Προς το περιεχόμενο

Η αναλυτική κατάσταση φορολογικής αναμόρφωσης με τις δαπάνες που δεν αναγνωρίζονται καθώς και κατάσταση με τις δηλώσεις και τους οφειλόμενους φόρους, που πρέπει να συμπληρώσουν οι λογιστές φοροτεχνικοί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπήκα να διαβάσω και τελικά μπερδεύτηκα.

Από ότι κατάλαβα υποβάλουν όλοι την κατάσταση και αν δεν έχεις δαπάνες για αναμόρφωση υποβάλεις μόνο το ΦΠΑ και το ΦΜΥ. Αν δεν έχεις ούτε αυτά υποβάλεις μηδενική. σωστα?

Αν έχει κάνει αυτοέλεγχο και έχει διαφορές ΦΠΑ 1000 ευρώ και είχε κάνει 3 δόσεις θα βάλουμε 1500 ευρώ που πλήρωσε με τις περιοδικές + τις δόσεις που έχει πληρώσει και το υπόλοιπο στα απλήρωτα? ή όλο το ποσό το 1000 ευρώ? και που θα ξέρω αν έχει πληρώσει τις δόσεις? αν τον ρωτήσω θα μου πει τις πλήρωσα...

και του χρόνου αν παει μαζί με το Ε3 τον αυτοέλεγχο πως θα τον βάζουμε αφού δεν θα έχει βγει ακόμα?

Στις περιπτώσεις που έχει υποβληθεί Ε3 με αυτοέλεγχο και βγαίνουν διαφορές αλλά δεν έχει υποβληθεί σημείωμα περαίωσης τι γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ι ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΟΣΗΣ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ? Η ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ? ΑΝ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΟ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ? ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 522 ΤΟΥ Ε3?

2) ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΩΝ ΑΠΟΣΒΕΣΕΩΝ ΠΑΓΙΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 541 ΤΟΥ Ε3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη naxos_accounting

Και στις δυο Ο.Ε. που επιχείρησα να στείλω μου βγαζει το εξης μήνυμα:

Η ΑΙΤΗΣΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΔΙΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΑΘΗ 1 -

ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ XML ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟ

Το έχετε αντιμετωπίσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΛ1235

.................................

1. Από τη ΓΓΠΣ θα αναρτηθεί νεώτερη πιο πλήρης και αναλυτική εφαρμογή για διευκόλυνση όλων των φορολογουμένων.

.......................................

Δηλαδη θα υπαρξει νεα εφαρμογή???? και αν ναί, νέα προθεσμια υποβολής??? μήπως να περιμένουμε και άλλο??? χλωμό το βλέπω να υποβάλουν μόνοι τους οι επιτηδευματίες χωρίς λογιστή-ούτε καν το γνωρίζουν το θέμα αυτής της υποχρέωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημειώνεται ότι η παραπάνω κατάσταση θα υποβληθεί υποχρεωτικά μέσω διαδικτύου και η καταληκτική ημερομηνία υποβολής θα ορισθεί με νεώτερη απόφαση του Υπουργού Οικονομικών, όταν αναρτηθεί η νεώτερη, πιο πλήρης και αναλυτική εφαρμογή από την ΓΓΠΣ, για διευκόλυνση όλων των φορολογουμένων.

Δεν διαβάζουμε επιλεκτικά τις αποφάσεις...Η απόφαση το λέει ξεκάθαρα!!! Θα βγεί νέα εφαρμογή, και θα ανακοινωθούν οι νέες ημερομηνίες υποβολής.

Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθείτε όλοι να στείλετε τις αναμορφώσεις τώρα και δεν περιμένετε... :huh: Μετά θα γκρινιάζετε πάλι ότι θα πρέπει να τις ξαναστείλετε... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαβάζουμε επιλεκτικά τις αποφάσεις...Η απόφαση το λέει ξεκάθαρα!!! Θα βγεί νέα εφαρμογή, και θα ανακοινωθούν οι νέες ημερομηνίες υποβολής.

Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθείτε όλοι να στείλετε τις αναμορφώσεις τώρα και δεν περιμένετε... :huh: Μετά θα γκρινιάζετε πάλι ότι θα πρέπει να τις ξαναστείλετε... B)

Υπάρχει στη πολ.1235 τετοια αναφορα??? Βιάζομαι γιατί δεν θέλω να κάνω τα 18α μαύρα Χριστούγεννα από τότε που μπλέχτηκα με αυτό το επάγγελμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει στη πολ.1235 τετοια αναφορα??? Βιάζομαι γιατί δεν θέλω να κάνω τα 18α μαύρα Χριστούγεννα από τότε που μπλέχτηκα με αυτό το επάγγελμα

Δεν έχεις παρά να την διαβάσεις και θα το δείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις παρά να την διαβάσεις και θα το δείς...

θεώρησα ότι αυτή η φράση ήταν κομμάτι της πολ.1053. Άρα δεν ισχύει η καταληκτική της 20/12/2011, μετά την πολ.1235 ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ι ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΟΣΗΣ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ? Η ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ? ΑΝ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΟ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ? ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 522 ΤΟΥ Ε3?

2) ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΩΝ ΑΠΟΣΒΕΣΕΩΝ ΠΑΓΙΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 541 ΤΟΥ Ε3?

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΚΑΝΕΙΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ι ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΟΣΗΣ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ? Η ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ? ΑΝ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΟ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ? ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 522 ΤΟΥ Ε3?

2) ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΩΝ ΑΠΟΣΒΕΣΕΩΝ ΠΑΓΙΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 541 ΤΟΥ Ε3?

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΚΑΝΕΙΣ?

Ειχα κατεβασει το πρόγραμμα το Σεπτέμβριο και έτρεχε κανονικά. Το ξανακατεβάζω σήμερα και όταν πάω να το τρέξω και πατάω carsAndHouses_Desktop.jar. μου ανήγει δύο φακέλους gr και meta-inf που εχουν μέσα εκατό φακέλους με αρχεία . Το java 1.6 το έχω κατεβάσει. Ξέρει κανένας τι συμβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κατεβασει το πρόγραμμα το Σεπτέμβριο και έτρεχε κανονικά. Το ξανακατεβάζω σήμερα και όταν πάω να το τρέξω και πατάω carsAndHouses_Desktop.jar. μου ανήγει δύο φακέλους gr και meta-inf που εχουν μέσα εκατό φακέλους με αρχεία . Το java 1.6 το έχω κατεβάσει. Ξέρει κανένας τι συμβαίνει;

Το έλυσα, πρέπει να κατεβασεις το αρχείο και μετά να το κάνεις αποσυμπίεση, ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στις δυο Ο.Ε. που επιχείρησα να στείλω μου βγαζει το εξης μήνυμα:

Η ΑΙΤΗΣΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΔΙΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΑΘΗ 1 -

ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ XML ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟ

Το έχετε αντιμετωπίσει?

ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ ΕΤΟΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 2010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Από ότι κατάλαβα υποβάλουν όλοι την κατάσταση και αν δεν έχεις δαπάνες για αναμόρφωση υποβάλεις μόνο το ΦΠΑ και το ΦΜΥ. Αν δεν έχεις ούτε αυτά υποβάλεις μηδενική. σωστα? Αν έχει κάνει αυτοέλεγχο και έχει διαφορές ΦΠΑ 1000 ευρώ και είχε κάνει 3 δόσεις θα βάλουμε 1500 ευρώ που πλήρωσε με τις περιοδικές + τις δόσεις που έχει πληρώσει και το υπόλοιπο στα απλήρωτα? ή όλο το ποσό το 1000 ευρώ?

-Μάλλον το παίρνεις σαν πληρωμένο(μαζί με τις δόσεις) και το βάζεις όλο μαζί στα αποδοθέντα και οφειλόμενο 0 εγώ έτσι νομίζω.

