Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΡΥΘΜΙΣΗ ΟΦΕΙΛΩΝ ΜΕΣΩ TAXISNET ΚΑΙ ΠΟΡΕΊΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ


AGGELA

Ερώτηση

Έχω κάνει ρύθμιση οφειλών πελατη μου (ληξιπροθεσμων και μη ) μεσώ taxis . Η ρυθμιση έγινε 24/7/13 και η πληρωμη της πρωτης δόσης σε τράπεζα την 27/7/2013 .

Μεχρι και σύμερα και ενω στην κατασταση της αιτησης αναφερει ότι 'εγινε αποδεκτη απο το taxis 

 

Ιστορικό Μεταβολών Καταστάσεως Αίτησης

Ημ/νία Κατάσταση Αποστολέας Υπεύθυνος 23/07/2013 11:16:13 Έχει Υποβληθεί χχχχχχχχχχχ χχχχχχχχχχχχχχ 23/07/2013 11:16:13

Η Αίτηση είναι έτοιμη για προώθηση στο TAXIS 23/07/2013 11:16:13

Η Αίτηση προωθήθηκε προς επεξεργασία στο TAXIS 24/07/2013 03:07:48

Η Αίτηση έγινε αποδεκτή από το TAXIS

 

μπροστά στις αποθηκευμενες δηλώσεις  εμφανιζει αυτο

 

Αποθηκευμένες Αιτήσεις που έχουν υποβληθεί στο έτος 2013

Τύπος Αίτησης:  Αίτηση ρύθμισης με απαλλαγή προσαυξήσεων

 Αίτηση Πάγιας Ρύθμισης  Έτος:   2013   

Πηγή          Αριθμός  Καταχ.     Ημ/νία Υποβολής     Κατάσταση Ρύθμισης     Ενέργειες

TAXISnet   34156χχχχ                 23/07/2013          Ανεπικύρωτη clear.gif              Προβολή Αίτησης

                                                                                                                                                           Υπεύθυνη Δήλωση

clear.gif

                                                                                                                                       Κατάσταση Αίτησης

clear.gifclear.gif

τι μπορει να σημαίνει το ΑΝΕΠΙΚΥΡΩΤΗ ????? γνωρίζει κανεις ???

Μηπως δεν εχει ενημερωθεί ακόμη για την πληρωμη στην τράπεζα??? ....εχουν περασει τοσες ημερες 

Θα μου βγάσλει καποια κατάσταση των δόσεων με τις ημερομηνίες πληρωμων τους ????

Αν γνωρίζει καποιος συνάδελφος κατι σχετικα με το πως λειτουργει το παραπάνω θέμα ας με ενημερώσει 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters For This Question

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ρε παιδια λιγο υπομονη

οταν γινει η πληρωη στην τραπεζα και περασουν 3 μερες θα γινει επικυρωμενη και

ολα θα ειναι μια χαρα........εξαλου το συστημα (taxis) δουλευει τελεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

απο τις 27/7 που πληρωσα οχι 3 αλλα 13 μερες περασανε και τιποτα ακομη...... οσο για το συστημα ας το αφησω ασχολιαστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

απο τις 27/7 που πληρωσα οχι 3 αλλα 13 μερες περασανε και τιποτα ακομη...... οσο για το συστημα ας το αφησω ασχολιαστο

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙς ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΕΙ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ 3 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΗ ΡΥΘΜΙΣΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

                  Αποθηκευμένες Αιτήσεις που έχουν υποβληθεί στο έτος 2013 Τύπος Αίτησης:   Έτος:   Πηγή Αριθμός

Καταχ. Ημ/νία Υποβολής Κατάσταση Ρύθμισης Ενέργειες TAXISnet 33910666 19/07/2013 Επικυρωμένη clear.gif

Προβολή Αίτησης
clear.gif
Υπεύθυνη Δήλωση
clear.gif
Κατάσταση Αίτησης
clear.gifclear.gif  
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

