Προς το περιεχόμενο

ΤΑΧΙNET ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ USERNAME


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγα να βαλω το username και το password και μου λεει τα στοιχεια δεν ειναι εγκυρα. Λογικα ξεχασα το username. Παω να κανω νεα εγγραφη και μου λεει οτι το συγκεκριμενο ΑΦΜ εχει κανει αιτηση για κλειδαριθμο. Τηλεφωνα δεν σηκωνουν.Εστειλα mail την Κυριακη αλλα δεν απαντησαν ακομα. Τι γινεται σ αυτη την περιπτωση? Να παω στην εφορια στο μητρωο και να ρωτησω μηπως εχει ερθει ο κλειδαριθμος? Πρεπει να τους πω το username ή μηπως δεν χρειαζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα να βαλω το username και το password και μου λεει τα στοιχεια δεν ειναι εγκυρα. Λογικα ξεχασα το username. Παω να κανω νεα εγγραφη και μου λεει οτι το συγκεκριμενο ΑΦΜ εχει κανει αιτηση για κλειδαριθμο.νέα εγγραφή και επανεγγραφή μετά αν θες νέο κλειδάριθμο. Τηλεφωνα δεν σηκωνουν.Εστειλα mail την Κυριακη αλλα δεν απαντησαν ακομα. Τι γινεται σ αυτη την περιπτωση? Να παω στην εφορια στο μητρωο και να ρωτησω μηπως εχει ερθει ο κλειδαριθμος? Πρεπει να τους πω το username ή μηπως δεν χρειαζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου μου λεει οτι η αιτηση εχει γινει με αυτο το αφμ, πως θα κανω νεα εγγραφη?

στην αρχική σελίδα http://www.gsis.gr/on_line_ypiresies/polites/e-polites.html πατάς εγγραφή νέου χρήστη και στην σελίδα που θα ανοίξει κάνεις επανεγγραφή . https://www1.gsis.gr/registration/chooseRegistrationType.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχική σελίδα http://www.gsis.gr/o.../e-polites.html πατάς εγγραφή νέου χρήστη και στην σελίδα που θα ανοίξει κάνεις επανεγγραφή . https://www1.gsis.gr...trationType.htm

Τωρα μου βγαζει αυτo:

Δεν υπάρχει εγγεγραμένος χρήστης με ΑΦΜ ΧΧΧΧΧΧΧΧΧ. Πρέπει να υποβάλετε αίτηση αρχικής εγγραφής.

Kαι αμα παω να κανω αρχικη αιτηση:

Υπάρχει ήδη αίτηση εγγραφής για τον ΑΦΜ xxxxxxxxx clear.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμενα ακριβώς τα ιδια εκανε.Πήρα τηλ. στη ΔΟΥ και μου είπαν να ξαναπροσπαθήσω σε λίγες ημέρες γιατί από σήμερα το σύστημα είναι υπερφορτωμένο επειδή μπαίνουν όλοι!

Καλυτερα να προσπαθήσεις σε ώρες που δεν χρησιμοποιεί πολύς κόσμος το taxisnet.

Άλλωστε οι προθεσμίες πήραν παραταση εως 4 Απριλιου 2011(αυτες που ήταν από 1 Μαρτίου).

Πάντως αν βρεις λύση στο πρόβλημα σου please πες και σε εμένα.Tο e-mail μου είναι [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμενα ακριβώς τα ιδια εκανε.Πήρα τηλ. στη ΔΟΥ και μου είπαν να ξαναπροσπαθήσω σε λίγες ημέρες γιατί από σήμερα το σύστημα είναι υπερφορτωμένο επειδή μπαίνουν όλοι!

Καλυτερα να προσπαθήσεις σε ώρες που δεν χρησιμοποιεί πολύς κόσμος το taxisnet.

Άλλωστε οι προθεσμίες πήραν παραταση εως 4 Απριλιου 2011(αυτες που ήταν από 1 Μαρτίου).

Πάντως αν βρεις λύση στο πρόβλημα σου please πες και σε εμένα.Tο e-mail μου είναι [email protected]

Οκ. Με το που κανω τιποτα θα σου στειλω αμεσως email για να το φτιαξεις και συ. Ή αν το φτιαξεις εσυ πρωτη πες μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΕΞΗΣ?

ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΕΙΧΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΑΧΙSNET ΠΡΙΝ ΤΙΣ 6/12/2010.(ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟ ΑΚΟΜΗ)

ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΚΟΙΝΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΗΣ(ΥΠΟΧΡΕΟΣ) ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟ?

ΑΝ ΝΑΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΤΟ Ε3 ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ Ε1 ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ??

ΑΝ ΟΧΙ,ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?

ΠΑΡΑΛΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!! ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΕΦΟΡΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ

Οκ. Με το που κανω τιποτα θα σου στειλω αμεσως email για να το φτιαξεις και συ. Ή αν το φτιαξεις εσυ πρωτη πες μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα να βαλω το username και το password και μου λεει τα στοιχεια δεν ειναι εγκυρα. Λογικα ξεχασα το username. Παω να κανω νεα εγγραφη και μου λεει οτι το συγκεκριμενο ΑΦΜ εχει κανει αιτηση για κλειδαριθμο. Τηλεφωνα δεν σηκωνουν.Εστειλα mail την Κυριακη αλλα δεν απαντησαν ακομα. Τι γινεται σ αυτη την περιπτωση? Να παω στην εφορια στο μητρωο και να ρωτησω μηπως εχει ερθει ο κλειδαριθμος? Πρεπει να τους πω το username ή μηπως δεν χρειαζεται?

[/quo

Καλησπέρα.Επειδή μου έτυχε πρόσφατα θα πάρεις πρώτα τον κλειδάριθμο μετά θα πας να κάνεις ενεργοποίηση λογαρισμού αρκεί να θυμάσαι το password και κατόπιν θα σου σταλεί email στη διέυθυνση που έχεις δηλώσει κατά την εγγραφή που θα λέει ότι η εγγραφή σας στο ταχισνετ εγκρίθηκε και θα σου υπενθυμίζουν και το username.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εκανα την αιτηση δεν επρεπε να ειχα ενα email οτι εγινε η αιτηση ή κατι σχετικο? Περιεργο που δεν βρισκω τιποτα. Στην εφορια ποτε να παω ομως? Υποτιθεται οτι επρεπε να με ενημερωσουν με email για να παω να παρω τον κλειδαριθμο. Δεν ξερουν τι τους γινεται τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εκανα την αιτηση δεν επρεπε να ειχα ενα email οτι εγινε η αιτηση ή κατι σχετικο? Περιεργο που δεν βρισκω τιποτα. Στην εφορια ποτε να παω ομως? Υποτιθεται οτι επρεπε να με ενημερωσουν με email για να παω να παρω τον κλειδαριθμο. Δεν ξερουν τι τους γινεται τελικα

Μη περιμένεις να σε ενημερώσουν.Ασε να περάσουν λίγες ημέρες από την ημέρα που έκανες αίτηση και μετά πήγαινε.Σου λέω εγώ είχα αγχωθεί γιατί ήταν την περίοδο των φπα αμέτρητα email τους έστειλα μέχρι να με διαφωτίσουν .Ο καθένας έλεγε ότι ήθελε.Την ίδια ημέρα που πήρα τον κλειδάριθμο και έκανα ενεργοποίηση μου στείλανε και το email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα!!

Κάνουμε μια αίτηση και δεν σημειώνουμε τίποτα..

ύστερα φταίνε οι άλλοι που δεν ξέρουν τι τους γίνεται..

παρ'όλα αυτά πηγαινε πάρε τον κλειδάριθμο.. οι άχρηστοι θα σου στείλουν mail με το username..

και αν ξέχασες και τον κωδικό.. κάτι θα βρεθεί...

το πολύ πολύ να ξαναπάς για κλειδάριθμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη episkeptis

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ USERNAME ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ TAXISNET ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΧΩΡΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ USERNAME. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΠΡΙΝ ...ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΤΕ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ USERNAME ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ TAXISNET ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΧΩΡΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ USERNAME. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΠΡΙΝ ...ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΤΕ !!!!

Ενταξει σαφως και επρεπε να ειχα σημειωσει τους κωδικους, αλλα εσυ τι επαθες? Σου θιξαμε το ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ? Συγνωμη τοτε. Λειτουργουν ολα αψογα.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη episkeptis

Ενταξει σαφως και επρεπε να ειχα σημειωσει τους κωδικους, αλλα εσυ τι επαθες? Σου θιξαμε το ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ? Συγνωμη τοτε. Λειτουργουν ολα αψογα.!!!

