Προς το περιεχόμενο

# # Ακύρωση υποβαλλόμενης Μ.Υ.Φ. # #


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, εκ παραδρομής υπέβαλα ΜΥΦ πελάτη μου που αφορούσε το 2014, για τον Φλεβάρη του 2015 :wub:

Πως θα μπορούσα να ακυρώσω τις εγγραφές, δεδομένου ότι η υποβολή έχει πάρει αριθμό πρωτοκόλλου?

 

Ένας συνάδελφος σήμερα στην εφορία, μου είπε για επιλογή "...action replace...", γνωρίζει κάποιος πως γίνεται αυτό???

 

 

Ευχαριστώ,

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, εκ παραδρομής υπέβαλα ΜΥΦ πελάτη μου που αφορούσε το 2014, για τον Φλεβάρη του 2015 :wub:

Πως θα μπορούσα να ακυρώσω τις εγγραφές, δεδομένου ότι η υποβολή έχει πάρει αριθμό πρωτοκόλλου?

 

Ένας συνάδελφος σήμερα στην εφορία, μου είπε για επιλογή "...action replace...", γνωρίζει κάποιος πως γίνεται αυτό???

 

 

Ευχαριστώ,

δε τη γνωριζω αυτη την επιλογη αλλα ξερω πως με την υποβολη νεου αρχειου αντικαθιστανται τα προηγουμενα. απ τη στιγμη παντως που το υποβαλλατε θα φαινεται στο ιστορικο...

 

Υ.Γ. στελνετε δλδ ΜΥΦ για 2015;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, 

 

νομίζω πως αν υποβάλλεις πάλι, ένα κενό αρχείο 2/2015, θα "πατήσει" στο προηγούμενο και θα το διαγράψει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΗΔΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΟΣΑ  ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΦΠΑ ΚΑΙ ΥΠΟΒΑΛΟΝΤΑΣ ΞΑΝΑ(ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΗΔΕΝΙΚΗ)ΣΒΗΝΕΙ ΑΠΟΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, δεν σβήνει τίποτα απο το συστημα

υποβάλεις νέο αρχείο που εμφανιζεται στα εγκεκριμένα και αυτό ΙΣΧΥΕΙ,  το παλιό θα φαίνεται στα υποβληθέντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λεει ο eyripidis είναι στη περίπτωση που τα τιμολόγια τα περνάς χειροκίνητα και όχι με κάποιο πρόγραμμα....

 

Χειροκίνητα τα υπέβαλλα (δεν ήταν πολλοί οι συμβαλλόμενοι)...

ΑΡΑ, αν κατάλαβα καλά, ξανα-υποβάλλω τα ίδια ακριβώς ΑΦΜ με 0,00 στην αξία & στον ΦΠΑ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...