Προς το περιεχόμενο

GSIS-ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μουαχαχαχαχα

 

σημερα εστειλα 1 Ε5    και μια δηλωση επαγγελματια   !!!!  

 

ολα δουλευαν ρολοι !! 

 

παραθετω τους κωδικους που ανοιγουν τις σελιδες  για να κανετε κι εσεις τη δουλεια σας

username : jacknorris

password : γροθια

 

 

τωρα καθομαι και απολαμβανω τον θριαμβο μου απεναντι στο συστημα

OI καπνοι που βγαινουν απο την οθονη του υπολογιστη λες να μαυρισουν το πατωμα και να πρεπει να σφουγγαρισω τα γυαλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω συνάδελφε ότι πρέπει να μοιραστείς το μυστικό της επιτυχίας σου μαζί μας ,

 

εγώ απο τις 05:10 το πρωί , δεν έχω καταφέρει να μπω μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον συναδελφοι - σημερα ημερα Σαββατο 15/6 μπαινεις στο συστημα αλλα..........καποια στιγμη σε πεταει και ξανα απο την αρχη (μαλιστα σε πεταει και την ωρα που κανεις προσωρινη αποθηκευση) Και για να μην παρεξηγουμαι την δικη μου δηλωση ανεβαζω (γιατι αυτο για πελατη δεν πληρωνεται) ΤΕΛΟΣ!!!!!

Αν δεν δωσουν ΝΕΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΣΕ ΟΛΑ προβλημα τους -ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΩΣ ΟΦΕΙΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΗΡΕΜΟΣ ΠΙΑ και..........

 

http://www.youtube.com/watch?v=RcuY9CtYPKs

 

 

 

καλο υπολοιπο Σ/Κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια βλακώδη ερώτηση? Έχει καταφέρει κανείς να μεταφέρει τα ενοίκια από τον πίνακα που γράφουμε στο έντυπο Ε3? Από χθες είναι αδύνατο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια βλακώδη ερώτηση? Έχει καταφέρει κανείς να μεταφέρει τα ενοίκια από τον πίνακα που γράφουμε στο έντυπο Ε3? Από χθες είναι αδύνατο.....

ΧΘΕΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.   ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησε μαζί μου ο Τσακ Νόρρις...
Κι όμως... ΟΥΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ Ε5!

 

Μετά από αυτό πώς να τομήσω να ξαναπροσπαθήσω εγώ η κοινή θνητή...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

προχθές είχα στείλει Ε3 και αναμόρφωση και σε μία ΟΕ και την είχα αποθηκεύσει προσωρινά

 

πάω τώρα να μπώ και μου βγάζει αυτό

 

Ο ΑΦΜ (______________) που συνδέεται με την πιστοποίηση σας στο TAXISNET δεν είναι αποδεκτός.

Επικοινωνείστε με την Υπηρεσία του TAXISNET στο τηλέφωνο 210-4802552.

 

 

Τί καινούριο φρούτο είναι αυτό?????? Ξέρει κανείς κάτι??????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είσαι μόνη μου το βγάζει συνεχώς, δεν ξέρω τι γίνεται!!!

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ???? ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!  :angry:  :angry:  :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, μην πανικοβάλλεσθε. Ιδού η ανακοίνωση της ΠΟΦΕΕ, που πάντα φροντίζει για μας και την ευχαριστούμε άπειρα για την τεράστια "παράταση" !

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά από συντονισμένες ενέργειες της Ομοσπονδίας μας θεωρείται βέβαιη η παράταση εύλογου χρονικού διαστήματος (μιας εβδομάδας) , των δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος Νομικών Προσώπων της παράγραφο 4 του άρθρου 2 του Ν.2238/1994 (Ο.Ε., Ε.Ε. , κλπ) οι οποίες λήγουν την 17/06/2013.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωρινή απώλεια σύνδεσης. Προσπαθείστε πάλι αφού κλείσετε όλα τα παράθυρα...........

ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ, ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ, ΤΟ ΦΩΣ, ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΦΗΣΑ ΑΝΟΙΧΤΟ.... ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ, Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ Ε3 ΑΠΕΤΥΧΕ!!!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη  ....  φίλη Sarliz μιας και γειτόνισα  αν πάς για καφέ δεν καφέ δεν θα είναι καλύτερα?

