Προς το περιεχόμενο

Μερική Απασχόληση - Πρόγραμμα Extra Μισθοδοσία Epsilon


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Ερώτηση, όποιος ξέρει, γιατί έχω σπάσει το κεφάλι μου κ δεν βρίσκω που έχω κάνει το λάθος...

Έχω μια πρόσληψη με μερική απασχόληση (4ωρο - 5νθήμερο) στις 28/8/2014.

ΑΝ τα έχω κάνει σωστά, έχω επιλέξει μερική απασχόληση με καθημερινή εργασία, έχω βγάλει στα στα μισθολογικά στοιχεία του εργαζόμενου 22 ασφαλιστικά ημερομίσθια, με 4 ώρες εργασίας ημερησίως και τα υπόλοιπα ως έχουν.

Πηγαίνοντας να βγάλω μισθοδοσία για τον 08/2014, ενώ η ημερομηνία πρόσληψης (που φαίνεται και στην ΑΠΔ) είναι 28/08/2014, μου υπολογίζει 22 ημέρες ασφάλισης με τις αντίστοιχες εισφορές!!!

Τι κάνω λάθος....????

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο μη σ ακουσει ο doctor για τα 22 ενσημα!βεβαιωσου οτι εχεις βαλει σωστα στο προγραμμα την ημερομηνια προσληψης,δηλαδη στο πεδιο που πρεπει.δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Ερώτηση, όποιος ξέρει, γιατί έχω σπάσει το κεφάλι μου κ δεν βρίσκω που έχω κάνει το λάθος...

Έχω μια πρόσληψη με μερική απασχόληση (4ωρο - 5νθήμερο) στις 28/8/2014.

ΑΝ τα έχω κάνει σωστά, έχω επιλέξει μερική απασχόληση με καθημερινή εργασία, έχω βγάλει στα στα μισθολογικά στοιχεία του εργαζόμενου 22 ασφαλιστικά ημερομίσθια, με 4 ώρες εργασίας ημερησίως και τα υπόλοιπα ως έχουν.

Πηγαίνοντας να βγάλω μισθοδοσία για τον 08/2014, ενώ η ημερομηνία πρόσληψης (που φαίνεται και στην ΑΠΔ) είναι 28/08/2014, μου υπολογίζει 22 ημέρες ασφάλισης με τις αντίστοιχες εισφορές!!!

Τι κάνω λάθος....????

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά....

Πρώτα πρώτα αν θέλεις βάλε μόνη σου (με μεταβολή) 25 ημερομίσθια.

Έχω όμως την εντύπωση ότι θα πρέπει να κλικάρεις το πεδίο πραγματικά ημερομίσθια και όχι ασφαλιστικά. Και το λέω έτσι αν και δουλεύω το συγκεκριμένο καλό πρόγραμμα, επειδή δεν έχω αυτή τη στιγμή πρόσβαση σε αυτό. Είναι σε άλλο υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τον πρώτο υπολογισμό μισθοδοσίας και όταν η πρόσληψη δεν ξεκινάει από την αρχή του μηνός,τότε θα παρέμβεις και θα αλλάξεις τις ασφαλιστικές ημέρες υπολογίζοντας τις εργάσιμες μόνη σου.Κάνε μεταβολή μισθοδοτικής περιόδου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

 

Πρωτάρα γαρ.....

Θα δω τι θα δουλέψει και θα ενημερώσω!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχατε δίκιο για τη χειροκίνητη μεταβολή των ημερών στον υπολογισμό της περιόδου.

 

Ευχαριστώ!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόταση....

 

Η Ε διοργανώνει κατά καιρούς εξ αποστάσεως μαθήματα για τη χρήση των προγραμμάτων.

 

Καλό θα είναι να παρακολουθήσεις τα της μισθοδοσίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόταση....

 

Η Ε διοργανώνει κατά καιρούς εξ αποστάσεως μαθήματα για τη χρήση των προγραμμάτων.

 

Καλό θα είναι να παρακολουθήσεις τα της μισθοδοσίας...

ΣΩΣΤΌΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...