Οι παλαιοί κωδικοί γιά username λειτουργούσαν και με κεφαλαία και με μικρα στο παλιό taxisnet. Τα ίδια username για την ενεργοποίηση των παλαιών χρηστων τα βλέπει ΜΟΝΟ ΚΕΦΑΛΑΙΑ. Π.Χ username: WW3125..... και όχι ww3125.... .Δεν αναφέρομαι ούτε στο άν ξέχασες τους κωδικούς, ούτε δικαιολογώ το έτσι κι' αλλοιώς αδικαιολόγητο Υ.ΟΙ. Να βοηθήσω θέλω. Εντάξει, όλοι είμαστε στην "τσίτα" . Ας μήν υπάρχει καχυποψία όμως παντού. Δεν το έβγαλα από το κεφάλι μου. Τηλέφωνο πήρα (μετά από ...αρκετή αναμονή), και το έμαθα. Χαλαρώστε. (το ..μπούμ, αργότερα!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΓΠΣ Η ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΜΕ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΑΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη episkeptis

Πηγα να βαλω το username και το password και μου λεει τα στοιχεια δεν ειναι εγκυρα. Λογικα ξεχασα το username. ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΕ ΚΑΦΑΛΑΙΑ ?? Παω να κανω νεα εγγραφη και μου λεει οτι το συγκεκριμενο ΑΦΜ εχει κανει αιτηση για κλειδαριθμο. ΣΩΣΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ Τηλεφωνα δεν σηκωνουν.Εστειλα mail την Κυριακη αλλα δεν απαντησαν ακομα. Τι γινεται σ αυτη την περιπτωση? Να παω στην εφορια στο μητρωο και να ρωτησω μηπως εχει ερθει ο κλειδαριθμος? ΝΑΙ Πρεπει να τους πω το username ή μηπως δεν χρειαζεται? ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ, ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ TAXISNET ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ (ΤΟ USERNAME ΟΧΙ ΤΟ PASSWORD) ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΕΞΗΣ?

ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΕΙΧΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΑΧΙSNET ΠΡΙΝ ΤΙΣ 6/12/2010.(ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟ ΑΚΟΜΗ)

ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΚΟΙΝΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΗΣ(ΥΠΟΧΡΕΟΣ) ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟ?

ΑΝ ΝΑΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΤΟ Ε3 ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ Ε1 ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ?? Nαι.Το ίδιο ίσχυε και μέχρι πέρσι σε περίπτωση ηλεκτρονικής υποβολής.

ΑΝ ΟΧΙ,ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?

ΠΑΡΑΛΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!! ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΕΦΟΡΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκανα παλια εγγραφη. Εχω καμια 15αρια μερες, αλλα εκανα την βλακεια και εβαλα password εναν που μου προτεινε το συστημα. Γι αυτο και το ξεχασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκανα παλια εγγραφη. Εχω καμια 15αρια μερες, αλλα εκανα την βλακεια και εβαλα password εναν που μου προτεινε το συστημα. Γι αυτο και το ξεχασα

Το σύστημα δεν προτείνει password,αλλά προτείνει USER NAME.Το password είναι δικό σου.Μήπως εκεί μπερδεύεσαι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σύστημα δεν προτείνει password,αλλά προτείνει USER NAME.Το password είναι δικό σου.Μήπως εκεί μπερδεύεσαι??

Sorry username ηθελα να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ οταν παω να κανω επανεγγραφη, στα πεδια username kai password μου τα εχει συμπληρωμενα. Λογικα αυτα που ειχα βαλει δεν πρεπει να ειναι? Καθε φορα που παω να κανω επανεγγραφη ειναι το ιδιο username και ο ιδιος αριθμος χαρακτηρων στο password

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω να κανω αρχικη μου λεει οτι εχει γινει ηδη αιτηση εγγραφης με το ΑΦΜ ταδε

Παω να κανω επανεγγραφη και μου λεει οτι δεν υπάρχει εγγεγραμένος χρήστης με ΑΦΜ ταδε. Πρέπει να υποβάλετε αίτηση αρχικής εγγραφής.

Ποιο ειναι το επομενο βημα που πρεπει να κανω τωρα. Ας βοηθησει καποιος γιατι εχω μπερδευτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...