 

και εγω ήρθα για τις τελευταίες   ....

εφυγα για ΚΟΥΡΟΥΤΑ....

 

άλλος..?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη  ....  φίλη Sarliz μιας και γειτόνισα  αν πάς για καφέ δεν καφέ δεν θα είναι καλύτερα?

 

και εγω ήρθα για τις τελευταίες   ....

εφυγα για ΚΟΥΡΟΥΤΑ....

 

άλλος..?????

 

Επίτηδες το κάνεις ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OXI  .....  :)

 

Για να δεις τι μυαλο εχουμε ως λογιστες.....το κανω... :angry:

ακομα γραφειο ειμαι...????

 

Αν αυτό σε παρηγορεί, θα σου πω ότι δεν είσαι ο μόνος ...

 

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να μας δουλεύουν δεν εξηγείται αλλιώς ....  

 

Είμαι μέσα στο Ε3 καταχωρώ κανονικά και ξαφνικά τα ξεχνάει όλα και με γράφει κανονικά @#$%^&*( με πετάει έξω @#$%^&*(Ο) με το αιτιολογικό σε κόκκινα γράμματα οτι έχω μείνει ανενεργός αρκετή ώρα

 

 Προσωρινή απώλεια σύνδεσης. Προσπαθείστε πάλι αφού κλείσετε όλα τα παράθυρα του φυλλομετρητή (Browser) !!

 

και μετά το συνηθισμένο παραμύθι :

 

 Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ???? ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!  :angry:  :angry:  :angry:

 Σήμερα μπήκα εκτός προγράμματος και δέχθηκε την υποβολή με τον δικό μου κωδικό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Γ.Γ.Π.Σ δεν λειτουργεί θα δώσετε κάποια λύση επιτελούς,έστω παράταση@htheoharis

 

Έμενα γιατί δεν μου απαντάει στο twitter.Για μένα δεν κελαηδούν τα πουλιά και μην μου πείτε ότι δεν έκανα σοβαρή ερώτηση γιατί αυτό είναι το θέμα μας,ολα τα υπόλοιπα βρίσκονται αν μας δώσουν οδηγίες

Δεν με νοιάζει τίποτα η να βρεθεί λύση η αλλιώς ας το κλείσει και αυτό το "μαγαζι" και να ανοίξει όταν μπορούν. Ούτε σήμερα μπορώ να στείλω δήλωση τι γίνεται???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πας να δεις και να καμαρώσεις τα παιδάκια σου...πολλές στιγμές έχουμε χάσει από την ζωή τους..μην κάνεις την χάρη στον κάθε "Χαρούλη"...παράταση θα δοθεί...δεν δουλεύει το σύστημα και εφόσον ζήτησε παράταση η ΠΟΦΕΕ...(μην με βρίσεις  :) )

KALASTY επιτέλους γύρισα στο γραφείο. Άκουσα τη συμβουλή σου και την κοπάνησα άρον άρον. Βέβαια ολίγον υπερβολικός έφυγα για τη γιορτή την Παρασκευή και γύρισα σήμερα αλλά να σου πω την αλήθεια πολύ το χάρηκα. Προσεχώς θα σου στείλω φωτογραφίες από τη γιορτή. Καλή συνέχεια.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη  ....  φίλη Sarliz μιας και γειτόνισα  αν πάς για καφέ δεν καφέ δεν θα είναι καλύτερα?

 

και εγω ήρθα για τις τελευταίες   ....

εφυγα για ΚΟΥΡΟΥΤΑ....

 

άλλος..?????

 

Φίλε TAG-AMAL, άκουσα την συμβουλή σου και πήγα και γώ για μπάνιο!!!!!!   :)

Αλλά όμως δεν σε είδα πουθενά!!!!!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
logo_el.png
logo_ggps.gif
 
 

 


Προσωρινά μη διαθέσιμη/ο υπηρεσίας/εγγράφου

 

 

H υπηρεσία ή το έγγραφο που ζητήσατε δεν είναι διαθέσιμη/ο προσωρινά.
 


Τhe service or the document you requested is not currently available.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...