Όταν έχουμε πιστωτικό ΦΠΑ τι βάζουμε; 0 και οφειλόμενο 0; Η βάζουμε -1500 (Αποδοθέντα) και -1500 (οφειλόμενα) π.χ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα! είμαι νεα λογίστρια και προσπαθώ να βγάλω μια άκρη με το χάος......χαχχαχα μπορεί κάποιος να μου απαντήσει ποιοι δεν υποχρεούνται σε τήρηση βιβλίων απο λογιστή? εννοώ για το ποιοι δεν είναι υποχρεωμένοι να έχουν σφραγίδα λογιστή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<<σε περιπτωση που η μισθοδοσια εχει περαστει στα βιβλια αλλα δεν εχει αποδοθει απο τον εργοδοτη. >>

1) ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΟΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΣΤΟ ΙΚΑ? ΑΝ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΟ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ? ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 522 ΤΟΥ Ε3?

2) ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΩΝ ΑΠΟΣΒΕΣΕΩΝ ΠΑΓΙΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 541 ΤΟΥ Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα! είμαι νεα λογίστρια και προσπαθώ να βγάλω μια άκρη με το χάος......χαχχαχα μπορεί κάποιος να μου απαντήσει ποιοι δεν υποχρεούνται σε τήρηση βιβλίων απο λογιστή? εννοώ για το ποιοι δεν είναι υποχρεωμένοι να έχουν σφραγίδα λογιστή?

ΠΟΛ. 1008

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/12017/hl/1008

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα πιστωτικά ΦΠΑ τι κάνετε; Ρώτησα συναδέρφους και μερικοί το περνάνε σαν 0 αποδοθέντα και 0 οφειλόμενα και άλλοι το βάζουν με μείον. -200 αποδοθέντα και -200 οφειλόμενα π.χ. Τι περνάτε εσείς;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα πιστωτικά ΦΠΑ τι κάνετε; Ρώτησα συναδέρφους και μερικοί το περνάνε σαν 0 αποδοθέντα και 0 οφειλόμενα και άλλοι το βάζουν με μείον. -200 αποδοθέντα και -200 οφειλόμενα π.χ. Τι περνάτε εσείς;;;;

Δεν βάζουμε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Αντώνης

Καλησπέρα.

Είμαι πολιτκός μηχανικός με ατομική επιχείρηση.Το έτος 2010 είχα μηδενικά έσοδα και έξοδα. Οπότε κατέθεσα μόνος μου μηδενικά Ε3 και Ε1.Τώρα διαπιστώνω πως στη φορολογική αναμόρφωση στο πεδίο "Λοιπές δαπάνες" μπορώ να βάλω την ετήσια συνδρομή μου στο ΤΕΕ.Μπορώ να το κάνω από τη στιγμή που δεν το έβαλα στο Ε3 ή να το αφήσω κενό; Όλα τα υπόλοιπα πεδία τα αφήνω κενά ή πρέπει κάποια από αυτά να τα συπληρώσω με 0;

Και κάτι ακόμα:

Από τη στιγμή που μόνος μου υποβάλλω τις δηλώσεις διάβασα οτι μπορώ να καταθέσω την κατάσταση φορολογικής αναμόρφωσης χωρίς την υπογραφή λογιστή.Τι συμπληρώνω οπότε στο πρόγραμμα στα στοιχεία του λογιστή ώστε να με αφήσει να αποθηκεύσω το αρχείο και στη συνέχεια να το υποβάλλω;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βάζουμε τίποτα.

δηλαδη αν εχει καποιος χρεωστικο φπα δηλωνουμε το ποσο που πληρωσε η συμπληρωνουμε το ποσο του φπα μονο στην περιπτωση που ειναι χρεωστικο και δεν εχει αποδοθει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<σε περιπτωση που η μισθοδοσια εχει περαστει στα βιβλια αλλα δεν εχει αποδοθει απο τον εργοδοτη. >

1) ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΟΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΣΤΟ ΙΚΑ? ΑΝ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΟ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ? ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 522 ΤΟΥ Ε3?

2) ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΩΝ ΑΠΟΣΒΕΣΕΩΝ ΠΑΓΙΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 541 ΤΟΥ Ε3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΝΙΚΟΣ ΜΑΣΤΡΟ

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ.....

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

Η ΥΠΟΒΟΛΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΔΙΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΑΘΗ 1 - ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ XML ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ.....

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

Η ΥΠΟΒΟΛΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΔΙΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΑΘΗ 1 - ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ XML ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟ

γιατι δεν περιμενετε το νεο προγραμμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...