Προς το περιεχόμενο

αθεωρητα βιβλια και στοιχεια!


Argiri1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! στην παροχη υπηρεσιων το τιμολογιο ειναι αθεωρητο και μπαινει η σφραγιδα πολ 1083/2003 ενω η απόδειξη ειναι θεωρημενη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! στην παροχη υπηρεσιων το τιμολογιο ειναι αθεωρητο και μπαινει η σφραγιδα πολ 1083/2003 ενω η απόδειξη ειναι θεωρημενη???

Καλημέρα.Όλα τα στοιχεία και τα βιβλία είναι αθεώρητα και δεν μπαίνει καμία σφραγίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! στην παροχη υπηρεσιων το τιμολογιο ειναι αθεωρητο και μπαινει η σφραγιδα πολ 1083/2003 ενω η απόδειξη ειναι θεωρημενη???

 

Δεν απαιτείται κανενός είδους σφραγίδα . Για την πληρότητα του θέματος πάντως θα πρότεινα να διαβάσεις τις ΠΟΛ 1288/31-12-2013 , 1001/02-01-2014 και 1023/20-01-2014. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφος ή απο σποντα..;;

τώρα ξεκίνησα μόνη μου..το 2011 που δούλευα σε λογιστικό θεωρούσαμε τα παντα..κι εχουν αλλάξει όλα όσα έμαθα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα ξεκίνησα μόνη μου..το 2011 που δούλευα σε λογιστικό θεωρούσαμε τα παντα..κι εχουν αλλάξει όλα όσα έμαθα!

Σε λίγο θα αλλάξουν κι αυτά που θα μάθεις τώρα . . . .  :(  :(

 

Καλή αρχή... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα ξεκίνησα μόνη μου..το 2011 που δούλευα σε λογιστικό θεωρούσαμε τα παντα..κι εχουν αλλάξει όλα όσα έμαθα!

 

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω...

 

Αλλά έχεις μείνει πίσω....

 

Πάρα πολύ πίσω........

 

Φόρτωσε γιατί θα κάψεις κανένα και θα καείς κι η ίδια........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω...

 

Αλλά έχεις μείνει πίσω....

 

Πάρα πολύ πίσω........

 

Φόρτωσε γιατί θα κάψεις κανένα και θα καείς κι η ίδια........

απογοητεύτηκα με το να δουλευω πωλητρια σε καταστηματα και να παιρνω για 8ωρο 460! το θετικο με το οτι αλλαζουν ολα ειναι πως ειναι καινουρια για ολους! δεν εκμηδενιζω τις γνωσεισ σας με την απειρια μου προσ θεου!!! απλα ψαχνω κατι θετικο  στα 27 μου χρονια κι αν ειναι το διαβασμα αυτο που πρεπει να κανω απ οτι βλεπω στρωνομαι!!!! με δευτερη δουλεια φυσικα! οταν πονεσω απο το διαβασμα κι αν δεν τα καταφερω τοτε θα απογοητευτω :) ! ευχαριστω πολυ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...