Προς το περιεχόμενο

Παράταση στις δηλώσεις φυσικών προσώπων-Πότε έχουν σκοπό να την ανακοινώσουν?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σύνδεση

Σφάλμα: Παρουσιάστηκε μη αναμενόμενο σφάλμα.

  Απαγορεύεται η μη εξουσιοδοτημένη χρήση αυτής της τοποθεσίας, η οποία μπορεί να επιφέρει αστική και ποινική δίωξη.

Πνευματικά δικαιώματα (Copyright ©) 1999, 2008 Oracle. Με την επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

 

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΕΤΟΥΤΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραβαει ο οργανισμος σου βραδιατικα βλεπω...

 

Στην ουσια, δεν μ ενδιαφερει τιποτα αλλο εκτος απ τον εαυτο μου

και τους δικους μου, να καει το συμπαν κι η συρια κι ο γειτονας μου, αδιαφορω.

 

Λυπαμαι οταν συμβαινουν διαφορα , το κραταω για μενα,  δεν θα βγω να το φωναξω 

το θεωρω υποκρισια, και δεν φταει κανενας θεοχαρης , παπανδρεου, καραμανλης , ομπαμπα

για τα χαλια τα δικα μας, γιατι κι εγω ειμαι της τελευταιας ωρας,

 

αλλα τρελαινομαι , οταν ολοι λυπουνται , με φατσουλες 

και διαφορα αλλα καραγκιοζιλικια και θεωριες του κωλου

Mε κάτι σαν και σένα που ενδιαφέρονται μόνο για τον εαυτούλη τους , χάλασε το επάγγελμα και μας κάνουν ότι θέλουν. Μετά τις δηλώσεις θα τα πούμε καλύτερα. Οσο για τα του κώλου σου αξίζουν. Γάντι σου έρχονται... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

clear.gif   clear.gifheaderImg.jpg     Sign In

Error: An unexpected error occured.

  Unauthorized use of this site is prohibited and may subject you to civil and criminal prosecution.

Copyright © 1999, 2008 Oracle. All rights reserved.     footer.jpg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

clear.gif   clear.gifheaderImg.jpg     Sign In

Error: An unexpected error occured.

 

  Unauthorized use of this site is prohibited and may subject you to civil and criminal prosecution.

Copyright © 1999, 2008 Oracle. All rights reserved.     footer.jpg

 

και τετοια ώρα που να παρεις να πεις το προβλημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο οπως και να εχει θα γινει ενας σχετικος χαμος σε γενικο επιπεδο .Και θα βγουν το μεσημερι και θα δωσουν παραταση επισημα μεχρι την Παρασκευη δηλ Δευτερα πρωι !!

Να το θυμαστε αυτο που λεω !! Δικη μου εκτιμηση βεβαια οχι πληροφορια.

Κανανε την δουλεια τους και δεν βαριεσε τωρα αδελφε μου !! Θα κανουμε και το (καλο) γιατι υπαρχει αντιδραση !!

 

Γιαννης

Γιάννη έβγα στο μπαλκόνι και κάνε σήμα με τον φακό ! Απέναντι είμαι...Καλημέρα, προλαβαίνεις ως την Παρασκευή;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά? Μεγαλώνει η παρέα βλέπω...125 χρήστες...πριν λίγο είμασταν περίπου 80.

Πως να μην κολλήσει το μπουρδέλο?

Γεια σου ρε Χάρη που μας φέρνεις πιο κοντά :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 ακόμα και στις 2 μου λείπει η ημερομηνία γέννησης της συζύγου!!!

Διέγραψε την σύζυγο και υπέβαλλε την δήλωση μόνο με τα στοιχεία του συζύγου. Πρόσεξε να βάλεις το σωστό ποσό στον 049. Το έκανα νωρίτερα που μου έλειπε ημερομηνία συζύγου, Τρίτη με το καλό υποβάλλω χειρόγραφη τροποποιητική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μπας και κατέβασαν οι anonymous τον διακόπτη; Το ίδιο εδώ και δέκα λεπτά. Και μένουν 9 και μία και μόνο 3 ώρες!!

Κύριε Γενικέ, ξύπνα , μας πιάσανε στον ύπνο...

 

Σύνδεση

Σφάλμα: Παρουσιάστηκε μη αναμενόμενο σφάλμα.

