Προς το περιεχόμενο

ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΥΡΩΣΗ ΚΩΔΙΚΩΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημαντική παρατήρηση που έκανα μόλις τώρα:

το username ΕΙΝΑΙ case sensitive για την ενεργοποίηση, δηλαδή πρέπει να γραφεί ακριβώς όπως γράφτηκε κατά την εγγραφή.

Προσπαθούσα σήμερα να ενεργοποιήσω με τον κλειδάριθμο τον λογαριασμό ενός πελάτη, και έγραφα το username "ww1234..." (είναι από αυτά που έδινε αυτόματα η ΓΓΠΣ) ενώ θα έπρεπε να το γράψω WW1234... όπως είχε σταλεί στο αρχικό email της εγγραφής.

Ενα τεραστιο ευχαριστω Σταυρο...δε περιμενα οτι ειναι τοσο μα τοσο ζωα αυτοι που φτιαξαν το συστημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα,

μία βοήθεια ...έχω πάρει κλειδάριθμο και δεν θυμάμαι τον κωδικό πρόσβασης που είχα στην αρχική μου αίτηση. το username το έχω...λοιπόν πάω στο πεδίο που λέει "Ξέχαδα τον κωδικό μου" δοκιμάζω ξαναδοκιμάζω...τίποτα..

μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα...μια βοήθεια plsss

Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

μία βοήθεια ...έχω πάρει κλειδάριθμο και δεν θυμάμαι τον κωδικό πρόσβασης που είχα στην αρχική μου αίτηση. το username το έχω...λοιπόν πάω στο πεδίο που λέει "Ξέχαδα τον κωδικό μου" δοκιμάζω ξαναδοκιμάζω...τίποτα..

μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα...μια βοήθεια plsss

Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>

Καλησπέρα

Στη θέση σας θα προσπαθούσα με άλλον φιλομετρητή ή πάλι αργότερα.

Καλή συνέχεια

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

kalispera.ενοχλω για να σασ πω οτι το ιδιο παθενω κι εγω.δεν βωρω να βρω μεσ το μιαλο-μου το κωδικο κι νομιζετε οτι γεινετε να κανω ΄'ξεκασα το κωδικο-μου'?το ιδιο μου γραφει κι εμενα:Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>.εχετε κανενα τροπο να βω κι εγω εκτοσ να κανω παλι ενγραφι κι να παω παλι στιν εφορια που σινεχια πεφτι το σιτε.????!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαγή κωδικού πριν την ενεργοποίηση δεν γίνεται. Αν δεν θυμάστε τον κωδικο που βάλατε στην αίτηση πάτε για επανεγγραφή και νέο κλειδάριθμο αναγκαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...