                  Αποθηκευμένες Αιτήσεις που έχουν υποβληθεί στο έτος 2013 Τύπος Αίτησης:   Έτος:   Πηγή Αριθμός

Καταχ. Ημ/νία Υποβολής Κατάσταση Ρύθμισης Ενέργειες TAXISnet 33910666 19/07/2013 Επικυρωμένη clear.gif

Προβολή Αίτησης
clear.gif
Υπεύθυνη Δήλωση
clear.gif
Κατάσταση Αίτησης
clear.gifclear.gif  

 

Η ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΕΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

απο τις 27/7 που πληρωσα οχι 3 αλλα 13 μερες περασανε και τιποτα ακομη...... οσο για το συστημα ας το αφησω ασχολιαστο

Τελικά είχες καμία εξέλιξη;

Γιατί κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω από 24/07. Πληρωμένες εμπρόθεσμα δύο ρυθμίσεις με μία και μοναδική δόση η κάθε μία κι αμόκα κατάσταση ανεπικύρωτη!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τελικά είχες καμία εξέλιξη;

Γιατί κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω από 24/07. Πληρωμένες εμπρόθεσμα δύο ρυθμίσεις με μία και μοναδική δόση η κάθε μία κι αμόκα κατάσταση ανεπικύρωτη!!!!

Τελικα εγινε επικυρωση της ρυθμισης που έκανα (και σε 2 αλλες που έκανα αργοτερα).

Υποψιάζομαι ότι η πληρωμή των επόμενων δόσεων θα γίνεται με την ιδια ταυτότητα ρυθμισμένης οφειλής της αρχικής αιτησης , η με πάγια εντολή σε λογαριασμό τράπεζας με το ΙΒΑΝ   που έχω συμπεριλάβει στην αιτηση ρύθμισης .

Δεν γνωρίζω όμως αν θα π΄ρεπει να ενημερώσω και την τράπεζα για την πάγια αυτη έντωλη που έδωσα μεσω ταχις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

τελικά η πρώτη δόση πληρώνεται από τον λογαριασμό ή με τον κωδικό πληρωμής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τελικα εγινε επικυρωση της ρυθμισης που έκανα (και σε 2 αλλες που έκανα αργοτερα).

Υποψιάζομαι ότι η πληρωμή των επόμενων δόσεων θα γίνεται με την ιδια ταυτότητα ρυθμισμένης οφειλής της αρχικής αιτησης , η με πάγια εντολή σε λογαριασμό τράπεζας με το ΙΒΑΝ   που έχω συμπεριλάβει στην αιτηση ρύθμισης .

Δεν γνωρίζω όμως αν θα π΄ρεπει να ενημερώσω και την τράπεζα για την πάγια αυτη έντωλη που έδωσα μεσω ταχις

Καλησπέρα, ευχαριστώ για την απάντηση. Για πόσο διάστημα άπό την πληρωμή ήταν σε ανεπικύρωτη κατάσταση. Εμένα είναι ήδη δύο εβδομάδες.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τελικά το θέμα της καθυστέρησης στην εμφάνιση της αίτησης ως επικυρωμένη οφείλεται στον όγκο δουλειάς που έχουν κάποιες ΔΟΥ. Μετά από όχληση στη ΔΟΥ οφειλής τακτοποιήθηκε το θέμα εντός πενταλέπτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Καλησπέρα συνάδελφοι,

 

