Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ - -ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ - ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ


επισκέπτη Guest

Ερώτηση

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΣ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΠΟ 15/9 ΕΩΣ 15/06 ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟ.

ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 81 ΗΜΕΡΟΜΙΣΘΙΑ.

ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΥΣΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 198 ΗΕΜΡΟΜΙΣΘΙΑ.

1)ΤΙ ΕΝΤΥΠΟ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΣΤΟΝ Ο.Α.Ε.Δ. ΜΕ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ.

2)ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΝΑΙ , ΤΙ ΔΙΑΚΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Καλησπέρα σας!Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση για όποιον γνωρίζει!Δούλευα για 6 χρόνια στο μαγαζί του πατέρα μου όπου λόγο συγγένειας μου κολλούσε μειωμένα ένσημα και τώρα που τα πράγματα είναι λίγο δύσκολα για το μάγαζί έπρεπε να σταματήσω από την δουλειά και έτσι έγινε με απέλυσε,άλλα δεν μπορώ να μπω στο ταμείο λόγο ενσήμων.Τώρα δουλέυω σε μια εταιρεία σαν υπάλληλος γραφείου και μου κολλάνε 20 ένσημα το μήνα (4 ήμερο) γνωρίζει κάνεις πόσο καιρό πρέπει να δουλέψω εκεί για να δικαιούμαι ταμείο ανεργίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα σας!Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση για όποιον γνωρίζει!Δούλευα για 6 χρόνια στο μαγαζί του πατέρα μου όπου λόγο συγγένειας μου κολλούσε μειωμένα ένσημα και τώρα που τα πράγματα είναι λίγο δύσκολα για το μάγαζί έπρεπε να σταματήσω από την δουλειά και έτσι έγινε με απέλυσε,άλλα δεν μπορώ να μπω στο ταμείο λόγο ενσήμων.Τώρα δουλέυω σε μια εταιρεία σαν υπάλληλος γραφείου και μου κολλάνε 20 ένσημα το μήνα (4 ήμερο) γνωρίζει κάνεις πόσο καιρό πρέπει να δουλέψω εκεί για να δικαιούμαι ταμείο ανεργίας;

Απο ποτε ακριβως δουλευεις με 20 ενσημα το μηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Από 01/09/11

Εαν επαιρνες για 2η φορα σε εννεα μηνες θα ειχες τα ενσημα που χρειαζονται για να επιδοτηθης 5 μηνες .επειδη ομως απο τα δεδομενα, θα παρης ΓΙΑ 1η ΦΟΡΑ ,και θες 80 ενσημα τα δυο προηγουμενα ετη απο την ημερομηνια της απολυσης και πισω, πρεπει δυστυχως ,να εργαστης τουλαχιστον , εως 31/12/12.μην πω να εργαστης εως την 1 βδομαδα του 2013 για να μην φαινονται ακριβως.. 80.

οποτε λεμε 31/12/12-31/12/11θα εχεις πολλα δεν εχεις προβλημα.

απο 31/12/11-31/12/10 με 20 ανελλιπως καθε μηνα θα εχει ακριβως 80.οσα χρειαζεσαι.Ζησε Μαϊ μου δηλαδη....ειναι πολυ..νωρις να το σκεφτεσαι,ειναι καλλιτερα να κοιτας να εχεις δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εαν επαιρνες για 2η φορα σε εννεα μηνες θα ειχες τα ενσημα που χρειαζονται για να επιδοτηθης 5 μηνες .επειδη ομως απο τα δεδομενα, θα παρης ΓΙΑ 1η ΦΟΡΑ ,και θες 80 ενσημα τα δυο προηγουμενα ετη απο την ημερομηνια της απολυσης και πισω, πρεπει δυστυχως ,να εργαστης τουλαχιστον , εως 31/12/12.μην πω να εργαστης εως την 1 βδομαδα του 2013 για να μην φαινονται ακριβως.. 80.

οποτε λεμε 31/12/12-31/12/11θα εχεις πολλα δεν εχεις προβλημα.

