Προς το περιεχόμενο

ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν γίνει έγγραφη καταγγελία στο ικα και μετα τα πάρει πίσω ο καταγγέλων,δεν ξέρω τον τρόπο βέβαια .τελειώνει

το θέμα η το ικα δεν καταλαβαίνει?

Κάτσε ρε κουμπάρε...

Δεν μας τα λες καλά....

Πάει ο εργαζόμενος, τραβάει ενώπιον των οργάνων του ιδρύματος την καταγγελία, με υπεύθυνη δήλωση, πιθανόν μάρτυρες κτλ κτλ κτλ, και στη συνέχεια πάει και λέει τι...???? Εντάξει, τα βρήκα με τον εργοδότη....???? Και ο ικας, τη προμήθειά του δεν θα τη πάρει....?????

Έχω την εντύπωση ότι πρέπει να αναμένετε κίνηση του ικα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε κουμπάρε...

Δεν μας τα λες καλά....

Πάει ο εργαζόμενος, τραβάει ενώπιον των οργάνων του ιδρύματος την καταγγελία, με υπεύθυνη δήλωση, πιθανόν μάρτυρες κτλ κτλ κτλ, και στη συνέχεια πάει και λέει τι...???? Εντάξει, τα βρήκα με τον εργοδότη....???? Και ο ικας, τη προμήθειά του δεν θα τη πάρει....?????

Έχω την εντύπωση ότι πρέπει να αναμένετε κίνηση του ικα......

Αρχηγέ μου έκανε λάθος το έτος και αντι να γράψει το 2009 στην καταγγελία ,οτι δεν έπαιρνε επίδομα παιδιού κλπ,ειναι αλλοδαπός

εγραψε 2008,γιαυτό λέω ,τι μπορώ να κάνω?Αφού πήγε στην επιθεώρηση ,εκεί κάτι καλόπαιδα του είπαν να πάει στο

ικα επειδη λέει δεν έπαιρνε επίδομα τρίτου παιδιου,εμπορίου ,με το παιδί στην Ρουμανία και ενήλικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγέ μου

Ρε συ, με μπερδεύεις με άλλο...... Όχι τπτ άλλο, θα μου τραβήξει και καμιά μήνυση για τα copyright......... :D

έκανε λάθος το έτος και αντι να γράψει το 2009 στην καταγγελία ,οτι δεν έπαιρνε επίδομα παιδιού κλπ,ειναι αλλοδαπός

εγραψε 2008,γιαυτό λέω ,τι μπορώ να κάνω?Αφού πήγε στην επιθεώρηση ,εκεί κάτι καλόπαιδα του είπαν να πάει στο

ικα επειδη λέει δεν έπαιρνε επίδομα τρίτου παιδιου,εμπορίου ,με το παιδί στην Ρουμανία και ενήλικο.

Μη σε απογοητεύσω, προσπάθησε... Έτσι κι αλλιώς δεν χάνεις κάτι....

Φαντάζομαι με μια αντίστοιχη δήλωση του αλλοδαπού για να διορθώσει το έτος αναφοράς και ότι δεν κατάλαβε ότι στα τέκνα δεν περιλαμβάνονται τα ενήλικα, γιαυτό και προχώρησε στην καταγγελία...

Ωστόσο ρε φίλε, βρωμάει... όπως και να το δεις............. Ιδίως αν δεν ασφαλιζόταν το 2008....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Κάλια Ρουμελιώτη

Δεν είστε υποχρεωμένοι αλλά θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος μου έλεγε τη γνώμη του.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ τελειώνει η ιστορία. Δεν εργάζομαι πια εκεί.

Ήδη έχω μιλήσει με δικηγόρο η οποία είναι και φίλη μου αλλά επειδή δεν γνωρίζει καλά τα εργατικά και λόγω των πολλών αλλαγών χρειάζεται χρόνο να το ψάξει.

Έψαξα αρκετά στο ίντερνετ αλλά δεν έβγαλα άκρη.

Έχω σκάσει όμως γι΄αυτό ήθελα να μάθω αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο ή γνωρίζει κάτι περισσότερο.

Ευχαριστώ!!

Δεν είστε υποχρεωμένοι αλλά θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος μου έλεγε τη γνώμη του.

Ευχαριστώ.

Καλημέρα. Σε τι ακριβώς χρειάζεστε γνώμες?

Οταν λέτε δεν εργάζεστε πια εκεί, παραιτηθήκατε? & αν ναι, υπογράφοντας την παραίτηση σας δεν παραιτηθήκατε & των απαιτήσεων σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Κάλια Ρουμελιώτη

Καλημέρα. Σε τι ακριβώς χρειάζεστε γνώμες?

Οταν λέτε δεν εργάζεστε πια εκεί, παραιτηθήκατε? & αν ναι, υπογράφοντας την παραίτηση σας δεν παραιτηθήκατε & των απαιτήσεων σας?

