Προς το περιεχόμενο

Μηνιαία Συγκεντρωτική κατάσταση πελατών-προμηθευτών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Επειδή στην εταιρεία δεν έχουμε λογιστικό πρόγραμμα(μόνο το Κεφάλαιο 4)

και επειδή με τα αρχεία, τις μετατροπές κλπ δεν τα πάω και πολύ καλά και φοβάμαι μην κάνω κάποιο λάθος, αποφάσισα να υποβάλω  τις συγκεντρωτικές με την εφαρμογή που παρέχει το taxis (web/pages)

 

Πριν τις υποβάλω θα ήθελα την γνώμη σας γι' αυτό,

 

Θα πράξω σωστά; ή θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα;

 

Ευχαριστώ

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ..........................ΠΕΡΙΜΕΝΕ......................

οκ 700,

θα περιμένω, για να το λες κάτι θα ξέρεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να καταλάβω... και πριν τρελαθούμε τελείως...

 

Έχετε ολοκληρώσει όλες τις καταχωρήσεις του μήνα,

έχετε ολοκληρώσει τους ελέγχους σας, 

έχετε προετοιμάσει και το ΦΠΑ σας 

και τώρα είστε έτοιμη να υποβάλετε Μηνιαία Συγκεντρωτική Τιμολογίων ???

 

Κάτι για το οποίο δίνεται μάχη από όλους μας,

να μην εφαρμοστεί καθόλου ???

 

:angry:  :angry:  :angry: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ...ΟΤΙ Μ@Λ@ΚΙ@ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ''ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ'' ΤΟΥ ΥΠΟΙΚ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ..........Κ ΜΕΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ...ΚΛΠ.

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ 'ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΠΤ Κ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΤΑΞΗ (ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΙ λογιστές ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ...)!!!ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΝΙΑΙΕΣ  ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟ...Κ ΑΝΟΥΣΙΟ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να καταλάβω... και πριν τρελαθούμε τελείως...

 

Έχετε ολοκληρώσει όλες τις καταχωρήσεις του μήνα,

έχετε ολοκληρώσει τους ελέγχους σας, 

έχετε προετοιμάσει και το ΦΠΑ σας 

και τώρα είστε έτοιμη να υποβάλετε Μηνιαία Συγκεντρωτική Τιμολογίων ???

 

Κάτι για το οποίο δίνεται μάχη από όλους μας,

να μην εφαρμοστεί καθόλου ???

 

:angry:  :angry:  :angry: 

mk83 δουλεύω εδώ και 14 χρόνια, σε ομορρυθμ. εταιρεία,  σαν υπεύθυνη λογιστηρίου( άκυρο το υπεύθυνη,αφού από 01/01/2014 εχω μείνει μόνη μου στο γραφείο) οπότε εχω μόνο με εμας να ασχοληθώ. Φοβάμαι πολύ τα πρόστιμα γιατί τα οικονομικά μας δεν τα σηκώνουν. Ετσι κι αλλιώς πάντα πρόσεχα τις ημερομηνίες.

Πλέον δεν είμαι μόνο στο λογιστήριο της επιχ/σης αλλά και στην γραμματειακή υποστήριξη και στη διανομή και...και...

Δεν θα τη γλιτώσω την παραίτηση............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά θα πω ότι ήδη έχει δοθεί ο Απρίλιος για το πρώτο τρίμηνο...

Προσπαθούμε πολύ για την κατάργηση υποβολής της...

 

Ας μην γινόμαστε Βασιλικότεροι του Βασιλέως...

 

Καλή συνέχεια...

 

 

Υ/Γ: Μην νομίζετε ότι διαφέρουμε πολύ...

Πάνω-κάτω, κάπως έτσι είμαστε όλοι μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ...ΟΤΙ Μ@Λ@ΚΙ@ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ''ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ'' ΤΟΥ ΥΠΟΙΚ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ..........Κ ΜΕΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ...ΚΛΠ.

