Προς το περιεχόμενο

ΘΕΜΑΤΑ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2012


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Μπάμπης Κ.

Θα φορολογηθεί για τα πραγματικά, αλλά η έκτακτη εισφορά θα υπολογιστεί στα τεκμαρτά

Καλημέρα

Θα προσέθετα ταπεινά, εκτός των αντικειμενικών δαπανών του άρθρου 17.

Καλή συνέχεια.

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΒΑΖΩ ΠΟΣΟΣΤΟ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ 5 ΤΟΥ Ε1; ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Η' ΝΟΙΚΙΑΖΕΙ, ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΤΕΚΜΗΡΙΟ;

Αν φιλοξενείται δεν προκύπτει τεκμήριο και συμπληρώνεις τον πιν.7.10 ως φιλοξενούμενο.

Αν ιδιοκατοικεί, μισθώνει ή του παραχωρείται δωρεάν έχει τεκμήριο και συμπληρώνεις τον πιν.5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Θα προσέθετα ταπεινά, εκτός των αντικειμενικών δαπανών του άρθρου 17.

Καλή συνέχεια.

Μπάμπης Κ.

Δηλαδή δεν υπολογίζεται έκτακτη εισφορά στις δαπάνες απόκτησης περιουσιακών στοιχείων ??

Μπορεί κάποιος να παραθέσει τη διάταξη..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάμπης Κ.

Δηλαδή δεν υπολογίζεται έκτακτη εισφορά στις δαπάνες απόκτησης περιουσιακών στοιχείων ??

Μπορεί κάποιος να παραθέσει τη διάταξη..?

Δείτε άρθρο 1, ΠΟΛ 1167/11

Καλή συνέχεια.

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν υπολογίζεται έκτακτη εισφορά στις δαπάνες απόκτησης περιουσιακών στοιχείων ??

Μπορεί κάποιος να παραθέσει τη διάταξη..?

ΠΟΛ 1167/2011

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/index/circular/12582/hl/1167

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάμπης Κ.

Kαλημέρα σε όλους!

Έχω 2-3 θεματάκια για το Ε1:

1. Στον κωδικό 415 ζημιές προηγούμενων οικ.ετών από ατομ.επιχ/ση: Δεν διευκρινίζεται ζημιές πόσων ετών μπορώ να βάλω? πρέπει τα οικ.έτη με τις ζημιές να είναι συνεχόμενα ή αν έχει ανάμεσα σε κάποιο έτος κέρδος συμψηφίζονται μεταξύ τους?

2. Ενοικίαση αποθήκης από συνταξιούχο(ιδιώτη) για προσωπική χρήση πάει στον κωδικό 419?

3. Παραπληγικό επίδομα πάει στον κωδ.657 ώστε να μην υπολογιστεί έκτακτη εισφορά σωστά?

ευχαριστώ

Καλησπέρα συναδέρφισσα

Οι ζημιές είτε αθροίζονται με τα επί μέρους εισοδήματα κατά το οικονομικό έτος που προηγείται της φορολογία, είτε κατά το ημερολογιακό ή διαχειριστικό ή γεωργικό έτος το οποίο έληξε μέσα στο προηγούμενο από τη φορολογία οικονομικό έτος. Δείτε το άρθρο 4 του ΚΦΕ.

Ενοικίαση αποθήκης για μη επαγγελματική-εμπορική χρήση (εδώ λέτε ιδιωτική), κατά την άποψή μου δεν αναγράφεται στον 657 (εδώ συμπληρωματικός φόρος 1,5%).

Το παραπληγικό επίδομα για να γραφτεί στον 657, θα πρέπει να υπάρχει και βεβαίωση α’βάθμιας νομαρχιακής επιτροπής ή ΚΕΠΑ σε ισχύ, που να αποδίδει άνω του 80% αναπηρία (ολική).

Καλή δύναμη, καλή συνέχεια.

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Καλησπερα,προκειται αυριο να κανω τη φορολογικη μου δηλωση και θελω αν μπορειτε να με βοηθησετε! Ειμαι 27 ετων ανεργος ολο το 2011 χωρις να δικαιουμαι επιδομα ανεργιας,εχω στην κατοχη μου ενα αυτοκινητο 1587 κυβικων του 2006 και το 33% ενος σπιτιου 100 τ.μ! Ολα τα παραπανω εννοειται απο γονικες παροχες.... Παω να κανω ηλεκτρονικα τη δηλωση μου και μου βγαζει χρεωστικο 900 ευρω!! Ειναι δυνατον να ζητανε απο καποιον χωρις εισοδηματα 900 ευρω? τι μπορω να κανω,αν μπορει καποιος που ξερει ας βοηθησει! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

KAMIA AΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΝΕΙΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάμπης Κ.