Καλημέρα και σε εσάς,

Δεν παραιτήθηκα, απολύθηκα. Δεν έχω υπογράψει τίποτα.Και όσοι είχαν φύγει στο παρελθόν (και είναι πολλοί) δεν είχαν υπογράψει τίποτα. Άλλωστε δεν υπήρξε κανένας που να είναι ασφαλισμένος στο ΙΚΑ. Ελάχιστοι μόνο είχαν ΤΕΒΕ.

Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι αν με τα δεδομένα που ανέφερα υπάρχει πιθανότητα να δικαιωθώ στο ΙΚΑ (σε ότι αφορά την ανασφάλιστη εργασία, να πάρω δηλαδή τα ένσημά μου) και ίσως αποζημίωση, δώρα κτλ.

Γνωρίζω ότι αυτά τα θέματα δε λύνονται μέσα από ένα forum και πως πρέπει να πάω σε επιθεώρηση κτλ, κάτι το οποίο θα κάνω μετά από την έρευνα της δικηγόρου για το αν έχω το δικαίωμα της διεκδίκησης.

Απλά μέχρι τότε θα ήθελα να ακούσω κάποιους που ίσως έχουν αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο.

Αν μπορείτε σας ευχαριστώ, αν όχι πάλι ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι αν με τα δεδομένα που ανέφερα υπάρχει πιθανότητα να δικαιωθώ στο ΙΚΑ (σε ότι αφορά την ανασφάλιστη εργασία, να πάρω δηλαδή τα ένσημά μου) και ίσως αποζημίωση, δώρα κτλ.

Γνωρίζω ότι αυτά τα θέματα δε λύνονται μέσα από ένα forum και πως πρέπει να πάω σε επιθεώρηση κτλ, κάτι το οποίο θα κάνω μετά από την έρευνα της δικηγόρου για το αν έχω το δικαίωμα της διεκδίκησης.

όπως το λέτε, δεν λύνονται εδώ μέσα αυτά...

αν αποφασίσατε να διεκδικήσετε τα δικαιούμενα σας, ξεκινήστε από την Επ.Εργ. (που σίγουρα θα σας παραπέμψει & στο ΙΚΑ) & καλού κακού πάρτε & παρέα μαζί σας συναδέλφους για μάρτυρες).

Καλή τύχη & δύναμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Κάλια Ρουμελιώτη

όπως το λέτε, δεν λύνονται εδώ μέσα αυτά...

αν αποφασίσατε να διεκδικήσετε τα δικαιούμενα σας, ξεκινήστε από την Επ.Εργ. (που σίγουρα θα σας παραπέμψει & στο ΙΚΑ) & καλού κακού πάρτε & παρέα μαζί σας συναδέλφους για μάρτυρες).

Καλή τύχη & δύναμη!

Ναι το είπα ότι δε λύνονται αυτά εδώ μέσα αλλά δε ζήτησα λύση..

Δυο λέξεις από κάποιον που γνωρίζει ζήτησα,

"μπορείς να διεκδικήσεις ένσημα, η προθεσμία είναι 10 έτη, δεδουλευμένα όχι γιατί......Χ ",

"δε μπορείς γιατί σε λένε Κάλια και οι Κάλιες δεν έχουν το δικαίωμα διεκδίκησης"

Ναι, γνωρίζω ότι γι΄αυτά τα θέματα απευθυνόμαστε σε Επ. εργασίας, ΙΚΑ

Έχω διαβάσει πολλά θέματα με ερωτήσεις επισκεπτών και μου έκανε εντύπωση ότι στους περισσότερους με σοβαρές ερωτήσεις τα μέλη ρωτούσαν και λεπτομέρειες ώστε να δώσουν την καλύτερη δυνατή συμβουλή.... και περίμενα κι εγώ κάτι αντίστοιχο..

Τέλος πάντων, όπως έγραψε και ένα μέλος σας δεν είναι... εξομολογητήριο αναξιοπαθούντων εδώ αλλά forum λογιστών.

Καλό σας βράδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το είπα ότι δε λύνονται αυτά εδώ μέσα αλλά δε ζήτησα λύση..

Δυο λέξεις από κάποιον που γνωρίζει ζήτησα,

"μπορείς να διεκδικήσεις ένσημα, η προθεσμία είναι 10 έτη, δεδουλευμένα όχι γιατί......Χ ", και βέβαια μπορείς αλλά θα πρέπει να απευθυνθείς και σε έναν λογιστή πρώτα έτσι ώστε να υπολογίσει ακριβώς τι ζητας. ο επόπτης θα σου ζητήσει να γράψεις τις διαφορές καλό θα είναι να πας προετοιμασμενη. και στη συνέχεια πας στο ΙΚΑ και θα ζητηθούν μάρτυρες και αν μπορούν να σε βοηθήσουν ως μάρτυρες πελάτες ή κάποιοι άλλοι πρώιν συνάδελφοι σου σε αυτό

"δε μπορείς γιατί σε λένε Κάλια και οι Κάλιες δεν έχουν το δικαίωμα διεκδίκησης"

Ναι, γνωρίζω ότι γι΄αυτά τα θέματα απευθυνόμαστε σε Επ. εργασίας, ΙΚΑ

Έχω διαβάσει πολλά θέματα με ερωτήσεις επισκεπτών και μου έκανε εντύπωση ότι στους περισσότερους με σοβαρές ερωτήσεις τα μέλη ρωτούσαν και λεπτομέρειες ώστε να δώσουν την καλύτερη δυνατή συμβουλή.... και περίμενα κι εγώ κάτι αντίστοιχο..

