Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΥΠΟΒΟΛΗ INTRASTAT


επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Ερώτηση

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ INTRASTAT ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ? ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ WWW.EUROSTAT.STATISTICS.GR?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ INTRASTAT, AΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΔΕΣ ΑΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ MAIL ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ INTRASTAT. ΑΝ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ : "ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΕΛΘΕΤΕ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣΤΕ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΚΛΙΚ" ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ.

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΩΝ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ, ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΗΛΕΚΤΡ.ΣΟΥ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ, ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΕΙΣΟΔΟΥ,ΟΠΟΥ ΣΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟ E-MAIL ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟ PASSWORD.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το σύστημα λειτουργεί αλλά η αποστολή γίνεται από ασφαλή διεύθυνση μοναδική για τον κάθε χρήστη της υπηρεσίας θα πρέπει να την έχεις από τις προηγούμενες αποστολές, αλλιώς τσεκάρισε το mail που έχεις δηλώσει θα σου έχει σταλεί μύνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ INTRASTAT ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ? ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ WWW.EUROSTAT.STATISTICS.GR?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Θ,ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ INTRASTAT ΑΛΛΑ ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ.

ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ (Ε9,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ) ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΡΥΘΜΟ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.ΕΛΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ INTRASTAT ΑΛΛΑ ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ.

ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ (Ε9,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ) ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΡΥΘΜΟ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.ΕΛΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ......

ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΝΥΜΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ,ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΧΑΜΠΑΡΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μεχρι πρόσφατα έδινα ολα τα ιντραστατ χειρόγραφα.

Τώρα που θέλω να στείλω ηλεκτρονικά έκανα εγγραφή ως λογιστής και αφου μου στείλανε κωδικούς εισόδου παω να στείλω και μου λέει ότι: Δεν υπάρχουν εγγραφές υπόχρεων για το email:...........

Ποιά διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω και τι αλλο πρέπει να κάνω για να μπορώ να στελνω για όλους τους πελατες μου με τον δικό μου κωδικό?

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...