  Απαγορεύεται η μη εξουσιοδοτημένη χρήση αυτής της τοποθεσίας, η οποία μπορεί να επιφέρει αστική και ποινική δίωξη.

Πνευματικά δικαιώματα (Copyright ©) 1999, 2008 Oracle. Με την επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μη ξεχναμε λογιστες ειναι κ αυτοι..οι του ΔΣ εννοω ... υπαρχουν τα ανωτερα συνδικαλιστικα οργανα για απωτερους σκοπους ...αυτοι οι ανθρωποι περιμεναν ηλπιζαν σε καποια ενημερωση και συγρονως πασχιζαν να βγαλουν τη δουλεια.τους δικαιολογω για τη τελευταια στιγμη .τωρα ειδαν τι εγινε ..δλδ οτι δεν εγινε τπτ απο πλευρας ποφεε και υπουργειου συνομολογησαν  και την εβγαλαν

 Για να μη παραμυθιαζόμαστε διαβάστε ποιός είναι ο Πρόεδρος του Συλλόγου Καβάλας & μετά σκεφτείται αν ήξερε κάτι ή όχι & γιατί στέλνει ανακοίνωση στο παρά 1...............
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρεις μου εμειναν αλλα τα παραταω... δεν προκειται να δουλεψει το ταχις. οπως παει και λογικα θα το αφησουν ανοιχτο και αυριο ισως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι θα γίνει αύριο το πρωί και τι θα αποφασίσουν όλοι όσοι μας έφτασαν σε αυτό το σημείο. Αυτό που όμως θεωρώ ότι πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να γίνει, είναι να ενημερωθεί ο κόσμος άμεσα από εμάς μέσω των ΜΜΕ. Όχι φυσικά Αφτιά και παρατρεχάμενους. Δεν είναι δυνατόν να φάμε όλη αυτή την λαίλαπα επάνω μας. Είναι λίαν επιεικώς απαράδεκτο το ότι έχει γίνει. Και γνωρίζετε πολύ καλά ότι δεν έχουν σκοπό να σταματήσουν μέχρι να μας διαλύσουν εντελώς. Δεν κατάλαβα το γιατί δεν τους χορεύουμε με δικό μας χορό και καθόμαστε στους δικούς τους ρυθμούς. Το έγραψα νωρίτερα το ξαναγράφω. ΜΑΖΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ. Έχουμε μεγάλη δύναμη στα χέρια μας. Με το να ανεχόμαστε δεν οδηγεί πουθενά. Ούτε να περιμένουμε από τα πουλημένα σωματεία να μας υποστηρίξουν. Αυτοί δεν χορταίνουν να τρώνε. Αηδία πια. Αηδία σκέτη, Ενημέρωση συνάδελφοι, άμεση ενημέρωση του κόσμου και επιτέλους να προχωρήσουμε σε κινητοποιήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No Response from Application Web Server

There was no response from the application web server for the page you requested.

Please notify the site's webmaster and try your request again later.

Ξυπνηστε βρε παιδιά τον Θεοχάρη να το φτιάξει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε ρε και να χα το τηλέφωνο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διέγραψε την σύζυγο και υπέβαλλε την δήλωση μόνο με τα στοιχεία του συζύγου. Πρόσεξε να βάλεις το σωστό ποσό στον 049. Το έκανα νωρίτερα που μου έλειπε ημερομηνία συζύγου, Τρίτη με το καλό υποβάλλω χειρόγραφη τροποποιητική. 

 

Αυτό έχω σκοπό να κάνω,βασικά η μία είναι ΤΑΞΙ και έχουν μόνο το εισόδημα και το σπίτι.Θα τη πάρω 7.30 τηλέφωνο αλλιώς θα τη διαγράψω από τον υπόχρεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύνδεση

Σφάλμα: Παρουσιάστηκε μη αναμενόμενο σφάλμα.

 

Απαγορεύεται η μη εξουσιοδοτημένη χρήση αυτής της τοποθεσίας, η οποία μπορεί να επιφέρει αστική και ποινική δίωξη.

Πνευματικά δικαιώματα (Copyright ©) 1999, 2008 Oracle. Με την επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

 

ΒΡΕ ΟΥΣΤ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ο Θεοχάρης έβαλε το χεράκι του και πετάει ξανά το taxis

ΠΕΤΟΎΣΕ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ Ε? ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κλεισανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7:59  δεν τελειωνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...