Οσόν αφορά τη ρύθμιση των οφειλών, οι οποίες εμφανίζονται και στην προσωποποιημένη πληροφόρηση, θέλω να κάνω ηλεκτρονική υποβολή για ρύθμιση οφειλών για έναν πελάτη μου, αλλά δεν με αφήνει το σύστημα να υποβάλλω, λόγω ότι βρέθηκε μη εκπληρωμένη υποβολή εκκαθαριστικής δήλωσης για το 2011. Πέρυσι του βεβαίωθηκαν από την αρμόδια ΔΟΥ, βάσει ελέγχου των βιβλίων της επιχείρησης του οι οφειλές του ΦΠΑ για το 2011, οι οποίες και σας ανέφερα παραπάνω εμφανίζονται στην προσωποποιημένη πληροφόρηση του λογαριασμού του. Να αναφέρω βέβαια ότι υπέβαλλα την εκκαθαριστική του 2011 ηλεκτρονικά, αλλά μου εμφανίζει ότι πρέπει να πάει να πληρώσει στην τράπεζα εντός 3 ημερών για τις οφειλές του 2011, πράγμα το όποιο είναι αδύνατον να πάει να πληρώσει, γι αυτό και θέλω να κάνω τη ρύθμιση. Γιατί πρέπει να γίνει η υποβολή της εκκαθαριστικής του 2011 για να προχωρήσει ύστερα στη ρύθμιση από τη στιγμή που φαίνεται τι χρωστάει ο άνθρωπος; Υπάρχει κάποια εξήγηση; Μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα του συστήματος; Αν γνωρίζει κάποιος συνάδελφος ή του έχει συμβεί ανάλογο περιστατικό, ας μου πει παρακαλώ τι πρέπει να κάνω γιατί έχω πάει στην εφορία 3 φορές και δεν έχω βγάλει άκρη με τους υπαλλήλους της ΔΟΥ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

απο τις 27/7 που πληρωσα οχι 3 αλλα 13 μερες περασανε και τιποτα ακομη...... οσο για το συστημα ας το αφησω ασχολιαστο

Η επικύρωση γίνεται από την αρμοδία Δ.Ο.Υ και παίρνει μερικές μέρες , αν βιάζεσαι πέρνα από την εφορία στα ΕΣΟΔΑ και θα το τακτοποιήσουν άμεσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

η επομενη δοση των ρυθμισεων θα γινουν αυτοματα απο τους λογαριασμους που εχουμε

δηλωσει η με την ταυτοτητα θα κανουμε πληρωμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Υπαρχουν καπου οδηγιες για αυτο το πραγμα ή βαζουμε στα πεδια οτι μας κατεβει στο κεφαλι?

 

Και γω την ίδια απορία έχω αλλά το μόνο πράγμα που τρέχει είναι οι προσαυξήσεις οπότε μάλλον στα τυφλά θα πάμε πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

η επομενη δοση των ρυθμισεων θα γινουν αυτοματα απο τους λογαριασμους που εχουμε

δηλωσει η με την ταυτοτητα θα κανουμε πληρωμη?

και η πρώτη επίσης, πως θα γίνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρωτησα το δικαστικό στην εφορεία και οι τρόποι πληρωμης ειναι οι ακόλουθοι

 

1, Η περνας απο την τραπεζα σου ,το IBAN της οποίας εχεις δηλώσει στην αίτηση ρύθμισης, και υπογράφεις εντολη για πάγια εξόφληση των δόσεων ανα μηνα και έτσι δεν εχεις να νοιάζεσαι καθε τέλος του μήνα

2,Πας εφορεία και πληρώνεις στο ταμείο την δόση σου καθε τελος του μήνα

3,Η ταυτότητα πλήρωμής που έβγαλε το σύστημα γιά πληρωμή της πρώτης δόσης είναι αυτή που χρησιμοποιήται για να πληρωθούν και όλες οι επόμενες δόσεις στην τράπεζα η ηλεκτρονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πρεπει να παμε τραπεζα δηλαδη; Εγω απλα εβαλα το iban! Δηλαδη η πρωτη δοση δεν πληρωθηκε;

η θα πληρωνει με την ταυτοτητα την ιδια ολες τις δοσεις ,

η πρεπει να μιλησει με την τραπεζα για να δωσουν εντολη πληρωμης καθε μηνα μεσω του λογ/σμου που δηλωσες .

