Προς το περιεχόμενο
  • 0

Βεβαίωση ασφαλιστικού φορέα ότι είναι ασφαλισμένη


ARGIRIOU

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ  ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΙΤΗΣΗΣ ΓΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΖΗΤΗΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΥΤΟΑΠΟΣΧΟΛΟΥΜΕΝΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΥ ΦΟΡΕΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ.ΣΕ ΠΕΡΠΤΩΣΗ ΟΦΕΙΛΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΑΕΕ ΘΑ ΤΗΝ ΧΟΡΗΣΕΙ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ  ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΙΤΗΣΗΣ ΓΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΖΗΤΗΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΥΤΟΑΠΟΣΧΟΛΟΥΜΕΝΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΥ ΦΟΡΕΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ.ΣΕ ΠΕΡΠΤΩΣΗ ΟΦΕΙΛΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΑΕΕ ΘΑ ΤΗΝ ΧΟΡΗΣΕΙ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Αν χρωσταει οχι αλλα μπορει να βάλει αντίγραφο της εναρξης επαγγελματος και υπευθυνη δηλωση οτι ειναι αυτοαπασχολουμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Υπάρχουν οδηγίες ειδικά και αποκλειστικά για τις περιπτώσεις των παιδικών σταθμών να μην λαμβάνεται υπόψη η ύπαρξη οφειλής. Μπορεί να πάρει βεβαίωση που αναφέρει ότι απευθύνεται αποκλειστικά για τον παιδικό σταθμό. Έχω δώσει αρκετές και πέρυσι και φέτος.

OAEEemp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
On 28/7/2014 at 5:47 ΜΜ, OAEEemp said:

Υπάρχουν οδηγίες ειδικά και αποκλειστικά για τις περιπτώσεις των παιδικών σταθμών να μην λαμβάνεται υπόψη η ύπαρξη οφειλής. Μπορεί να πάρει βεβαίωση που αναφέρει ότι απευθύνεται αποκλειστικά για τον παιδικό σταθμό. Έχω δώσει αρκετές και πέρυσι και φέτος.

OAEEemp.

Καλημερα

Για φετος τι ισχυει;Αυτες οι οδηγιες για την υπαρξη οφειλων ισχυουν γιατι εμενα δεν μου χορηγουν τη βεβαιωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...