Προς το περιεχόμενο

Υποχρεωτικός ο ΑΜΚΑ στις ΑΠΔ από 1/6/2009


Στέλιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον δεν αναγνωριζει την γραμματοσειρα...θα το δω απο αλλο υπολογιστη αργοτερα.

Ο δικος ο ΑΜΚΑ δεν συμφωνει με την ημερομηνια γεννησεως μου, αλλα απο το ΙΚΑ μου ειπαν δεν υπαρχει προβλημα και δεν χρειαζεται να αλλαξει.

Με δειχνει μικροτερη....να ανησυχησω? ???

Ν'ανησυχείς διότι θα αργήσεις να πάρεις σύνταξη. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 179
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και ο χαρακτήρας ελέγχου πως προκύπτει? ή να δοκιμάσω με τον αλγόριθμο (αφού τον τροποποιήσω)του ΑΜΕ, ΑΦΜ και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν αναγνωριζει την γραμματοσειρα...θα το δω απο αλλο υπολογιστη αργοτερα.

Ο δικος ο ΑΜΚΑ δεν συμφωνει με την ημερομηνια γεννησεως μου, αλλα απο το ΙΚΑ μου ειπαν δεν υπαρχει προβλημα και δεν χρειαζεται να αλλαξει.

Με δειχνει μικροτερη....να ανησυχησω? ???

Είναι σίγουρο ο δικός σου ΑΜΚΑ ; (Άσε τι λέει το ΙΚΑ, κάνε απογραφή των ενσήμων σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταύρο έχω περίπτωση με διπλό ΑΜΚΑ όπως και περίπτωση που το ΚΕΠ Συντάγματος δεν χορήγησε ΑΜΚΑ σε 19χρονο νεαρό διότι δεν είχε ΑΜΚΑ ο πατέρας του!!!

Kαι σε μένα, στο Ι.Κ.Α., για να βγάλω Α.Μ.Κ.Α. σε συνταξιούχο μού ζήτησαν το δικό μου ... Δεν τον θυμόμουν και προσπάθησα μπας και βρω κάποιο γραφείο εντός Ι.Κ.Α. με Διαδίκτυο για να τον βρω! Μάταιος κόπος!!

Τελικά πετάχτηκα σε μία διπλανή τράπεζα που γνώριζα τον Διευθυντή, και "σώθηκα". Στην Ελλάδα πρέπει να είσαι και υπομονετικός και εφευρετικός ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρο ο δικός σου ΑΜΚΑ ; (Άσε τι λέει το ΙΚΑ, κάνε απογραφή των ενσήμων σου)

O OAEE μου τον εδωσε και ειναι ιδιος και στο σαιτ του αμκα...

στο ΙΚΑ ειναι παλια τα ενσημα μου, δεν νομιζω να ειναι απο τοτε ο αμκα μου.. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...