Δεν ήμουν και πολύ σαφής στη δημοσίευση 307 για την πρώτη ερώτηση αλλά δείτε το άρθρο 4 το 2238 για βοήθεια …

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημέρα σε όλους!

Έχω 2-3 θεματάκια για το Ε1:

1. Στον κωδικό 415 ζημιές προηγούμενων οικ.ετών από ατομ.επιχ/ση: Δεν διευκρινίζεται ζημιές πόσων ετών μπορώ να βάλω? πρέπει τα οικ.έτη με τις ζημιές να είναι συνεχόμενα ή αν έχει ανάμεσα σε κάποιο έτος κέρδος συμψηφίζονται μεταξύ τους?

2. Ενοικίαση αποθήκης από συνταξιούχο(ιδιώτη) για προσωπική χρήση πάει στον κωδικό 419?

3. Παραπληγικό επίδομα πάει στον κωδ.657 ώστε να μην υπολογιστεί έκτακτη εισφορά σωστά?

ευχαριστώ

Ζητώ συγνώμη και για τη απάντηση της δεύτερης ερώτησης. Η σωστή απάντηση είναι ΝΑΙ.

Το είδα από την πλευρά του εκμισθωτή και απάντησα λάθος , καθώς αναφέρθηκα και σε λάθος κωδικό κλπ κλπ …

(Spatial Disorientation τύπος ΙΙ)

Συγνώμη…

Καλή συνέχεια.

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ με την σειρά μου και εύχομαι καλή δύναμη σε όλους.

Έχω να κ΄΄ανω μια ερώτηση σχετικά με το εκκαθαριστικό της φετεινής δήλωσης .Πρίν λίγο που έστειλα μία δήλ. μου έβγαλε το εκκαθαριστικό ΠΙΣΤΩΤΙΚΟ(όχι μεγάλο αλλά ναί πιστωτικό) και χωρίς την έκτακτη εισφορά μαζί.

Θα αποστείλουν χωριστά την εισφορά ή είναι ...κόλπο των ημερών..?????

Κια πάλι καλή δύναμη και υγεία σε όλους μας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ με την σειρά μου και εύχομαι καλή δύναμη σε όλους.

Έχω να κ΄΄ανω μια ερώτηση σχετικά με το εκκαθαριστικό της φετεινής δήλωσης .Πρίν λίγο που έστειλα μία δήλ. μου έβγαλε το εκκαθαριστικό ΠΙΣΤΩΤΙΚΟ(όχι μεγάλο αλλά ναί πιστωτικό) και χωρίς την έκτακτη εισφορά μαζί.

Θα αποστείλουν χωριστά την εισφορά ή είναι ...κόλπο των ημερών..?????

Κια πάλι καλή δύναμη και υγεία σε όλους μας .

Η έκτακτη εισφορά περιλαμβάνεται στο εκκαθαριστικό. Αν δεν την έχει μέσα, πιθανότατα δεν είσαι υπόχρεη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν την περιλαμβάνει παρά το ότι υπάγεται και μάλιστα είναι 402,00 ευρώ.

Δεν κατάλαβα γιτί μου τό έβγαλε έτσι σήμερα και γι' αυτό και έκανα την ερώτηση.

Αν ξέρει κάποιος κάτι παρταπάνω ας μου απαντήσει κι εμένα.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

θα ήθελα την πολύτιμη βοήθειά σας στο παρακάτω-ίσως χαζό ερώτημα- αλλα θέλω να είμαι σίγουρη

Εχω εισόδημα απο μισθούς γύρω στα 8700 . Ωστόσο το τελευταίο δίμηνο του 2011 έμεινα άνεργη και πήρα επίδομα γύρω στα 500 και αποζημίωση απο τη δουλειά γύρω στα 2800.

