Προς το περιεχόμενο

ΤΑΧΙNET ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ USERNAME


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως να παραλάβεις πρώτα τον κλειδάριθμο? λέω εγώ τώρα..

  • Πήρα κλειδάριθμο και ξέχασα το Όνομα Χρήστη (Username). Τι μπορώ να κάνω για να το ανακτήσω ;


  • Μετά την παραλαβή του κλειδάριθμου από την Δ.Ο.Υ., σας έχει αποσταλεί μήνυμα στο e-mail που έχετε δηλώσει, όπου αναφέρεται το Όνομα Χρήστη (Username).


    Σε περίπτωση που για οποιοδήποτε λόγο δεν έχετε πρόσβαση στο e-mail σας:

    • Αν υπήρξατε χρήστης του TAXISnet μέχρι τις 06/12/2010 και πριν την παραλαβή του κλειδαρίθμου δεν κάνατε Επανεγγραφή, επικοινωνήστε με την Υπηρεσία μας, στο τηλ. 2104802552.
    • Αν υπήρξατε χρήστης του TAXISnet μέχρι τις 06/12/2010 και επειδή είχατε ξεχάσει τους κωδικούς που είχατε πριν τις 06/12/2010 κάνατε Επανεγγραφή , παραλάβατε το κλειδάριθμο αλλά δεν έχετε σημειώσει το νέο Όνομα Χρήστη και το Κωδικό πρόσβασης που δώσατε κατά την Επανεγγραφή, δυστυχώς θα πρέπει να υποβάλλετε εκ νέου αίτηση Επανεγγραφής και να επαναλάβετε τη διαδικασία κλειδαρίθμου
    • Αν κάνατε για πρώτη φόρα Αρχική Εγγραφή μετά τις 06/12/2010 , παραλάβατε τον κλειδάριθμο και δεν έχετε σημειώσει το Όνομα Χρήστη και το Κωδικό πρόσβασης θα πρέπει να κάνετε πάλι Αρχική Εγγραφή και να απευθυνθείτε ξανά στη Δ.Ο.Υ για την παραλαβή νέου κλειδάριθμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκανα παλια εγγραφη. Εχω καμια 15αρια μερες, αλλα εκανα την βλακεια και εβαλα password εναν που μου προτεινε το συστημα. Γι αυτο και το ξεχασα

Ακριβως το ιδιο ειχα παθει ακουσε με.Νέος πελάτης με έναρξη Ιανουάριο και πήγα να κανω αίτηση για κωδικούς με το νέο σύστημα.Πρώτηφορά και για μένα με αυτό το σύστημα και δεν σημείωσα το username που μου πρότεινε το σύστημα.Πήγαινε πάρε το κλειδάριθμο και μην ανησυχείς για τίποτα .Η διαδικασ'ια είναι αυτή που σου είχα πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω!

λοιπον παιδια επειδη την πατησα και εγω..πας στην δου και ζητας να σου ακυρωσουν την αιτηση δινοντας το αφμ.κανεις παλι εγγραφη και παιρνεις κλειδαριθμο να την ολοκληρωσεις.το ταχις απο το υπουργειο δεν μπορει να μεταβαλλει τιποτα ακομα.οι αλλαγες σε τετοια θεματα γινονται απο την δου.αυτα μου τα ειπε υπαλληλος του ταχισ σε συνομιλια που ειχα μαζι του επειτα απο 4 ημερες συνεχους προσπαθειας.εγω το εκανα με πελατη μου και τα καταφερα μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω το ελυσα. Πηρα κλειδαριθμο σημερα και τελικα αυτα που μου προτεινε το συστημα ως username και password, αυτα ηταν! Οποτε εβαλα τον κλειδαριθμο και με δεχτηκε με την πρωτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΑΙΡΑ

Πηγα να βαλω το username και το password και μου λεει τα στοιχεια δεν ειναι εγκυρα. Λογικα ξεχασα το username. Παω να κανω νεα εγγραφη και μου λεει οτι το συγκεκριμενο ΑΦΜ εχει κανει αιτηση για κλειδαριθμο. Τηλεφωνα δεν σηκωνουν.Εστειλα mail την Κυριακη αλλα δεν απαντησαν ακομα. Τι γινεται σ αυτη την περιπτωση? Να παω στην εφορια στο μητρωο και να ρωτησω μηπως εχει ερθει ο κλειδαριθμος? Πρεπει να τους πω το username ή μηπως δεν χρειαζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...
επισκέπτη ΕΛΕΝΗ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ

Εν τω μεταξυ οταν παω να κανω επανεγγραφη, στα πεδια username kai password μου τα εχει συμπληρωμενα. Λογικα αυτα που ειχα βαλει δεν πρεπει να ειναι? Καθε φορα που παω να κανω επανεγγραφη ειναι το ιδιο username και ο ιδιος αριθμος χαρακτηρων στο password

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς , αν και πότε απαντουν σε mail για αρχικοποίηση παλαιού κωδικού.

Εχω στείλει ένα απο την προηγουμενη εβδομάδα ,

αλλά δεν εχω παρει απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς , αν και πότε απαντουν σε mail για αρχικοποίηση παλαιού κωδικού.

Εχω στείλει ένα απο την προηγουμενη εβδομάδα ,

αλλά δεν εχω παρει απάντηση.

σε ερώτηση που έστειλα στις 21/5/2011, για σχετικό θέμα, η απάντηση ήρθε στις 31/5/2011 και ήταν η εξής....

Αγαπητέ κύριε,

Σε περίπτωση απώλειας του κωδικού password απαιτείται επανεγγραφή και παραλαβή νέου κλειδάριθμου απο την ΔΟΥ.

Πάντα στη διάθεσή σας

Υπηρεσία taxisnet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...