Προς το περιεχόμενο

Γνωστοποίηση επιλογής για μερικό έλεγχο


DENNY

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους

Με τη νεα χρονιά μου ηρθε μια γνωστοποίηση επιλογής πελάτη μου για μερικό έλεγχο χρήσης που παραγράφεται 31/12/2014 .

Τι να περιμένω;;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πριν τα Χριστούγεννα ολοκληρώθηκε σε πελάτη μου έλεγχος απο ειδοποίηση που είχε έρθει μετα την πρωτοχρονιά του 2014

Ο έλεγχος αυτός είχε συνοπτικό χαρακτήρα , εστελνα διαφορα αρχεία απο βιβλία - στοιχεία - πληρωμες φόρων-δηλωσεις κλπ που μου ζητούσε μεσω mail , τον Νοέμβριο ήρθε για μιά εβδομάδα απο την επιχείρηση και στην συνέχεια έβγαλε το αποτέλεσμα που θεωρώ ότι ήταν σε λογικά επίπεδα για το μέγεθος της επιχείρησης και του τζίρου. Ολα καλά ....ότι αν η επιχείρηση σου ήταν  συνεπής στις πληρωμές των φόρων της χρήσης που ελέγχει και στην τήρηση των βιβλίων , δεν έχεις να φοβηθείς πέρα των λογιστικών διαφορών που μπορεί να προκύψουν. Σίγουρα αυτός ο συνοπτικός έλεγχος είναι προτιμότερος από τον τακτικό

 

Καλή χρονιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

¨Ηρθε συστημένο σημείωμα για μερικό έλεγχο επιστροφής φόρου τι πρόκειται να ζητήσουν? τους τηλεφώνησα και είπαν ότι θα καλέσουν εκείνοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΟΥΝ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΕΙ ΕΝΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα.Στάλθηκε γνωστοποίηση ελέγχου για έτος που παραγράφεται σε φορολογούμενη ιδιώτη σχετικά με μια κληρονομιά που έλαβε το 2000.Πρέπει να κάνει κάτι ή περιμένει για νεότερη ενημέρωση?Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...