αυτοματα εντολη με τη αιτηση δεν δινετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλημερα σας,

εχω κανει δυο ρυθμισεις πελατων οπου δν φαινονταν επικυρωμενες μετα απο ενα μηνα μου ειπαν απο το ταχις να παω στην ΔΟΥ να τους ενημερωσω να το περασουν απο κει ελα μου ομως που μου φεραν οι ανθρωποι τα χαρτια που τους ειχα δωσει και ενω τους ειχα τονισει να πληρωσουν την πρωτη δοση μαζι με τα εξοδα επιβαρυνσης αυτοι πληρωσαν μονο την πρωτη δοση λογικο ειναι να ειναι ανεπικυρωτη. Τι γινεται ομως σε αυτη την περιπτωση που εχουν καταθεσει τα χρηματα που πηγαν αυτα τα λεφτα γιατι λογικα θα πρπει να ξαναστηθουν οι ρυθμισεις και οσο για παγια εντολη ξεχαστετο προς το παρον μου ειπαν απο το  το ταχις οτι δν εχουν ακομα διευκρινικτικη και το μονο που ξερουν ειναι οτι και για την δευτερη δοση παλι στο γκισε με την ταυτοτητα πληρωμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Απαραίτητη προϋπόθεση για την υπαγωγή στις νέες ρυθμίσεις τμηματικής εξόφλησης ληξιπρόθεσμων οφειλών προς το Δημόσιο δεν είναι μόνο η ηλεκτρονική υποβολή των αιτήσεων και των υπευθύνων δηλώσεων εισοδηματικής και περιουσιακής κατάστασης από τους οφειλέτες αλλά και η προσέλευσή τους στις τράπεζες για την ενεργοποίηση πάγιων εντολών πληρωμής των μηνιαίων δόσεων.

Δεν αρκεί δηλαδή να έχει δώσει ο φορολογούμενος τον αριθμό του τραπεζικού λογαριασμού, αλλά θα πρέπει να δώσει εντολή στην τράπεζα να πληρώνει το σχετικό ποσό κάθε μήνα.

Σύμφωνα με τα όσα τονίζει αρμόδια πηγή του υπουργείου Οικονομικών, κάθε οφειλέτης του Δημοσίου για να θεωρηθεί συνεπής με τη ρύθμιση στην οποία εντάχθηκε πρέπει, αμέσως μόλις εγκριθεί η αίτησή του, να πάει στην τράπεζα στην οποία έχει ανοίξει τον τραπεζικό λογαριασμό μέσω του οποίου θα εξοφλεί τα ρυθμισθέντα χρέη του και να ενεργοποιήσει την προβλεπόμενη πάγια εντολή για την πληρωμή των μηνιαίων δόσεων της ρύθμισης.Αν δεν το πράξει, τότε θα τεθεί εκτός ρύθμισης! Κι αυτό θα συμβεί επειδή οι υπηρεσίες του υπουργείου Οικονομικών δεν μπορούν να "τραβούν" κάθε μήνα χρήματα από τον λογαριασμό του για την εξόφληση των δόσεων της ρύθμισης αν προηγουμένως δεν έχει ενεργοποιηθεί από τον ίδιο τον οφειλέτη η σχετική πάγια εντολή.

Από τη στιγμή που ενεργοποιήθηκε το ηλεκτρονικό σύστημα για τις ρυθμίσεις χρεών παρατηρήθηκε ότι αρκετοί φορολογούμενοι έχουν αναγράψει τον τραπεζικό λογαριασμό από τον οποίο θα εξοφλούνται οι δόσεις, αλλά δεν έχουν δώσει πάγια εντολή στην τράπεζα.

Αν όμως δεν υπάρχει πάγια εντολή, τότε η 2η και οι επόμενες μηνιαίες δόσεις της ρύθμισης θα παραμείνουν απλήρωτες, οπότε ο οφειλέτης θα θεωρηθεί αυτόματα ασυνεπής και θα χάσει τη ρύθμιση.

