Προς το περιεχόμενο

Οριστική δήλωση φόρου μισθωτών υπηρεσιών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα συναδελφοι

εστειλα οριστικες φμυ και βλεπω μεσα απο το ταχιςνετ οτι δεν εμφανιζει δευτερη σελιδα με τα αναλυτικα στοιχεια των εργαζομενων μετα την οριστικη υποβολη πηγα σε καποιες που εμφανιζε παλια την δευτερη σελιδα

και ουτε σε αυτες ,μηπως γνωριζει κατι καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 234
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

<BR>καλησπερα συναδελφοι<BR>εστειλα οριστικες φμυ και βλεπω μεσα απο το ταχιςνετ οτι δεν εμφανιζει δευτερη σελιδα με τα αναλυτικα στοιχεια των εργαζομενων μετα την οριστικη υποβολη πηγα σε καποιες που εμφανιζε παλια την δευτερη σελιδα<BR>και ουτε σε αυτες ,μηπως γνωριζει κατι καποιος?<BR>
<BR><BR>ρωτω γιατι ηθελα να ξερω εαν εχει παει κανονικα το αρχειο και βεβαιως στη τρελη εποχη που ζουμε ισως να ειναι χαζη η ερωτηση μου<BR>
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BR><BR>ρωτω γιατι ηθελα να ξερω εαν εχει παει κανονικα το αρχειο και βεβαιως στη τρελη εποχη που ζουμε ισως να ειναι χαζη η ερωτηση μου<BR>

ας μου απαντησει καποιος εαν βλεπει την αναλυτικη κατασταση των εργαζομενων σε δηλωση που εχει υποβαλλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το εξής θέμα: είχα υποβάλλει κανονικά μέσω taxisnet την Οριστική χωρίς όμως να προσθέσω τα εισοδήματα του κωδικού 17. Τώρα που πάω να κάνω το αρχείο για την τροποποητική στη ΔΟΥ μου λένε ότι ο συγκεκριμένος κωδικός αποδοχών δεν είναι σωστός και επίσης δε μου τα αθροίζει στο σύνολο των ακαθάριστων και καθαρών αποδοχών. Διάβασα επίσης στο gsis, στις οδηγίες, ότι οι κωδικοί 15,16,17 και 19 δεν αθροίζονται. Και πως τότε θα συμφωνούν τα ποσά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας μου απαντησει καποιος εαν βλεπει την αναλυτικη κατασταση των εργαζομενων σε δηλωση που εχει υποβαλλει

όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΟΘΗΚΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΟΡΙΣΤΙΚΗΣ ΦΜΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2011 ΜΕΧΡΙ 30-09-2011

ΑΥΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ www.gsis.gr ΣΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ :http://www.gsis.gr/on_line_ypiresies/epixiriseis/e-epixiriseis.html ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:Υποβολή Οριστικής Δήλωσης Φ.Μ.Υ. ( Ε7)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 years later...

Καλημέρα

Δεν έχει καταργηθεί η οριστική δήλωση ΦΜΥ ή είναι πολύ πρωί και ονειρεύομαι ακόμα??

Στους παρακρατούμενους στο taxis έχει επιλογή για οριστική φμυ με οικονομικό 16

Δείτε το και εσείς παρακαλώ και ενημερώστε με και μένα μήπως έχω λάθος κάπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Δεν έχει καταργηθεί η οριστική δήλωση ΦΜΥ ή είναι πολύ πρωί και ονειρεύομαι ακόμα??

Στους παρακρατούμενους στο taxis έχει επιλογή για οριστική φμυ με οικονομικό 16

Δείτε το και εσείς παρακαλώ και ενημερώστε με και μένα μήπως έχω λάθος κάπου

 

για πάτησε υποβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...