απο 31/12/11-31/12/10 με 20 ανελλιπως καθε μηνα θα εχει ακριβως 80.οσα χρειαζεσαι.Ζησε Μαϊ μου δηλαδη....ειναι πολυ..νωρις να το σκεφτεσαι,ειναι καλλιτερα να κοιτας να εχεις δουλεια.

Μάλιστα θέλει πολλά δηλαδή.Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου να είσαι καλά!Είναι καλύτερα να έχει και πάλι δουλειά το δικό μας το μαγαζί και να γυρίσω πάλι εκεί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπέρα!θέλω να ρωτήσω κάτι..δουλεύω από 7/09 και θέλω να παραιτηθώ τέλος σεπτεμβρίου.τον μήνα παίρνω 22 ένσημα..είμαι ημιαπασχόληση με μισθό 530ε..δικαιούμαι όλο το επίδομα?και το βασικότερο, αν παραιτηθώ δεν δικαιούμαι επίδομα έστω και μειωμένο, σωστά?για πόσο διάστημα θα πρέπει κάποιος άλλος να με προσλάβει και να με απολύσει? εγώ θα πληρώσω τα ένσημα εννοειται...μου είπαν 2 μήνες για να μην φανεί μούφα..δεν είναι πολύ??ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπέρα!θέλω να ρωτήσω κάτι..δουλεύω από 7/09 και θέλω να παραιτηθώ τέλος σεπτεμβρίου.τον μήνα παίρνω 22 ένσημα..είμαι ημιαπασχόληση με μισθό 530ε..δικαιούμαι όλο το επίδομα?και το βασικότερο, αν παραιτηθώ δεν δικαιούμαι επίδομα έστω και μειωμένο, σωστά?για πόσο διάστημα θα πρέπει κάποιος άλλος να με προσλάβει και να με απολύσει? εγώ θα πληρώσω τα ένσημα εννοειται...μου είπαν 2 μήνες για να μην φανεί μούφα..δεν είναι πολύ??ευχαριστώ

Γιατι δεν του λες να σε απολυση? δεν θελει? αν τελικα δεν γινει,και θες να πας αλλου για να παρης απολυση ,μια βδομαδα, αντε και λιγο απο την επομενη, ειναι αρκετη.ενταξει ,οχι και δυο μηνες....

οσο για το ποσο επιδομα παιρνεις σε ημιαπασχοληση σου λεω οτι ,το πληρες ποσο ειναι 461,5ευρω ανευ προστατευομενων μελων. εσυ υπολογισε βασει του πιο κατω

παντως εγω λεω οτι, το δικαιουσαι ολοκληρο για ενα ετος.

............ Στους ανέργους, οι οποίοι δεν είχαν πλήρη απασχόληση και των οποίων οι μηνιαίες αποδοχές ήταν ίσες ή μικρότερες από το εξαπλάσιο του ημερομισθίου του ανειδίκευτου εργάτη, καταβάλλεται το 50% του βασικού επιδόματος ανεργίας.

- Στους ανέργους, οι οποίοι δεν είχαν πλήρη απασχόληση και των οποίων οι μηνιαίες αποδοχές ήταν μεγαλύτερες από το εξαπλάσιο και μικρότερες ή ίσες με το δωδεκαπλάσιο του ημερομισθίου του ανειδίκευτου εργάτη, καταβάλλεται το 75% του βασικού επιδόματος ανεργίας.

- Στους ανέργους, οι οποίοι δεν είχαν πλήρη απασχόληση και των οποίων οι μηνιαίες αποδοχές ήταν μεγαλύτερες από το δωδεκαπλάσιο του ημερομισθίου του ανειδίκευτου εργάτη, καταβάλλεται το 100% του βασικού επιδόματος ανεργίας.