..........        ?             .............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 

Απαραίτητη προϋπόθεση για την υπαγωγή στις νέες ρυθμίσεις τμηματικής εξόφλησης ληξιπρόθεσμων οφειλών προς το Δημόσιο δεν είναι μόνο η ηλεκτρονική υποβολή των αιτήσεων και των υπευθύνων δηλώσεων εισοδηματικής και περιουσιακής κατάστασης από τους οφειλέτες αλλά και η προσέλευσή τους στις τράπεζες για την ενεργοποίηση πάγιων εντολών πληρωμής των μηνιαίων δόσεων.

Δεν αρκεί δηλαδή να έχει δώσει ο φορολογούμενος τον αριθμό του τραπεζικού λογαριασμού, αλλά θα πρέπει να δώσει εντολή στην τράπεζα να πληρώνει το σχετικό ποσό κάθε μήνα.

Σύμφωνα με τα όσα τονίζει αρμόδια πηγή του υπουργείου Οικονομικών, κάθε οφειλέτης του Δημοσίου για να θεωρηθεί συνεπής με τη ρύθμιση στην οποία εντάχθηκε πρέπει, αμέσως μόλις εγκριθεί η αίτησή του, να πάει στην τράπεζα στην οποία έχει ανοίξει τον τραπεζικό λογαριασμό μέσω του οποίου θα εξοφλεί τα ρυθμισθέντα χρέη του και να ενεργοποιήσει την προβλεπόμενη πάγια εντολή για την πληρωμή των μηνιαίων δόσεων της ρύθμισης.Αν δεν το πράξει, τότε θα τεθεί εκτός ρύθμισης! Κι αυτό θα συμβεί επειδή οι υπηρεσίες του υπουργείου Οικονομικών δεν μπορούν να "τραβούν" κάθε μήνα χρήματα από τον λογαριασμό του για την εξόφληση των δόσεων της ρύθμισης αν προηγουμένως δεν έχει ενεργοποιηθεί από τον ίδιο τον οφειλέτη η σχετική πάγια εντολή.

Από τη στιγμή που ενεργοποιήθηκε το ηλεκτρονικό σύστημα για τις ρυθμίσεις χρεών παρατηρήθηκε ότι αρκετοί φορολογούμενοι έχουν αναγράψει τον τραπεζικό λογαριασμό από τον οποίο θα εξοφλούνται οι δόσεις, αλλά δεν έχουν δώσει πάγια εντολή στην τράπεζα.

 

Αν όμως δεν υπάρχει πάγια εντολή, τότε η 2η και οι επόμενες μηνιαίες δόσεις της ρύθμισης θα παραμείνουν απλήρωτες, οπότε ο οφειλέτης θα θεωρηθεί αυτόματα ασυνεπής και θα χάσει τη ρύθμιση.

..........        ?             .............

 

 

ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ,ΑΦΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ ,ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΟΦΕΙΛΗΣ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΣΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ,ΤΟΝΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗΣ ΟΦΕΙΛΗΣ ,ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ?

ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΓΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΕΞΟΦΛΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΛΟΓ/ΣΜΟΥ ΠΟΥ ΔΗΛΩΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ .

ΣΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΟΦΕΙΛΗΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ,

ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΔΙΝΕΙ ΕΝΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΙΑ ΕΞΟΦΛΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΥ ΛΟΓ/ΣΜΟΥ ..

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΧΙς ΟΤΙ Ο ΛΟΓ/ΣΜΟΣ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΕ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΔΙΝΕΤΕ ΠΑΓΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΕΞΟΦΛΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΛΟΓ/ΣΜΟΥ ,ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΟΦΕΙΛΗΣ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Λοιπόν σας το λέω για να το ξέρετε κι εσείς... είχα κάνει από 31/07 την αίτηση και δεν πλήρωσα την πρώτη δόση γιατί νόμιζα ότι θα την πάρουν από το λογαριασμό. Έκανα νέα αίτηση και την πήρε κανονικά. πλήρωσα την πρώτη δόση στην τράπεζα αλλά η τράπεζα δεν μπορεί να κάνει ακόμα πάγια εντολή γιατί πρέπει να ενημερωθεί το λογισμικό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...