Τέλος πάντων, όπως έγραψε και ένα μέλος σας δεν είναι... εξομολογητήριο αναξιοπαθούντων εδώ αλλά forum λογιστών.

Καλό σας βράδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 months later...
επισκέπτη xristina xristina

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΑΠΟ 4 ΜΑΙΟΥ ΤΟΥ 2012 ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΙ ΙΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ο ΟΑΕΔ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟΣΟΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕΙ.ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΗΣ ΤΑΜΕΙΑΚΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ ΜΑΡΤΗΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΙΚΑ?ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ Η ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ?ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κάνεις έγγραφη καταγγελία στο ΙΚΑ θα επέμβουν τα τσακάλια του ,αλλά προηγουμένως

να εξαντλήσετε όλα τα περιθώρια με τον εργοδότη και κυρίως να έχετε βρει νέα εργασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΑΠΟ 4 ΜΑΙΟΥ ΤΟΥ 2012 ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΙ ΙΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ο ΟΑΕΔ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟΣΟΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕΙ.ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΗΣ ΤΑΜΕΙΑΚΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ ΜΑΡΤΗΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΙΚΑ?ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ Η ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ?ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...

Που να νυστάζει όλη του τη ζωή και να μην βρίσκει κρεβάτι να κοιμηθεί!

Δύσκολα τα πράγματα, δύσκολα θα βρείτε το δίκιο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη xristina xristina

δεν μου δεινει αποδειξη απο την ταμειακη οταν με πληρωνει,εγω την πηρα για να εχω τα πληρη στοιχεια του καμια αποδειξη δεν μου δινει αυτος για τα χρηματα.εξαντλησα καθε περιπτωση πηρε αλλη κοπελα για τα τετραωρα του και μενα με περνει τηλεφωνο οταν δεν μπορει να τα βγαλει περα και τα εχω παρει.ο φιλοσ μου που με πηγενε στη δουλεια δεν πιανετε ως μαρτηρας?γιατι πελατησα δεν θα ερθει καμια γιατι ειναι χωριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου δεινει αποδειξη απο την ταμειακη οταν με πληρωνει,εγω την πηρα για να εχω τα πληρη στοιχεια του καμια αποδειξη δεν μου δινει αυτος για τα χρηματα.εξαντλησα καθε περιπτωση πηρε αλλη κοπελα για τα τετραωρα του και μενα με περνει τηλεφωνο οταν δεν μπορει να τα βγαλει περα και τα εχω παρει.ο φιλοσ μου που με πηγενε στη δουλεια δεν πιανετε ως μαρτηρας?γιατι πελατησα δεν θα ερθει καμια γιατι ειναι χωριο.

Ενοειται και θα πας στο ΙΚΑ και θα πεις οτι λες εδω και αν σου πουν ,γιατι δεν ερχοσουν απο την αρχη, θα πης οτι σου ελεγε ,και οτι χρειαζοσουν την δουλεια και εκανες ..υπομονη που να φανταστω πεστους τις προθεσεις του?επισης και βεβαια και πιανεται ο φιλος σου ως μαρτυρας.τιμολογιο μην...παρης διοτι αυτο απαγορευεται και μετα μπορει να σε κυνηγηση για κλοπη χαρτιων της επιχειρησης, με αποτελεσμα να μπλεξης αλλου...

.το ΙΚΑ ειδικα τωρα που ψαχνει εσοδα και με τον <ντορο> της μαυρης εργασιας που γινεται, τι λες δεν θα επεμβη? παντα το κανει σε καταγγελιες, και πανω απο ολα κατ αρχας, πιστευει τον εργαζομενο. ας παει αυτος να..αποδειξη το αντιθετο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενοειται και θα πας στο ΙΚΑ και θα πεις οτι λες εδω και αν σου πουν ,γιατι δεν ερχοσουν απο την αρχη, θα πης οτι σου ελεγε ,και οτι χρειαζοσουν την δουλεια και εκανες ..υπομονη που να φανταστω πεστους τις προθεσεις του?επισης και βεβαια και πιανεται ο φιλος σου ως μαρτυρας.τιμολογιο μην...παρης διοτι αυτο απαγορευεται και μετα μπορει να σε κυνηγηση για κλοπη χαρτιων της επιχειρησης, με αποτελεσμα να μπλεξης αλλου...

.το ΙΚΑ ειδικα τωρα που ψαχνει εσοδα και με τον <ντορο> της μαυρης εργασιας που γινεται, τι λες δεν θα επεμβη? παντα το κανει σε καταγγελιες, και πανω απο ολα κατ αρχας, πιστευει τον εργαζομενο. ας παει αυτος να..αποδειξη το αντιθετο!

Μακάρι να τα καταφέρεις και να είναι όπως τα λέει ο κ. FAZEXA και να πάρεις τα ένσημα που σου χρωστάει ο μπαστουνόβλαχος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...