- Στους ανέργους, οι οποίοι είχαν πλήρη απασχόληση, καταβάλλεται το 100% του βασικού επιδόματος ανεργίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ευχαριστώ για την απάντηση!!δεν απολύει όχι αυτό είναι το πρόβλημα..εγώ θέλω να φύγω γιατί είμαι 3 μήνες απλήρωτος.έχω δικαίωμα να κάνω επίσχεση??ή θα απορριφθεί??έχω να πάρω γύρω στα 1700 ευρώ..και να ρωτήσω, πως κάνω επίσχεση??που να απευθυνθώ??χρειάζεται δικηγόρος?γιατί λεφτά δεν παίζουν...ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Καλημερα περυσι πηρα ταμειο ανεργειας φετος εχω 15 ενσημα τον Μαιο 15 Ιουνιο 25 Ιουλιο 15 Αυγουστο στις 10Σεπτεβριου θα κανω νεα συμβαση ημιαπασχοληση ως τελος Νοεμβριου. Αν κολησω και τους 2 επομενους μηνες Δεκεμβριο-Ιανουαριο απο 4 ενσημα στον καθε ενα θα βγω σε ταμειο.... Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημερα περυσι πηρα ταμειο ανεργειας φετος εχω 15 ενσημα τον Μαιο 15 Ιουνιο 25 Ιουλιο 15 Αυγουστο στις 10Σεπτεβριου θα κανω νεα συμβαση ημιαπασχοληση ως τελος Νοεμβριου. Αν κολησω και τους 2 επομενους μηνες Δεκεμβριο-Ιανουαριο απο 4 ενσημα στον καθε ενα θα βγω σε ταμειο.... Ευχαριστω

θελεισ 125 χωρις να λαμβανονται υποψιν οι δυο τελευταιαοι μηνες .αρα συνολο θες 175 ,εσυ εχεις 80 οποτε θες ακομα 95 ήτοι , 4 μηνες ΠΛΗΡΗ ενσημα δηλαδη,το νωριτερο εως τελος ιανουαριου 2012.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ευχαριστώ για την απάντηση!!δεν απολύει όχι αυτό είναι το πρόβλημα..εγώ θέλω να φύγω γιατί είμαι 3 μήνες απλήρωτος.έχω δικαίωμα να κάνω επίσχεση??ή θα απορριφθεί??έχω να πάρω γύρω στα 1700 ευρώ..και να ρωτήσω, πως κάνω επίσχεση??που να απευθυνθώ??χρειάζεται δικηγόρος?γιατί λεφτά δεν παίζουν...ευχαριστώ πολύ!

http://www.e-club.gr/ergasiaka-themata/diafora/15-episxesi-ergasias-yperimeria-ergodoti.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΔΗΜΗΤΡΗΣ

θελεισ 125 χωρις να λαμβανονται υποψιν οι δυο τελευταιαοι μηνες .αρα συνολο θες 175 ,εσυ εχεις 80 οποτε θες ακομα 95 ήτοι , 4 μηνες ΠΛΗΡΗ ενσημα δηλαδη,το νωριτερο εως τελος ιανουαριου 2012.

Ας μην μπερδευομαστε... εχουμε70 ενσημα ως τον Αυγουστο 16 περιπου απο Σεπτεβριο(9 του μηνοσ η νεα συμβαση)22 Οκτωβριο 22Νοεμβριο....συνολο 130 και Δεκεμβριο -Ιανουαριο απο 4 ενσημα στον καθενα .Τα υπολογιζω καλα η λαθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ας μην μπερδευομαστε... εχουμε70 ενσημα ως τον Αυγουστο 16 περιπου απο Σεπτεβριο(9 του μηνοσ η νεα συμβαση)22 Οκτωβριο 22Νοεμβριο....συνολο 130 και Δεκεμβριο -Ιανουαριο απο 4 ενσημα στον καθενα .Τα υπολογιζω καλα η λαθος ?

Ξαναλεω θελεις 175 (125+50) που δεν πιανονται. αρα τα 138 που θα εχεις εσυ οπως προβλεπεις ,εως τον ιανουαριο, δεν φτανουν...λειπουν αλλα 37 .τι δε καταλαβαινεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

kalhspera.8a i8ela na ma8w an dikaioumai epidoma anergias? exw doulepsei 11/2008 me 03/2009 me 117 ensima.ti prepei na kanw?

Αυτα που εχεις, οπως τα εχεις, δεν σε βοηθουν, ειτε ζητας ταμειο για πρωτη φορα, ειτε για δευτερη.

α).Αν ειναι για πρωτη σου φορα,θα πρεπει να εργαστης συνεχομενα ,απο εδω και περα , 1 ετος και 4 μηνες.