Η ερώτησή μου είναι η εξής:

για τον υπολογισμό των αποδείξεων θα εφαρμόσω το 25% μόνο στο 8700; Η θα συνυπολογίσω επίδομα και αποζημίωση;;

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,προκειται αυριο να κανω τη φορολογικη μου δηλωση και θελω αν μπορειτε να με βοηθησετε! Ειμαι 27 ετων ανεργος ολο το 2011 χωρις να δικαιουμαι επιδομα ανεργιας,εχω στην κατοχη μου ενα αυτοκινητο 1587 κυβικων του 2006 και το 33% ενος σπιτιου 100 τ.μ! Ολα τα παραπανω εννοειται απο γονικες παροχες.... Παω να κανω ηλεκτρονικα τη δηλωση μου και μου βγαζει χρεωστικο 900 ευρω!! Ειναι δυνατον να ζητανε απο καποιον χωρις εισοδηματα 900 ευρω? τι μπορω να κανω,αν μπορει καποιος που ξερει ας βοηθησει! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Αν έχεις από προηγούμενες δηλώσεις την δυνατότητα να κάνεις ανάλωση κεφαλαίου - τόση όσο και τα ποσά των τεκμηρίων - νομίζω οτι θα σου βγει μηδενική η δήλωση (μην ξεχασεις να τσεκάρεις και τον κωδ.017 του πίνακα 2)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραπληγικό επίδομα για να γραφτεί στον 657, θα πρέπει να υπάρχει και βεβαίωση α’βάθμιας νομαρχιακής επιτροπής ή ΚΕΠΑ σε ισχύ, που να αποδίδει άνω του 80% αναπηρία (ολική).

Καλή δύναμη, καλή συνέχεια.

Μπάμπης Κ.

Οχι, επιτρέψτε μου, αλλά δεν είναι σωστό αυτό που λέτε.

Το εξωιδρυματικό επίδομα (παραπληγίας-τετραπληγίας) απαλλάσεται της φορολογίας από το άρθρο 6 του ΚΦΣ.

Δεν είναι απαραίτητο κάποιο ποσοστό αναπηρίας γι' αυτό.

Εαν έχει υποβληθεί σε προηγούμενη χρονιά απόφαση υγειονομικής επιτροπής που είναι ακόμα σε ισχύ,

τότε μπορεί να υποβληθει υπευθυνη δηλωση που να γνωστοποιεί την προηγουμενη καταθεσή της ή μια φωτοτυπία της απόφασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν την περιλαμβάνει παρά το ότι υπάγεται και μάλιστα είναι 402,00 ευρώ.

Δεν κατάλαβα γιτί μου τό έβγαλε έτσι σήμερα και γι' αυτό και έκανα την ερώτηση.

Αν ξέρει κάποιος κάτι παρταπάνω ας μου απαντήσει κι εμένα.

Ευχαριστώ.

Κοιταξε και αυτή την περίπτωση .....(από την ΠΟΛ 1167/2011)

...Το ποσό της έκτακτης εισφοράς περιορίζεται αναλόγως, σε κάθε περίπτωση ώστε το εναπομένον εισόδημα μετά την αφαίρεση της ειδικής εισφοράς να μην είναι μικρότερο από το ποσό που προκύπτει από την εφαρμογή του αμέσως μικρότερου συντελεστή στο άνω όριο του προηγούμενου κλιμακίου. Πιο συγκεκριμένα, το καθαρό ποσό που απομένει μετά από την αφαίρεση της ειδικής εισφοράς του κλιμακίου με συντελεστή ένα τοις εκατό (1%), δε μπορεί να είναι μικρότερο από 12.000,99 ευρώ, το καθαρό ποσό του κλιμακίου με συντελεστή δύο τοις εκατό (2%) δε μπορεί να είναι μικρότερο από 19.800,98 ευρώ, το καθαρό ποσό του κλιμακίου με συντελεστή τρία τοις εκατό (3%) δε μπορεί να είναι μικρότερο από 49.000,97 ευρώ και τέλος τα καθαρό ποσό του κλιμακίου με συντελεστή τέσσερα τοις εκατό (4%) δε μπορεί να είναι μικρότερο από 97.000,96 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΠΕΤΥ

ΕΟΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 30 ΕΧΕΙΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑ 1500,00 ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΤΟΥ ΙΧ ΜΕ ΤΕΚΜΗΡΙΟ 3450 ΑΡΑ ΔΗΛΩΘΕΝ 3000,00(ΑΓΑΜΟΣ)+3450(ΙΧ)=6450,00 ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 30(ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ 650€) ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 145,00€ ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 30( ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 9 ΤΟΥ 4021 ΑΠΟΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 9000,0 ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ) ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΤΑΧΙS Ή ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ........

ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 1650(ΟΧΙ 650 ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ) ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΟΘΕΝ ΕΣΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΙΧ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΧΕΙ ΑΠΟ 2008 ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1000€ ?????

ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ 1987,50 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΘΕΝ ΕΙΣΟΔΗΜΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΡΩΤΗΣΗ:

ΜΙΣΘΩΤΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 507 ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 80 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ 605 ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 16 ΕΥΡΩ...ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ....

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ???(ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΦΟΡΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε και αυτή την περίπτωση .....(από την ΠΟΛ 1167/2011)

...Το ποσό της έκτακτης εισφοράς περιορίζεται αναλόγως, σε κάθε περίπτωση ώστε το εναπομένον εισόδημα μετά την αφαίρεση της ειδικής εισφοράς να μην είναι μικρότερο από το ποσό που προκύπτει από την εφαρμογή του αμέσως μικρότερου συντελεστή στο άνω όριο του προηγούμενου κλιμακίου. Πιο συγκεκριμένα, το καθαρό ποσό που απομένει μετά από την αφαίρεση της ειδικής εισφοράς του κλιμακίου με συντελεστή ένα τοις εκατό (1%), δε μπορεί να είναι μικρότερο από 12.000,99 ευρώ, το καθαρό ποσό του κλιμακίου με συντελεστή δύο τοις εκατό (2%) δε μπορεί να είναι μικρότερο από 19.800,98 ευρώ, το καθαρό ποσό του κλιμακίου με συντελεστή τρία τοις εκατό (3%) δε μπορεί να είναι μικρότερο από 49.000,97 ευρώ και τέλος τα καθαρό ποσό του κλιμακίου με συντελεστή τέσσερα τοις εκατό (4%) δε μπορεί να είναι μικρότερο από 97.000,96 ευρώ.

Σ ΄ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ ΚΑΙ ΣΈΝΑ ΚΑΙ ΌΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΉΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡ'ΙΠΤΩΣΗ. ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΕΙΝΑΙ 21.102. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ.ΕΘΕΣΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΤΟ TAXIS .ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μπερδευτεί με τους κωδικούς 659 και 657 με όλα αυτά που έχω ακούσει κι έχω δει μέχρι στιγμής.

Τελικά, ο 657 μειώνει τα τεκμήρια από μόνος του, ή πρέπει να συμπληρωθούν τα ποσά και στον 659?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους τους βασανισμένους συναδέλφους . Έχω περίπτωση επιχειρηματία με εισοδήματα από εμπορική επιχείρηση.

Συμπλήρωσα το Ε3 και συγκεκριμένα τον πίνακα ΣΤ με τα σωστά ποσά στις στήλες της ΕΜΠΟΡΙΑΣ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ και το σωστό αποτέλεσμα στον κωδικό 571 π.χ. 10000€ κέρδη. Στον πίνακα Ζ από πώληση παγίου στον κωδικό 840 1000€ και στον 346 (φορ.καθαρα κέρδη) 11000€.στον πίνακα ΙΑ έκανα περαίωση συμπληρώνοντας στήλες και γραμμές για τις εμπορικές επιχειρήσεις.

Το ποσό 11000€ συμπληρώνεται στην δήλωση Ε1 στον κωδικό 401 (καθαρά κέρδη από ατομική επιχείρηση) πίνακας Γ όπως γνώριζα τόσα χρόνια.

Κατά την υποβολή της δήλωσης Ε1 μου εμφανίζει πως το ποσό του κωδικού 501 (καθαρό εισόδημα από ατομικό ελεύθερο επάγγελμα)το οποι γίνεται κόκκινο , δεν είναι σύμφωνο με τα ποσά των πινάκων Ζ κωδικοί 840 έως 313, ΙΑ κωδικός 141 και ΙΓ κωδικός 612 του Ε3.

Φυσικά δεν μπορώ να κάνω υποβολή δήλωσης ,ξαναπροσπάθησα όλα από την αρχή πάλι το ίδιο αποτέλεσμα και στην εφορία δεν γνωρίζουν τίποτα.

Έχει κανείς συναντήσει και αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα ? Υπάρχει λύση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχω συναντησει εγω το ιδιο με ζημια κι εστειλα ερωτημα στο gsis αλλα τιποτα ακομη..απ οτι διαβασα ειναι προβλημα του υπεροχου συστηματος των εκατομμυριων ευρω αφου υπηρχε και περυσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντηση σε αλλή ερώτηση απο το gsis έλαβα μετά απο ένα μήνα.Σ' ευχαριστώ πολυ πάντως για τον χρονο που αφιέρωσες.Μπορει να μας βοηθήσει κάποιος άλλος.Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...