Προς το περιεχόμενο

Ερευνα ποιοτητας και χρηστικοτητας Taxisnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

 

Ειμαι μεταπτυχιακος φοιτητης σε πανεπιστημιο του εξωτερικου (University of Sheffield) και κανω μια ερευνα σχετικα με θεμα ποιοτητας και χρηστικότητας του taxisnet και kep.gov.gr η οποια απευθυνεται και σε λογιστες. Λογω και της καθημερινης ενασχολησης σας με την πλατφορμα του taxisnet θα σας παρακαλουσα να συμπληρωνατε το ερωτηματολογιο ωστε να εχουμε πιο συγκεκριμενη εικονα του Taxis. Η ερευνα γινεται στα Αγγλικα και το μονο που χρειαζεται ειναι να διαθεσετε 10-15 λεπτα απο το χρονο σας. Την ερευνα μπορειτε να την βρειτε εδω:

http://goo.gl/forms/uVL4lSwEI9

 

Ευχαριστω προκαταβολικα και για οποιαδηποτε απορια παρακαλω επικοινωνηστε στο [email protected]   ή στο  [email protected]

 

Ευχαριστω

Επεξεργασμένο από dhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα

 

Ειμαι μεταπτυχιακος φοιτητης σε πανεπιστημιο του εξωτερικου (University of Sheffield) και κανω μια ερευνα σχετικα με θεμα ποιοτητας και χρηστικότητας του taxisnet και kep.gov.gr η οποια απευθυνεται και σε λογιστες. Λογω και της καθημερινης ενασχολησης σας με την πλατφορμα του taxisnet θα σας παρακαλουσα να συμπληρωνατε το ερωτηματολογιο ωστε να εχουμε πιο συγκεκριμενη εικονα του Taxis. Η ερευνα γινεται στα Αγγλικα και το μονο που χρειαζεται ειναι να διαθεσετε 10-15 λεπτα απο το χρονο σας. Την ερευνα μπορειτε να την βρειτε εδω:

http://goo.gl/forms/uVL4lSwEI9

 

Ευχαριστω προκαταβολικα και για οποιαδηποτε απορια παρακαλω επικοινωνηστε στο [email protected]   ή στο  [email protected]

 

Ευχαριστω

 

Μόλις τη συμπλήρωσα. Θα ήθελες να την κοινοποιήσω σε μια ομάδα λογιστών στο fb ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τη συμπλήρωσα. Θα ήθελες να την κοινοποιήσω σε μια ομάδα λογιστών στο fb ?

Ευχαριστω, την εχω ηδη κοινοποιησει σε μερικες, αν δεν το εχω κανει, παρακαλω ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

+1 αλλά,

θα ήταν μεγάλο λάθος να συμπληρωθεί κυρίως από λογιστές διότι όλες οι ερωτήσεις περί ευκολίας χρήσης του Taxis είναι ναι λόγω της καθημερινής μας χρήσης. 

 

Υ.Γ. Μα τι είναι αυτό η μια ερώτηση να είναι ανάστροφη (με το ίδιο θέμα) της άλλης.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...