β)αν ειναι για 2η φορα θες, παντα απο εδω και εμπρος μιλαμε , 7 μηνες πληρες δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γεια σας.το θεμα μου ειναι το εξης.δουλευω σε μια εταιρια 5 χρονια ημιαπασχοληση.υπαρχει περειπτωση να απολυθω καποια απο αυτες τις μερες.το εισοδημα μου ειναι λιγοτερο απο 6000 ευρω ετησιως. η απορια μου ειναι η εξης.δικαιουμαι επιδομα ανεργειας εφοσον με απολυσουν? να σημειωθει οτι δεν εχω κανει ποτε μου φορολογικη δηλωση(λογω χαμηλου εισοδηματος).μεσα στα δικαιολογιτικα που απαιτουνται στον οαεδ ζητητε και η φορολογικη δηλωση(που δεν εχω κανει ποτε).θα μου χοριγηθει το επιδομα ανεργειας η λογο ελειψης της φορολογικης δηλωσες θα συναντησω προβλημα?ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γεια σας.το θεμα μου ειναι το εξης.δουλευω σε μια εταιρια 5 χρονια ημιαπασχοληση.υπαρχει περειπτωση να απολυθω καποια απο αυτες τις μερες.το εισοδημα μου ειναι λιγοτερο απο 6000 ευρω ετησιως. η απορια μου ειναι η εξης.δικαιουμαι επιδομα ανεργειας εφοσον με απολυσουν? να σημειωθει οτι δεν εχω κανει ποτε μου φορολογικη δηλωση(λογω χαμηλου εισοδηματος).μεσα στα δικαιολογιτικα που απαιτουνται στον οαεδ ζητητε και η φορολογικη δηλωση(που δεν εχω κανει ποτε).θα μου χοριγηθει το επιδομα ανεργειας η λογο ελειψης της φορολογικης δηλωσες θα συναντησω προβλημα?ευχαριστω προκαταβολικα.

...... Αν ο άνεργος δεν είναι υπόχρεος υποβολής φορολογικής δήλωσης θα προσκομίζει υπεύθυνη δήλωση από την αρμόδια Δ.Ο.Υ (ΕΦΟΡΙΑ) με την οποία θα βεβαιώνεται η μη υποχρέωση υποβολής φορολογικής δήλωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

...... Αν ο άνεργος δεν είναι υπόχρεος υποβολής φορολογικής δήλωσης θα προσκομίζει υπεύθυνη δήλωση από την αρμόδια Δ.Ο.Υ (ΕΦΟΡΙΑ) με την οποία θα βεβαιώνεται η μη υποχρέωση υποβολής φορολογικής δήλωσης.

βασει του εισοδηματος που προανεφερα(λιγοτερο απο 6000) καλυπτομαι στο να μην ειμαι υποχρεωμενος να εχω κανει φορολογικη δηλωση?(να σημειωθει οτι δεν εχω στην κατοχη μου καποιο αυτοκινητο σπιτι κτλ κτλ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

βασει του εισοδηματος που προανεφερα(λιγοτερο απο 6000) καλυπτομαι στο να μην ειμαι υποχρεωμενος να εχω κανει φορολογικη δηλωση?(να σημειωθει οτι δεν εχω στην κατοχη μου καποιο αυτοκινητο σπιτι κτλ κτλ.)

τοτε ισχυει οτι σου ειπα .πηγαινε στην εφορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γεια σας, θα ηθελα να μαθω εαν δικαιουμαι επιδομα ανεργιας. απο το 2002 εως τον μαιο του 2009 δουλευα σε ενα εργοστασιο, απο το μαιο του 2009 εως 18 αυγουστου του 2010 δουλευα σε ενα τουρστικο γραφειο. μετα εμεινα ανεργη εως τις 27 μαιου του 2011 που επιασα δουλεια σε σουπερ μαρκετ 4ωρη με συμβαση που ελιγε 10/8/11 και μου την ανανεωσαν εως 10/10/11. σε περιπτωση που δεν με κρατησουν δικαιουμα επιδομα?ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γεια σας, θα ηθελα να μαθω εαν δικαιουμαι επιδομα ανεργιας. απο το 2002 εως τον μαιο του 2009 δουλευα σε ενα εργοστασιο, απο το μαιο του 2009 εως 18 αυγουστου του 2010 δουλευα σε ενα τουρστικο γραφειο. μετα εμεινα ανεργη εως τις 27 μαιου του 2011 που επιασα δουλεια σε σουπερ μαρκετ 4ωρη με συμβαση που ελιγε 10/8/11 και μου την ανανεωσαν εως 10/10/11. σε περιπτωση που δεν με κρατησουν δικαιουμα επιδομα?ευχαριστω!

