Προς το περιεχόμενο

Τι κάνω όταν μου βγάζει μήνυμα ότι ο χρήστης είναι απενεργοποιημένος?


ΑΝΝΑ Μ.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιχείρηση απασχολούσε προσωπικό πριν το 2004. Ξεκινήσαμε ξανά να απασχολούμε τον Ιούνιο.Ζήτησα απο το ΙΚΑ και μου έστειλε τους κωδικούς πρόσβασης.Έκανα κανονικά προσλήψεις και ΣΕΠΕ και τώρα που πάω να στείλω ΑΠΔ μου λέει απενεργοποιημένος χρήστης.Έστειλα μήνυμα στο ΙΚΑ αλλά δεν ξέρω πόσο σύντομα θα μου απαντήσουν . Πρέπει να κάνω κάτι που δεν γνωρίζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιχείρηση απασχολούσε προσωπικό πριν το 2004. Ξεκινήσαμε ξανά να απασχολούμε τον Ιούνιο.Ζήτησα απο το ΙΚΑ και μου έστειλε τους κωδικούς πρόσβασης.Έκανα κανονικά προσλήψεις και ΣΕΠΕ και τώρα που πάω να στείλω ΑΠΔ μου λέει απενεργοποιημένος χρήστης.Έστειλα μήνυμα στο ΙΚΑ αλλά δεν ξέρω πόσο σύντομα θα μου απαντήσουν . Πρέπει να κάνω κάτι που δεν γνωρίζω?

θα πρέπει αυτές να κατατεθούν με μαγνητικό μέσο στο αρμόδιο Υποκατάστημα Ι.Κ.Α. – Ε.Τ.Α.Μ. της έδρας του εργοδότη.

Συνημμένα θα συνυποβάλλονται, αναλυτική εκτύπωση του περιεχομένου της Α.Π.Δ. καθώς και αντίγραφα στοιχείων από τα οποία αποδεικνύεται η έναρξη απασχόλησης (κάρτες πρόσληψης, εκκαθαριστικά σημειώματα αποδοχών, συμβάσεις εργασίας, θεωρημένη κατάσταση προσωπικού κ.α.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...