Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΝ.Φ.Ι.Α. ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ


ΕΥΗ

Ερώτηση

ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΕΝ.Φ.Ι.Α. ΓΙΑ ΑΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ.. ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ Ε9 ΜΕ ΤΟ ΑΦΜ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΗΣΤΗ Κ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΣΤΟ ΑΦΜ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ (ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ 100% ΣΤΗ ΣΥΖΥΓΟ).

     ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΚΔΟΣΩ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΕΝ.Φ.Ι.Α. ΓΙΑ ΑΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ.. ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ Ε9 ΜΕ ΤΟ ΑΦΜ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΗΣΤΗ Κ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΣΤΟ ΑΦΜ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ (ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ 100% ΣΤΗ ΣΥΖΥΓΟ).

     ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΚΔΟΣΩ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ?

πρεπει πρωτα η συζυγος να παρει δικο της κλειδαριθμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΑΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΣ ΒΡΗΚΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΛΥΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εαν προσπαθησεις πολλες φορες τοτε θα παρεις και της συζυγου.Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω και με την 5η φορα πηρα το εκκαθαριστικο και τις δοσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σε συνέχεια ίσως του παραπάνω σχολίου του συναδέλφου, σε μια περίπτωση φορολογούμενου ενώ αρχικά (προ μηνός δηλαδή) έβγαζε το ΑΦΜ της συζύγου προς επιλογή υπόχρεου για την εκτύπωση του εκκαθαριστικού ΕΝΦΙΑ και των δόσεων, τώρα δεν δίνει καν την επιλογή, με στέλνει απ'ευθείας στο ΑΦΜ του συζύγου και μόνο..

Έχει κολλήσει πάλι το "σύστημα-σέρνω τα κομμάτια μου" ή πρέπει να τη στείλω για κλειδάριθμο....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...