω στην κατασταση της αιτησης αναφερει ότι 'εγινε αποδεκτη απο το taxis 

 

Ιστορικό Μεταβολών Καταστάσεως Αίτησης

Ημ/νία Κατάσταση Αποστολέας Υπεύθυνος 23/07/2013 11:16:13 Έχει Υποβληθεί χχχχχχχχχχχ χχχχχχχχχχχχχχ 23/07/2013 11:16:13

Η Αίτηση είναι έτοιμη για προώθηση στο TAXIS 23/07/2013 11:16:13

Η Αίτηση προωθήθηκε προς επεξεργασία στο TAXIS 24/07/2013 03:07:48

Η Αίτηση έγινε αποδεκτή από το TAXIS

 

μπροστά στις αποθηκευμενες δηλώσεις  εμφανιζει αυτο

 

Αποθηκευμένες Αιτήσεις που έχουν υποβληθεί στο έτος 2013

Τύπος Αίτησης:  Αίτηση ρύθμισης με απαλλαγή προσαυξήσεων

 Αίτηση Πάγιας Ρύθμισης  Έτος:   2013   

Πηγή          Αριθμός  Καταχ.     Ημ/νία Υποβολής     Κατάσταση Ρύθμισης     Ενέργειες

TAXISnet   34156χχχχ                 23/07/2013          Ανεπικύρωτη clear.gif              Προβολή Αίτησης

                                                                                                                                                           Υπεύθυνη Δήλωση

clear.gif

                                                                                                                                       Κατάσταση Αίτησης

clear.gifclear.gif

τι μπορει να σημαίνει το ΑΝΕΠΙΚΥΡΩΤΗ ????? γνωρίζει κανεις ???

Μηπως δεν εχει ενημερωθεί ακόμη για την πληρωμη στην τράπεζα??? ....εχουν περασει τοσες ημερες 

Θα μου βγάσλει καποια κατάσταση των δόσεων με τις ημερομηνίες πληρωμων τους ????

Αν γνωρίζει καποιος συνάδελφος κατι σχετικα με το πως λειτουργει το παραπάνω θέμα ας με ενημερώσει 

ευχαριστω

κανε μια βολτα απο την δου

εχει παει υπερ απορων κορασιδων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Επειδή τους υπαλλήλους αυτής της τράπεζας δεν τους βλέπω και πολύ γνώστες του θέματος,

γίνεται να διαπιστώσω εγώ με κάποιο τρόπο (π.χ.από το taxis) αν έχει δοθεί εντολή πάγιας καταβολής των δόσεων?  ΟΧΙ!

 

Ευχαριστώ και τους 2 σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

μονο στην τραπεζα μπορεις να δεις αν εχουν συνδεσει τον λογ με παγια καταβολή..για εμενα καλο είναι να το πληρωνεις με ταυτοτητα πληρωμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα,

 

Με πήραν χτες τηλέφωνο απ'την Εθνική τράπεζα και μου είπαν πως ακόμα χτες έλαβαν την εγκύκλιο ώστε να μπορούν να κάνουν ενεργοποίηση της πάγιας εντολής.

 

Είναι σίγουρο πως μπορώ να πληρώνω την ρύθμιση μόνο με την Τ.Ρ.Ο. και δεν είναι απαραίτητη η ενεργοποίηση της πάγιας εντολής?

Δηλ.επιλέγω 1 από τα 2 ,σωστά? Δεν χάνεται η ρύθμιση έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!

ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΓΙΑΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ Κ ΕΓΩ...

Η Τ.Ρ.Ο. ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ Η΄ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΙΤΗΣΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ...

ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΦΕΣ...

 

 

Kαλημέρα συναδέλφισα,

εσύ πώς θα κάνεις την πληρωμή?

Θα δώσεις πάγια εντολή ή θα πληρώνεις με την ΤΡΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΓΙΑΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗΣ ΟΦΕΙΛΗΣ ΠΑΓΙΑΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΟΥ ΠΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΓΙΑΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗΣ ΟΦΕΙΛΗΣ ΠΑΓΙΑΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΟΥ ΠΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ;

 

 

Αν δεις στην αίτηση και λέει ανεπικύρωτη τότε δεν σου εμφανίζει ακόμα Τ.Ρ.Ο.

Θα περιμένεις κάποιες ημέρες να γίνει δεκτή η αίτηση και να σου δώσει αρ.πρωτοκόλλου. Τότε θα σου βγάζει και Τ.Ρ.Ο.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΓΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗΣ...

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ...

ΑΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΠΡΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ Κ ΠΑΣ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΕΔΙΟ ΣΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΗΣ ΟΦΕΙΛΗΣ (ΤΡΟ) Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗΣ 1ΗΣ ΔΟΣΗΣ

ΕΙΝΑΙ 04/02/2014...

ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΠΗΓΑ ΜΕΣΩ INTERNET BANKING K ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ...

ΚΑΤΩ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΛΕΕΙ "Η ΡΥΘΜΙΣΗ ΕΠΙΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΡΟΘΕΣΜΗ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΔΟΣΗΣ"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΕΠΙΤΥΧΩΣ Η ΑΙΤΗΣΗ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΤΡΟ.ΤΟ STATUS ΑΝΕΠΙΚΥΡΩΤΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ Η ΠΛΗΡΩΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΚΥΡΩΘΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...