Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΟΙΚ.ΕΤΟΥΣ 2012


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα στην εφορία σήμερα το πρωί..και με έστειλαν στη διευθύντρια..Της έδειξα το ΑΔΕΙΟ απο εισοδήματα, σπίτια, παλάτια και αυτοκίνητα αντίγραφο της χειρόγραφης δηλωσης μου όταν την είχα κάταθέσει το Μάιο και τη ρώτησα ευγενικά..ΠΩΣ?? Πως είναι δυνατόν?? icon_wall.gificon_wall.gif Αν στέλνετε σε εμένα να πληρώσω 120 ευρώ που η δήλωση μου είναι εντελώς λευκή..φαντάζομαι τι στέλνετε στους άλλους να πληρώσουν!! Τότε με ρώτησε ευγενικά.."Δεν έχετε ούτε αυτοκίνητο..??" "Δεν έχω τίποτα κυρία μου.." της λέω.. icon_cry.gificon_cry.gif ..και τότε της είπα οτι θέλω να προσθέσω το ποσό αποδείξεων που δε το είχα κάνει γιατί δε γνώριζα..και έτσι με έστειλε να κάνω μια τροποποιητική δήλωση..συμπληρώνοντας στον κωδικό 049..750 ευρώ αποδείξεις!! icon_neutral.gificon_neutral.gif Τέλος, αυτή τη τροποποιητική δήλωση μου τη κράτησε στο γραφείο της και μου είπε οτι όταν θα μου έρθει το εκκαθαριστικό το πρώτο (σε καμμιά βδομάδα το περιμένω), θα πρέπει να το πληρώσω το ποσό..και με την τροποποιητική δήλωση που υπέβαλα σήμερα θα εκκαθαρισθεί ξανά η δήλωση μου..και θα μου επιστραφεί!! Αυτά μου είπε..αυτά έκανα κι έφυγα.. icon_sad.gificon_sad.gif Απο κεί κι ύστερα..δε ξέρω τι γίνεται.. Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πεί τι συμβαίνει σ' αυτές τις περιπτώσεις τροποποιήσεων..?? Τι θα ακολουθήσει..??

Επισης μπορεις να τους αφιερωσεις το παρακατω τραγουδακι!

Ευχαριστω,

Ελενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...