Προς το περιεχόμενο
  • 0

Εναρξη και παύση ΗΦΤΜ μέσω taxis χωρίς να πάμε ΔΟΥ


GEORGEPAP

Ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Σήμερα πήγα για παύση και έναρξη και μου είπαν να τις κάνω μέσω taxis διότι σήμερα άνοιξε η εφαρμογή και για τους επιτηδευματίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Merci!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...

ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΔΗΛΩΣΗ ΠΑΥΣΗΣ ΛΟΓΩ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑΡΞΗ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΦΗΜ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ...

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ... ΕΚΑΝΑ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΠΑΥΣΗ ΛΟΓΩ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΝ ΜΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ...

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΤΑΞΙΣ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ Δ13 ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ Δ13 ΓΑΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ..... ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΟ Δ13 ΜΑΖΙ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 

Merci!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...

ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΔΗΛΩΣΗ ΠΑΥΣΗΣ ΛΟΓΩ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑΡΞΗ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΦΗΜ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ...

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ... ΕΚΑΝΑ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΠΑΥΣΗ ΛΟΓΩ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΝ ΜΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ...

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΤΑΞΙΣ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ Δ13 ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ Δ13 ΓΑΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ..... ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΟ Δ13 ΜΑΖΙ...

 

Δεν ξέρω αν κατάλαβα καλά, αλλά, αυτό σημαίνει ότι μια επιχείρηση δεν μπορεί να έχει 2 ΦΗΜ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν ξέρω αν κατάλαβα καλά, αλλά, αυτό σημαίνει ότι μια επιχείρηση δεν μπορεί να έχει 2 ΦΗΜ!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΤΟ Δ13 ΘΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΕ 3 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΤΕΛΝΕΙ Δ13 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΗΜ.... ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ..... ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ Δ13 ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ..... ΕΠΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.... ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟ Δ12 ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΤΗΣ ΜΝΗΜΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ Δ13 ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΦΗΜ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΤΟ Δ13 ΘΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΕ 3 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΤΕΛΝΕΙ Δ13 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΗΜ.... ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ..... ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ Δ13 ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ..... ΕΠΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.... ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟ Δ12 ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΤΗΣ ΜΝΗΜΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ Δ13 ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΦΗΜ...

ΑΑ!!! Οκ! Σε ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σήμερα πήγα για παύση και έναρξη και μου είπαν να τις κάνω μέσω taxis διότι σήμερα άνοιξε η εφαρμογή και για τους επιτηδευματίες

 

Καλησπέρα,

 

Και η θεώρηση του βιβλίου συντήρησης; Την έκανες χωρίς να έχει γίνει η έναρξη της ταμειακής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αύριο θα θεωρήσω το βιβλιάριο συντήρησης

EMENA MOY EIΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΚΚΡΕΜΕΙ Η ΠΟΛ 1005 ΠΟΥ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΕΙ ΜΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΤΩΝ ΦΗΜ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ....

ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ...

ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΠΟΛ 1005 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ....\

ΟΙ ΕΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΝΙΓΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟΝ ΚΒΣ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΗΣΕΙΣ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ...

ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ......

ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ?????////? ΑΠΟ ΔΟΥ??????/

Η ΦΤΑΝΕΙ Η ΘΕΩΡΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ???//

ΗΜΑΡΤΟΝ??????

 

 

ΑΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΣΤΟ ΣΟΥΔΑΝ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ....

ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ...

ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΠΟΛ 1005 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ....\

ΟΙ ΕΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΝΙΓΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟΝ ΚΒΣ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΗΣΕΙΣ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ...

ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ......

ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ?????////? ΑΠΟ ΔΟΥ??????/

Η ΦΤΑΝΕΙ Η ΘΕΩΡΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ???//

ΗΜΑΡΤΟΝ??????

 

 

ΑΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΣΤΟ ΣΟΥΔΑΝ.....

Συνάδελφε σήμερα στην ΔΟΥ Νικαιας _ Κορυδαλλού δήλωσα έναρξη φτμ και θεώρησα βιβλίο χωρίς να μου φέρουν καμμία αντίρηση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 

Συνάδελφε σήμερα στην ΔΟΥ Νικαιας _ Κορυδαλλού δήλωσα έναρξη φτμ και θεώρησα βιβλίο χωρίς να μου φέρουν καμμία αντίρησ

 

 

ΜΕΧΡΙ 31/8/2013 Η ΘΕΩΡΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥ....

ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2013 ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΞΙΣ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ Η ΘΕΩΡΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ...ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΦΟΡΤΟΥ ΣΤΙΣ ΔΟΥ ΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ...ΑΛΛΑ ΔΝ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ...

ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΕΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥ ΑΛΛΟΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ....ΑΛΛΑ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΑΙ ΠΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΛΕΟΣΣΣ....

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟ...

ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ......

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ  ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ  ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

EMENA MOY EIΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥ

ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΤΑΜΕΙΑΚΗΣ ΣΤΗ ΔΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

δεν έχω δει την νέα εφαρμογή του taxis αλλά μήπως μιλάμε για διαφορετικό πράγμα 

 

άλλο η δήλωση έναρξης μεταβολής διακοπής της ΦΤΜ και άλλο η θεώρηση του βιβλίου συντήρησης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το βιβλιάριο συντήρησης  ΦΤΜ  και η θεώρησή του  προβλέπεται σε άλλο νόμο (1809)

Δείτε το άρθρο μας

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/15386

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το βιβλιάριο συντήρησης  ΦΤΜ  και η θεώρησή του  προβλέπεται σε άλλο νόμο (1809)

Δείτε το άρθρο μας

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/15386

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΕΙ Η ΠΟΛ 1005 ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΕΞΗΣ....

ΘΕΩΡΗΣΗ ΦΗΜ ΜΕΣΩ ΤΑΞΙΣ ...

ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΜΗΧΑΝΩΝ ΑΡΚΡΙ ΝΑ ΔΗΛΩΘΟΥΝ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΤΟΥ ΣΧΕΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ.....

ΜΟΝΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΗΛΙΘΙΟ...

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΥΟ Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ( ΕΝΑΡΞΗ Η ΠΑΥΣΗ ΦΗΜ) ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΕ 3 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΗΛΩΘΕΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΤΑΒΟΛΗ....

ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙΣ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΤΗΝ 15Η ΜΕΡΑ ΕΧΑΣΕΣ...

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΕΝΩ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΗ...

ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ....

ΤΗΛ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ 3617681...

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Βγήκε η 1005 και ξεκαθαρίζει το θέμα της θεώρησης " 3. Η θεώρηση του Βιβλιαρίου Συντήρησης και Επισκευών (ΒΣΕ), πραγματοποιείται με την ηλεκτρονική αναγραφή του πλήθους των σελίδων του ΒΣΕ στο ανωτέρω έντυπο Δ13."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σε περιπτωση που θελω να αφαιρεσω κατι απο τη σημανση που εχω στο φορολογικο μηχανισμο ποιο εντυπο πρεπει να συμπληρωσω?πρεπει να παω  στην εφορια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...