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ 'ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΠΤ Κ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΤΑΞΗ (ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΙ λογιστές ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ...)!!!ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΝΙΑΙΕΣ  ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟ...Κ ΑΝΟΥΣΙΟ!!

Εχεις δίκιο και εγώ μαζί σας. Κάνουν όλες αυτές τις βλακείες για να δείξουν ότι κάτι κάνουν αλλά επί της ουσίας καμία αλλαγή πρός το καλύτερο. Όμως μας απειλούν με τσουχτερά πρόστιμα. Εδώ δεν μπορούμε να πληρώσουμε τις δόσεις, το ΦΠΑ, ασε τον ΟΑΕΕ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζει κανείς αν τα ενοίκια θα περνούν στη συγκεντρωτική μαζί με τις δαπάνες? (υποθέτω πως ναι)

επίσεις με τα τιμολόγια των εκτελωνιστών τι θα περνάμε σαν αξία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζει κανείς αν τα ενοίκια θα περνούν στη συγκεντρωτική μαζί με τις δαπάνες? (υποθέτω πως ναι)

επίσεις με τα τιμολόγια των εκτελωνιστών τι θα περνάμε σαν αξία?

 

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/17233

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΠΑΜΕ,,  ΔΕΝ  ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ  ΚΑΝΕΙΣ  ΚΑΙ  ΤΙΠΟΤΑ !!!!!! :angry: :angry:

ΜΗ ΔΩ  ΚΑΝΕΝΑΝ  ΝΑ  ΚΑΝΕΙ  ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΕΣ  ΥΠΟΒΟΛΕΣ  ΣΤΟ  ΣΑΙΤ  ΤΟΥ  ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ !!!!

ΝΑ  ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ  ΤΟ  ΟΝΟΜΑ  ΤΟΥ  ΛΟΓΙΣΤΗ  ΠΟΥ  ΘΑ  ΤΟ ΚΑΝΕΙ !!!!

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ  ΟΛΟΙ  ΝΑ  ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ   ΑΥΤΗ   Η  ΒΛΑΚΕΙΑ ,  ΠΟΥ  ΑΠΟ  ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ  ΜΑΣ  ΘΕΛΕΙ  ΖΩΑ  24ΩΡΕΣ  ΜΕΣΑ  ΣΤΑ  ΓΡΑΦΕΙΑ,  ΧΩΡΙΣ  ΖΩΗ  ,  ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,  ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ,   ΝΑ  ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ  ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ  ΣΤΟ  ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ!!

 

ΟΧΙ,   ΕΙΜΑΣΤΕ  ΚΑΙ  ΜΕΙΣ   ΑΝΘΡΩΠΟΙ,   ΟΧΙ  ΜΗΧΑΝΕΣ !!!

 ΚΑΙ  ΑΥΤΑ  ΠΟΥ  ΖΗΤΑΝΕ  ΕΙΝΑΙ  ΑΝΕΦΑΡΜΟΣΤΑ  ΣΤΗΝ  ΠΡΑΞΗ,    ΑΝΕΦΙΚΤΑ,  ΟΣΟ  ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ  ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ  ΤΟΣΟ  ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

 

