Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ-ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ-ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ


επισκέπτη GOLD

Ερώτηση

ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ.ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΩΣ ΜΙΣΘΟ.ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΡΝΕΙΤΑΙ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΙΣΘΟ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ ΕΓΩ?ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ?ΘΑ ΠΑΡΩ EXTRA ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ?Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης
Τις ίδιες παπαριές λένε όλοι.

Μη τσιμπάς.

Όσο για το αν πρέπει να προχωρήσεις, εξαρτάται από το πόσο το θες και πόσα μπορείς να αποδείξεις, πράγματα που μόνο εσύ τα ξέρεις.

Στην ουσία πάντως αυτή τη συζήτηση πρέπει να την κάνεις με ένα δικηγόρο.

κανενα δικηγορο, στο ΙΚΑ ειναι πολυ απλα τα πραγματα, μην το μπλεκεις, θα ρωτησει θα του πουνε και προχωραει, ειχα εργαζομενο που εκανε καταγγελια και ουτε καν μαρτυρα δεν ζητησαν, κατευθειαν προστιμο, με τη επιθεωρηση μπορει ανμα στο τελος δεν συμφωνησουν και παει δικαστικως, για αυτο τον προετρεψα να παει πρωτα στο ικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
δεν καταλαβες συναδελφε, οταν καποιος λεει μην με ταλαιπωρεις γιατι θα σε ταλαιπωρησω, πρωτον ειναι ψευτης, απειλη χωρις αντικρυσμα, τι θα κανει ο λογιστης αμα ενας εργαζομενος κανει καταγγελια? θα τον ταλαιπωρησει πως? ο εργοδοτης κανει οτι θελει, κακως ιδιωτες ρωτανε τετοια πραγματα εδω μεσα.

Είμαι ένας μικρός ταλαιπωρήμενός λογιστάκος από τους χιλιάδες ανα την Ελλάδα που ταλαιπωρείται , καθώς είμαστε ανάμεσα σε όλα και έξω από όλα . Είμαστε κάτι σαν το αρκουδάκι στο παριζάκι Υφαντής

Διαβάζω όσο θες,

θα κάνω ό,τι πεις,

αρκεί το παριζάκι μου να είναι Υφαντής!

Μάθε λοιπόν ότι δεν απάντησα για την περίπτωση της γυναίκας σου που δε με ενδιαφέρει αλλά πέρα απο αυτό κατάλαβε ότι η (υποθετική) γυναίκα σου αν (υποθετικά) ήταν εδώ που είμαι εγώ και (υποθετικα)έψαχνε και έβρισκε δουλειά σε άλλο φροντιστήριο (υποθετικα) στο οποίο (υποθετικά)ειμαι λογιστής θα μπορούσα (υποθετικά) να σας βάλω ένα υπόθετο υποθέτω...'Αρα δεν είμαι ψεύτης το μόνο που θέλω ΕΙΝΑΙ το

Πα-ρι-ζα-κι Υ-φα-ντης, Υ-φα-ντης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ελα ρε μαστορα ...

και που'σαι υποθετικε..για τη τοποθετηση του υποθετου,υποθετω να μας προτιμησεις...ναι?

191.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...