Ο ειδικός του φόρουμ επί των επιδομάτων ανεργίας συνάδελφος FAZEXA λόγω σαββατόβραδου απουσιάζει.Μόλις επιστρέψει και δει την ερώτηση σας θα σας απαντήσει αμέσως.

(Μεταξύ μας αν σου δώσει απόψε απάντηση μην την πάρεις και πολύ σοβαρά.Σαββατόβραδο βλέπεις .Καλλίτερα να σου απαντήσει αύριο).laugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γεια σας, θα ηθελα να μαθω εαν δικαιουμαι επιδομα ανεργιας. απο το 2002 εως τον μαιο του 2009 δουλευα σε ενα εργοστασιο, απο το μαιο του 2009 εως 18 αυγουστου του 2010 δουλευα σε ενα τουρστικο γραφειο. μετα εμεινα ανεργη εως τις 27 μαιου του 2011 που επιασα δουλεια σε σουπερ μαρκετ 4ωρη με συμβαση που ελιγε 10/8/11 και μου την ανανεωσαν εως 10/10/11. σε περιπτωση που δεν με κρατησουν δικαιουμα επιδομα?ευχαριστω!

Εαν θα ζητησης για 1η φορα ταμειο ανεργιας ,(δεν το αναφερεις) ,τοτε μετρα απο 27/5/2011 και μετα 80 ενσημα.εως 10/8/2011που σταματησες, δεν τα ειχες .οποτε τωρα αφου ξαναπιανεις δουλεια ,οπως και ναχει , μετα την ληξη της νεας σου συμβασης, ( απο 10/10/11) θα παρης,με την προυποθεση βεβαια , οτι θα ληξη, τουλαχιστον μετα τις 15/11/2011.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ο ειδικός του φόρουμ επί των επιδομάτων ανεργίας συνάδελφος FAZEXA λόγω σαββατόβραδου απουσιάζει.Μόλις επιστρέψει και δει την ερώτηση σας θα σας απαντήσει αμέσως.

(Μεταξύ μας αν σου δώσει απόψε απάντηση μην την πάρεις και πολύ σοβαρά.Σαββατόβραδο βλέπεις .Καλλίτερα να σου απαντήσει αύριο).laugh.gif

Λοιπον εσυ απο τις πολλες αμαρτιες.....,θα πας σιγουρα στην κολαση... :) ποιος σουπε εσενα, οτι εγω λειπω τα Σαββατοκυριακα,με την ενοια οτι δεν ασχολουμαι με δουλεια?στο εξοχικο 1 ωρα απο την Αθηνα παω,εκει και υπολογιστη εχω και τηλεφωνο και φαξ,και ολα τα συνεργα ,οποτε δουλευωκαι εδω κανονικοτατα.....απλως απο το απογευμα και μετα , εως καποια ωρα παω για ψαρεμα,συνηθως επιστρεφω γυρω στις 10,και μολις ηρεμησουν τα πνευματακαι στο σπιτι ,ή δεν εχω κατι καλλιτερο.... :) μπαινω αργα το βραδυ ηρεμα, με την ησυχια μου και στο forum,ετσι για να μην χανουμε και την επαφη με τους εδω φιλους. υποψιν απο φυση μου ,την νυχτα , λειτουργω καλλιτερα απο την ημερα..... :):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

υποψιν απο φυση μου ,την νυχτα , λειτουργω καλλιτερα απο την ημερα..... :):D

Ψιτ, να σου πω..... batman..........

παω για ψαρεμα

το ανέκδοτο από σένα βγήκε......??????????????? :lol::P:lol::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...