ΤΟ  ΜΥΑΛΟ  ΜΟΥ  ΕΧΕΙ  ΓΙΝΕΙ  ΠΟΛΤΟΣ   ΑΠΟ  ΤΟ  ΔΙΑΒΑΣΜΑ,   ΚΑΙ  ΑΚΡΕΣ   ΔΕΝ   ΒΓΑΖΩ,,   ΕΛΕΟΣ   ΠΙΑ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις εκκαθαρίσεις που εκδίδονται για λογαριασμό του Αγρότη υπάρχουν και έξοδα για λογαριασμό τρίτων π.χ. μεταφορικά, φορτοεκφορτωτικά κλπ. έσοδο του εμπόρου είναι μόνο η προμήθεια, έσοδο του παραγωγού είναι η αξία πώλησης των εμπορευμάτων. πως θα τα περάσουμε στις συγκεντρωτικές?   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα καταθεσω την ταπεινη μου γνωμη. Εχετε δικιο που φωναζετε, αλλα εγω προσωπικα δεν νομιζω οτι θα καταργηθει αυτη η βλακεια. Θεωρω οτι το 1/3 των συναδελφων ειναι στην κατασταση της Μαιρης, το αλλο 1/3 αγανακτησμενο γιατι δεν προλαβαινει και το υπολοιπο 1/3 που ειναι μεγαλα γραφεια (που ξεζουμιζουν τους υπαλληλους) και διαφοροι τυχαρπαστοι που το παιζουν λογιστες, εφοριακοι κλπ. (Τα ποσοστα ειναι λιγο πολυ υποθετικα). Δυστυχως, και εχει επιβεβαιωθει αυτο, οι διαμαρτυριες μας δεν εχουν ακουστει ποτε, οποτε η προσπαθεια οργανωσης ενος καινουργιου πραγματος δεν ακυρωνει την προσπαθεια καταργησης του. Καλο θα ηταν να προσπαθησουμε να δουμε κατω απο πραγματικες συνθηκες αν μπορουμε να το υποστηριξουμε ολο αυτο για να μην βρεθουμε κατω απο τις προθεσμιες για αλλη μια φορα. Εγω θα προσπαθησω να ειμαι ετοιμος μεχρι τις 15 Μαρτιου το πολυ. Γιατι αλλιως θα πρεπει να διωξω πελατες και να αναδιοργανωσω ολη μου τη δουλεια και τον τιμοκαταλογο μου φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΑΜΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΤΑ ΕΚΑΤΟ ΜΕΤΡΑ ΣΕ ΤΡΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΕ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΜΕ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ!!!!ΤΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΜΗΝΙΑΙΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΒΑΡΑΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΚΛΑΙΩ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΙ ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ;ΚΑΙ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΡΙΞΑΝ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΣΝΑ  ΦΤΑΙΕΙ!!!!ΕΜΠΡΟΣ ΩΡΕ ΖΑΓΑΡΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να καταλάβω... και πριν τρελαθούμε τελείως...

 

Έχετε ολοκληρώσει όλες τις καταχωρήσεις του μήνα,

έχετε ολοκληρώσει τους ελέγχους σας, 

έχετε προετοιμάσει και το ΦΠΑ σας 

και τώρα είστε έτοιμη να υποβάλετε Μηνιαία Συγκεντρωτική Τιμολογίων ???

 

Κάτι για το οποίο δίνεται μάχη από όλους μας,

να μην εφαρμοστεί καθόλου ???

 

:angry:  :angry:  :angry: 

 

qv96.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ΜΑΓΚΕΣ ΞΕΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ.

 

Κι εγώ!!! :P

 

chuck_norris-300x199.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΜΑΘΑ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΗ ΜΕ ΑΡΧΕΙΑ  ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ,ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΤΑΜΕΙΑ

ΝΑ ΣΤΕΙΛΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ  ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να καταλάβω... και πριν τρελαθούμε τελείως...

 

Έχετε ολοκληρώσει όλες τις καταχωρήσεις του μήνα,

έχετε ολοκληρώσει τους ελέγχους σας, 

έχετε προετοιμάσει και το ΦΠΑ σας 

και τώρα είστε έτοιμη να υποβάλετε Μηνιαία Συγκεντρωτική Τιμολογίων ???

 

Κάτι για το οποίο δίνεται μάχη από όλους μας,

να μην εφαρμοστεί καθόλου ???

 

:angry:  :angry:  :angry: 

 

Καλημέρα

Μιας και μάλλον έχασα επεισόδια, ποια ακριβώς προσπάθεια γίνεται για την κατάργηση και αυτού του τερατουργήματος ώστε να συμμετάσχω (αν και όσο μπορώ) και εγώ? Έμεινα μόνο στις υπογραφές για τα πρόστιμα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΣΕΙΣ!!!!!!!!!

ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΛΕΜΕ!!!

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΤιΚΑ, ΠΟΥ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ..........

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΓΚΑΡΙΖΕΤΕ !!!!

 

Ρε σεις!!!!!!!!

Μην γράφετε κεφαλαία λέμε!!!

Είναι τόσο κουραστικά, που βαριέμαι να τα διαβάσω.........

Είναι σαν να γκαρίζετε !!!!

 

Υ.Γ. Δείτε την διαφορά και μόνοι σας.

Καλημέραααα  :)  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα καταθεσω την ταπεινη μου γνωμη. Εχετε δικιο που φωναζετε, αλλα εγω προσωπικα δεν νομιζω οτι θα καταργηθει αυτη η βλακεια. Θεωρω οτι το 1/3 των συναδελφων ειναι στην κατασταση της Μαιρης, το αλλο 1/3 αγανακτησμενο γιατι δεν προλαβαινει και το υπολοιπο 1/3 που ειναι μεγαλα γραφεια (που ξεζουμιζουν τους υπαλληλους) και διαφοροι τυχαρπαστοι που το παιζουν λογιστες, εφοριακοι κλπ. (Τα ποσοστα ειναι λιγο πολυ υποθετικα). Δυστυχως, και εχει επιβεβαιωθει αυτο, οι διαμαρτυριες μας δεν εχουν ακουστει ποτε, οποτε η προσπαθεια οργανωσης ενος καινουργιου πραγματος δεν ακυρωνει την προσπαθεια καταργησης του. Καλο θα ηταν να προσπαθησουμε να δουμε κατω απο πραγματικες συνθηκες αν μπορουμε να το υποστηριξουμε ολο αυτο για να μην βρεθουμε κατω απο τις προθεσμιες για αλλη μια φορα. Εγω θα προσπαθησω να ειμαι ετοιμος μεχρι τις 15 Μαρτιου το πολυ. Γιατι αλλιως θα πρεπει να διωξω πελατες και να αναδιοργανωσω ολη μου τη δουλεια και τον τιμοκαταλογο μου φυσικα.

 

Τι λέτε ρε γαμώ το φελέκι μου;;;

Πάτε καλά;;;

Παλεύουμε σα μαλάκες να καταργήσουμε αυτή τη μαλακία κι εσείς μου το παίζετε ευσυνείδητοι λογιστές;;

Να τσακιστείτε να κατεβείτε στο δρόμο και να απαιτήσουμε την κατάργηση αυτού του άθλιου νόμου.

Δεν είναι θέμα αν μπορούμε να το υποστηρίξουμε αλλά αν θέλουμε.

Τόσοι γενίτσαροι έχουν μαζευτεί εν τέλει σε αυτόν τον κλάδο;;;

 

Με τέτοια μυαλά φυσικά και δεν πρόκειται να καταργηθεί αυτή η μαλακία.

Αν όμως αντί για 1000 είμαστε 7-8 χιλ. τη Δευτέρα έξω από το υπουργείο θα καταργηθεί.

 

Εντάξει δε θέλετε να κατεβείτε.

Τουλάχιστον από συναδελφική αλληλεγγύη μη στείλετε τίποτα μέχρι να δούμε τι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Μιας και μάλλον έχασα επεισόδια, ποια ακριβώς προσπάθεια γίνεται για την κατάργηση και αυτού του τερατουργήματος ώστε να συμμετάσχω (αν και όσο μπορώ) και εγώ? Έμεινα μόνο στις υπογραφές για τα πρόστιμα........

Συνάδελφε δες αυτό:

 

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=94466&page=6#entry608874

 

Την Τρίτη ήμασταν πάνω από 1000

 

Τη Δευτέρα ελπίζουμε ακόμα περισσότεροι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ΜΑΓΚΕΣ ΞΕΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ.

 

Πες μας το όνομα αυτού του τρισμέγιστου μαλάκα και λοιπά στοιχεία επικοινωνίας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...